Treść opublikowana przez adalbert
-
e46 coupe Gniezno WBABM31070EZ67072
adalbert odpowiedział(a) na pyra23 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW Gnieznie tak mają :D
-
BMW 520 e60 WBANX31090C087040 Radom - Korekta ponad 100tys
adalbert odpowiedział(a) na Bronx_l temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCiekawe jak wygląda ta książka serwisowa :D To na pewno nie jest żaden zawodowiec w tej branży :mrgreen:
-
E46 318i 2004r z gazem, Łódź WBAEY71040KS54950
adalbert odpowiedział(a) na JacekRadom temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMasz rację, to bardzo dobre miejsce. Roi się tam od tanich i fajnych "szwajcarek" :D
-
E46 200i r1998 WBAAM11070CA01058
adalbert odpowiedział(a) na arturo123nh temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCoś już z tych Świątnik chyba było.
-
E46 318i 2004r z gazem, Łódź WBAEY71040KS54950
adalbert odpowiedział(a) na JacekRadom temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż"Samochody od prywatnych pierwszych własciciel, bardzo dobry stan techniczny w dodatku nie zniszczone" Sam miód płynący z opisu, a cena odpustowa. Jak oni to robią, no jak, jak żyć i z czego. Ręce i nogi opadają. Jedz kolego i obejrzyj tą perełkę wsród pereł i opisz co zobaczyłeś.
-
e46 320D 150 km WBAAP71040PP25340 Nowy targ 16600pln
adalbert odpowiedział(a) na krtg temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNiektórzy tak formułują swoje opinie, że zaczynam wierzyć, że stan techniczny i przebieg auta to jakby dwie różne nie łączące się sprawy. A zwłaszcza że mamy tu do czynienia z autami, których prawdziwa historia jest bardzo mglista, a wręcz nie do ustalenia. Co innego samochody kupione w polskich salonach i w pełni udokumentowaną historią.
-
e39 530d WBADP81040GV50610
adalbert odpowiedział(a) na lechu83 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażUważasz, że ktoś ma płatne od posta? Wrzuciłeś temat, więc wysłuchaj kto ma coś do powiedzenia, bo być może jest to prawda.
-
e46 320D 150 km WBAAP71040PP25340 Nowy targ 16600pln
adalbert odpowiedział(a) na krtg temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTen kto uważa, że przebieg nie jest istotny, nie wie co czyni. Owszem, wiadomo, że nie jest to na 100% wyznacznikiem stanu auta, ale zaniechanie dokładnego zbadania historii, jest proszeniem się o kłopoty. Jak ktoś tego nie rozumie, to niech nie porywa się na kupno samochodu.
-
BMW E87 116i VIN: WBAUF11090PT97152
adalbert odpowiedział(a) na unlimit3d temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPózniej jak będziesz sprzedawał, to koniecznie napisz, że "od kobiety" siedem minut i sprzedany :D
-
BMW E90 328i, 2007r 3000cm3, 232km WBAVA33527PG39834
adalbert odpowiedział(a) na mdor temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZamiany z taką dopłatą bardzo rzadko się udają, a własciwie w ogóle nie mają racji bytu. Tak, że powodzenia życzę.
-
E61 4.5 VIN WBANH31060B439090
adalbert odpowiedział(a) na aduki1234 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażUmówmy się, ilu jest amatorów takiego modelu, kilku? Z tych kilku wyłącz jeszcze konkretne preferencje i nie raz jest tak, że auto stoi nie miesiące ale lata.
-
e46 320D 150 km WBAAP71040PP25340 Nowy targ 16600pln
adalbert odpowiedział(a) na krtg temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWszystko ładnie opisałeś, o czym ja wiem, ty wiesz i powinni wiedzieć łowcy perełek. Natomiast niedokładnie doczytałeś, że chodziło mi o "zadbane auta z przebiegiem 400tys"
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
adalbert odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPodaj linka jeszcze do ogloszenia. Dostal w nos I to ostro :D narazie nie ma ogloszenia I chwilowo nie będzie. Nie wiem jak jest na tamtejszym forum, ale chłopaki pewnie też są czujni. To auto nie powinno nigdy wyjechać ze stodoły i tam z godnoscią zgnić, a własciciel nigdy nie odzyskać włożonych pieniędzy w zakup i naprawę.
-
e46 320D 150 km WBAAP71040PP25340 Nowy targ 16600pln
adalbert odpowiedział(a) na krtg temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzebieg nie jest wyznacznikiem stanu auta, ale przeważnie jest zwłaszcza przy tych co mają cofniętą szafę, bo wtedy tak naprawdę nie wiesz co masz. Podstawowym felerem jest przede wszystkim brak znajomości historii takich egzemplarzy, a wtedy można się wszystkiego spodziewać. Poza tym nasi "druciarze" potrafią od lat przywrócić najgorszego rzęcha do stanu używalności na kilka lub kilkanascie dni. O dobrych egzemplarzach z przelotem 400tys km. nie mówmy, bo wszakże one są lub bywają, ale jest ich bardzo niewiele. Nie wspominajmy też indywidualnych przypadków posiadania takich samochodów, bo nie są one żadnym wyznacznikiem, tego co się dzieje w świecie aut używanych w Polsce.
-
pytanie na temat dokumentow
Nie lepiej zadzwonić do WK i zapytać.
-
E46 1999r. mod M3 [VIN:WBAAL710XOCA47683]
adalbert odpowiedział(a) na aari temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMając 50tys na zadbany egzemplarz, a tu trafia się też perełka ale za połowę ceny, to po co przepłacać :mrgreen:
-
E46 330I WBAAV51090JT03108 NYSA
adalbert odpowiedział(a) na krzemo90 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOtworzyłeś temat i go zamknąłeś.
-
E46 330I WBAAV51090JT03108 NYSA
adalbert odpowiedział(a) na krzemo90 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJest na forum kolega z Nysy, który zna się na BMW. Chyba Roger.
-
E46 Coupe WBABV510X0JU47108 Pruszków
adalbert odpowiedział(a) na dziki201 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTak mi się coś widzi, że pies mógł zeżreć. Takie dokumenty są wysokokaloryczne.
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
adalbert odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBezwypadkowy :mad2: Ale jak zrobiony "zgodnie ze sztuką i na oryginalnych częściach" to da się przeżyć :mrgreen:
-
BMW e60 Drelów 76RNRP Korekta 200tys
adalbert odpowiedział(a) na Bronx_l temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMoże jednak administracja tego forum, zdecyduje się podwiesić ten temat na górze tego działu. Skoro łamanie rąk jest przestępstwem, to przynajmniej w ten sposób demaskujmy tych oszustów.
-
BMW e60 Drelów 76RNRP Korekta 200tys
adalbert odpowiedział(a) na Bronx_l temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBlachy z tyłu są utajnione :D
-
BMW e60 Drelów 76RNRP Korekta 200tys
adalbert odpowiedział(a) na Bronx_l temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo niech poławiacze pereł, drogą dedukcji, wyobrażą sobie ile to auto by kosztowało przy przebiegu wspomnianych już 180tys km. Niech już nie myślą, dużo, dużo więcej.
-
BMW 740 E38 WBAGF61040DG32071 Dopiewo woj. wielkopolskie
adalbert odpowiedział(a) na Bartosz1982 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAkurat w komisach jest to "normalna" procedura. Pieniądz musi być mielony.
-
BMW 740 E38 WBAGF61040DG32071 Dopiewo woj. wielkopolskie
adalbert odpowiedział(a) na Bartosz1982 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo prawda :D W zamianie spotyka się dwóch ludzi, którzy mają dosyć swoich dotychczasowych samochodów. Z jakiego powodu, można się domyślać. Najczęściej jednak bywa tak, że jeden jest uczciwy i rzeczywiście ma dobre intencje, tylko który :lol: