Skocz do zawartości

adalbert

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adalbert

  1. Wali się ludziom we łbach. Sami nie wiedzą co piszą. Słuszna uwaga, jak chcesz z takim burkiem łańcuchowym rozmawiać, to spróbuj. Może wyda z siebie jakiś dzwięk, ale wątpię :lol:
  2. Zapomnijmy o autach ze Szwajcarii, w tej chwili nikogo na nie nie stać :D Szwajcarów na pewno, ale druciarzy, owszem tak :)
  3. Rzeczywiście, używają jakiegoś "śiuwaksu" który u nas nie jest chyba znany :D W Rosji krainie zimy, również czymś "takim" sypią . I chyba nie jest to problem
  4. Masz wiedzę, owszem, ale dziennikarską. Czytasz "gazety" i to co w nich napiszą tutaj prezentujesz (starasz się przynajmniej Po raz trzeci napiszę. Nie posiadasz elementarnej wiedzy na czym polega handel autam. I rzecz najważniejsza. Nie odnoś się do tego, co ktoś napisał, każdy się może wypowiedzieć subiektywnie w każdym temacie.
  5. Tak własnie zrób. Bardzo rozsądnie podchodzisz do sprawy. Napisz co ustaliłeś. :cool2:
  6. Auto z 96r. przebieg 123tys. W zasadzie powinno mieć tylko klocki wymienione i płyny eksploatacyjne. Reszta jak z fabryki :lol: Chociaż jak na samochód " nieużywany" 20 letni powinien być w gorszym stanie, jak po przebiegu 300tyś :mrgreen: Poważnie, tak myślę.
  7. K.... czytajcie co Zenek napisał i pózniej to sprawdzcie. Nikt z was nie jest w stanie tego zweryfikować. Dlaczego? Bo panowie nie macie zielonego pojęcia o co mu chodzi. Przestancie go piętnować, bo nie macie elementarnej wiedzy, gdzie jesteście i o co wam chodzi. Jeżeli ktoś się czuje obrażony, to przepraszam nie mój problem.
  8. Czyli kumasz :D Wiesz, że to auto nie jest dla ciebie. Ale kilkuset poławiaczy pereł, już tutaj jest. :mrgreen:
  9. Zenek ma w 100% rację. Przekaz ma wiele do życzenia, ale to przecież FORUM. Nie róbmy prywatnych wycievzek. tylko mówmy o tym co widzimy.
  10. Bez spinów, piszę po raz enty, nadal nie rozumiesz na czym polega handel w Polsce sprowadzanymi autami. Owszem są "okazje" ale ile ich może być na prawie 8 mln. ściągniętych od 2009r.? A jak już się pojawiają, tu na forum, to zaraz tacy jak ty gęgają, że stare auto i nie powinno kosztować tyle a tyle. I przyjmij wreszcie do świadomości, że takie E46 w idealnym stanie z małym przebiegiem, może być droższe od E90 z gigantycznym przelotem, zaniedbane i kiepskim stanem technicznym. Zenek daje bardzo dobre porównania, bo skoro omawiana jest sprowadzona sztuka, to odnosi się cenowo do podobnej np. z mobile de.
  11. Wiele konfiguracji było na indywidualne zamówienie 1 własciciela, stąd też wiele "dziwolągów" Znalezć taki pod siebie i jeszcze w dobrym stanie, to nie lada wyczyn :)
  12. Trafia się perełka, a tu słyszę że brak ksenonów i grzanych foteli dyskwalifikuje to auto. Jest coraz lepiej :D
  13. Nie bardzo rozumiesz jak to wygląda z "drugiej strony" Nie bardzo trybisz na czym ten biznes polega.
  14. Taka stanowczość może sugerować, że ma znajomości w ASO lub innym warsztacie. Ja bym się zatanowił zanim bym coś takiego powiedział, nawet gdybym był 100% pewny co do stanu auta. Musisz wcześniej określić co to oznacza, że auto jest w porządku i jakie "wady" spowodują że on płaci. Zresztą Gniezno śledzi to forum :D
  15. Rzadko na tym forum można spotkać inne intencje kupna, jak cena.
  16. Przydałby się dostęp do informacji z firm ubezpieczeniowych, Przynajmniej znana byłaby historia tych aut, które już jakiś czas jezdzą po Polsce, a do "świeżo" sprowadzonych dostęp do urzędów celnych. Ale nikt u nas nie jest tym zainteresowany, państwo obchodzą tylko wpływy z opłat celno skarbowych.
  17. Rozrózniacie chociaż określenia wypadek i kolizja? Kwalifikacja nie ma nic wspólnego z uszkodzeniami, ale z ewentualnymi ofiarami.
  18. Nigdy nie dzwoniłem do polskiego ASO, więc nie wiem czym motywują odmowę podania informacji Podają jakieś "paragrafy" czy działają na zasadzie, nie bo nie.
  19. Poniosło ze spalaniem, poniosło z wartoscią tych cud foteli ( w Jeepie Cherokee z 99r. takie miałem) poniosło być może w innych elementach opisu. Nie napisał, że bezwypadkowy, ale o tym co się działo, trzeba będzie traktorem wyciągać. Auto wymaga bardzo dokładnych oględzin.
  20. Wszystko pięknie, tylko po co wypisywać głupoty o spalaniu w mieście na poziomie 10l.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.