Treść opublikowana przez adalbert
-
BMW 330 ci E46 M-pakiet (VIN: WBABN51010JT65736
adalbert odpowiedział(a) na Briareos temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWali się ludziom we łbach. Sami nie wiedzą co piszą. Słuszna uwaga, jak chcesz z takim burkiem łańcuchowym rozmawiać, to spróbuj. Może wyda z siebie jakiś dzwięk, ale wątpię :lol:
-
BMW 330 ci E46 M-pakiet (VIN: WBABN51010JT65736
adalbert odpowiedział(a) na Briareos temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZapomnijmy o autach ze Szwajcarii, w tej chwili nikogo na nie nie stać :D Szwajcarów na pewno, ale druciarzy, owszem tak :)
-
BMW 330 ci E46 M-pakiet (VIN: WBABN51010JT65736
adalbert odpowiedział(a) na Briareos temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażRzeczywiście, używają jakiegoś "śiuwaksu" który u nas nie jest chyba znany :D W Rosji krainie zimy, również czymś "takim" sypią . I chyba nie jest to problem
-
E46 330 coupe WBABD51040PK15569
adalbert odpowiedział(a) na Arktos1234qwer temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMasz wiedzę, owszem, ale dziennikarską. Czytasz "gazety" i to co w nich napiszą tutaj prezentujesz (starasz się przynajmniej Po raz trzeci napiszę. Nie posiadasz elementarnej wiedzy na czym polega handel autam. I rzecz najważniejsza. Nie odnoś się do tego, co ktoś napisał, każdy się może wypowiedzieć subiektywnie w każdym temacie.
-
BMW e39 530d [VIN:WBADP81020G047206]
adalbert odpowiedział(a) na optimus4x temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTak własnie zrób. Bardzo rozsądnie podchodzisz do sprawy. Napisz co ustaliłeś. :cool2:
-
[Nowa Sól] E36 323i sedan bostongrun WBACB71000AP54165
adalbert odpowiedział(a) na yogi7456 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAuto z 96r. przebieg 123tys. W zasadzie powinno mieć tylko klocki wymienione i płyny eksploatacyjne. Reszta jak z fabryki :lol: Chociaż jak na samochód " nieużywany" 20 letni powinien być w gorszym stanie, jak po przebiegu 300tyś :mrgreen: Poważnie, tak myślę.
-
E46 330 coupe WBABD51040PK15569
adalbert odpowiedział(a) na Arktos1234qwer temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażK.... czytajcie co Zenek napisał i pózniej to sprawdzcie. Nikt z was nie jest w stanie tego zweryfikować. Dlaczego? Bo panowie nie macie zielonego pojęcia o co mu chodzi. Przestancie go piętnować, bo nie macie elementarnej wiedzy, gdzie jesteście i o co wam chodzi. Jeżeli ktoś się czuje obrażony, to przepraszam nie mój problem.
-
BMW 330 ci E46 M-pakiet (VIN: WBABN51010JT65736
adalbert odpowiedział(a) na Briareos temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż:mrgreen: :cool2: i coś jeszczxe.
-
BMW E46 Cabrio WBABP71070JY80648
adalbert odpowiedział(a) na Rosomak69 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCzyli kumasz :D Wiesz, że to auto nie jest dla ciebie. Ale kilkuset poławiaczy pereł, już tutaj jest. :mrgreen:
-
BMW 330 ci E46 M-pakiet (VIN: WBABN51010JT65736
adalbert odpowiedział(a) na Briareos temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZenek ma w 100% rację. Przekaz ma wiele do życzenia, ale to przecież FORUM. Nie róbmy prywatnych wycievzek. tylko mówmy o tym co widzimy.
-
E46 330 coupe WBABD51040PK15569
adalbert odpowiedział(a) na Arktos1234qwer temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBez spinów, piszę po raz enty, nadal nie rozumiesz na czym polega handel w Polsce sprowadzanymi autami. Owszem są "okazje" ale ile ich może być na prawie 8 mln. ściągniętych od 2009r.? A jak już się pojawiają, tu na forum, to zaraz tacy jak ty gęgają, że stare auto i nie powinno kosztować tyle a tyle. I przyjmij wreszcie do świadomości, że takie E46 w idealnym stanie z małym przebiegiem, może być droższe od E90 z gigantycznym przelotem, zaniedbane i kiepskim stanem technicznym. Zenek daje bardzo dobre porównania, bo skoro omawiana jest sprowadzona sztuka, to odnosi się cenowo do podobnej np. z mobile de.
-
BMW E91 320d WBAVU31010KY18428 Monachium
adalbert odpowiedział(a) na mole temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWiele konfiguracji było na indywidualne zamówienie 1 własciciela, stąd też wiele "dziwolągów" Znalezć taki pod siebie i jeszcze w dobrym stanie, to nie lada wyczyn :)
-
BMW E91 320d WBAVU31010KY18428 Monachium
adalbert odpowiedział(a) na mole temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTrafia się perełka, a tu słyszę że brak ksenonów i grzanych foteli dyskwalifikuje to auto. Jest coraz lepiej :D
-
E46 330 coupe WBABD51040PK15569
adalbert odpowiedział(a) na Arktos1234qwer temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie bardzo rozumiesz jak to wygląda z "drugiej strony" Nie bardzo trybisz na czym ten biznes polega.
-
E61 co sądzicie? wbanj51030b411800
adalbert odpowiedział(a) na pilott92 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo napisz co uzyskałeś.
-
e39 525i 2002r Gniezno WBADT31070GN77167
adalbert odpowiedział(a) na Pakito temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTaka stanowczość może sugerować, że ma znajomości w ASO lub innym warsztacie. Ja bym się zatanowił zanim bym coś takiego powiedział, nawet gdybym był 100% pewny co do stanu auta. Musisz wcześniej określić co to oznacza, że auto jest w porządku i jakie "wady" spowodują że on płaci. Zresztą Gniezno śledzi to forum :D
-
E46 330 coupe WBABD51040PK15569
adalbert odpowiedział(a) na Arktos1234qwer temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażRzadko na tym forum można spotkać inne intencje kupna, jak cena.
-
BMW 118d lift WBAUD71010PY77310 UWAGA!!
adalbert odpowiedział(a) na kubax86 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzydałby się dostęp do informacji z firm ubezpieczeniowych, Przynajmniej znana byłaby historia tych aut, które już jakiś czas jezdzą po Polsce, a do "świeżo" sprowadzonych dostęp do urzędów celnych. Ale nikt u nas nie jest tym zainteresowany, państwo obchodzą tylko wpływy z opłat celno skarbowych.
-
BMW 118d lift WBAUD71010PY77310 UWAGA!!
adalbert odpowiedział(a) na kubax86 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażRozrózniacie chociaż określenia wypadek i kolizja? Kwalifikacja nie ma nic wspólnego z uszkodzeniami, ale z ewentualnymi ofiarami.
-
E61 co sądzicie? wbanj51030b411800
adalbert odpowiedział(a) na pilott92 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNigdy nie dzwoniłem do polskiego ASO, więc nie wiem czym motywują odmowę podania informacji Podają jakieś "paragrafy" czy działają na zasadzie, nie bo nie.
-
E61 co sądzicie? wbanj51030b411800
adalbert odpowiedział(a) na pilott92 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDziwna sprawa z przebiegiem? Znaczy się za duży? :D
-
bmw e60 530i 272 WBAND71070CG60116
adalbert odpowiedział(a) na haket bmw temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNiestety, większość o tym zapomina :D
-
bmw e60 530i 272 WBAND71070CG60116
adalbert odpowiedział(a) na haket bmw temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPoniosło ze spalaniem, poniosło z wartoscią tych cud foteli ( w Jeepie Cherokee z 99r. takie miałem) poniosło być może w innych elementach opisu. Nie napisał, że bezwypadkowy, ale o tym co się działo, trzeba będzie traktorem wyciągać. Auto wymaga bardzo dokładnych oględzin.
-
bmw e60 530i 272 WBAND71070CG60116
adalbert odpowiedział(a) na haket bmw temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWszystko pięknie, tylko po co wypisywać głupoty o spalaniu w mieście na poziomie 10l.
-
BMW E46 330i, Zduńska Wola WBAEN51030PC21621 PILNE
adalbert odpowiedział(a) na akosa1994 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA ja tak :D