Treść opublikowana przez adalbert
-
BMW E90 320d - WBAVC31010PY59342
adalbert odpowiedział(a) na roootz temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażChyba coś tam pamiętam :D W takim razie w tej chwili jest nas dwóch.
-
BMW E90 320d - WBAVC31010PY59342
adalbert odpowiedział(a) na roootz temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak jest oryginalna to można potwierdzić historię a uta w serwisie, jak nie jest oryginalna, to też można to zweryfikować. Ale jak nie ma w ogóle, to już wróżenie z fusów. Tylko kto teraz dzwoni do zagranicznych serwisów, prawie nikt.
-
[E46] 2.0 Diesel 136 KM 2000r.
adalbert odpowiedział(a) na kozaty temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażHolendeka, więc przebieg do weryfikacji.
-
E90 320i WBAVA71070VA43988 - Inowrocław
adalbert odpowiedział(a) na Rikson temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOd kamyczków, bo od czego innego :D Ale jak było coś faktycznie lakierowane, to gość pewnie nic na ten temat nie wie
-
E90 320i WBAVA71070VA43988 - Inowrocław
adalbert odpowiedział(a) na Rikson temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż69 tys przebiegu, a dywanik wyświechtany jakby kierowca miał racice zamiast nóg.
-
BMW e90 / WBAVA51030VA70514
adalbert odpowiedział(a) na lukas1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAuta ze wschodniego reichu to u nas rzadkość, więc warto dokładnie go obejrzeć. 100km to nie jest odległość.
-
E61 525i WBANG51060B394165 Kraków
adalbert odpowiedział(a) na daniel3 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA tu niedługo trójka z przodu wskoczy. Masz rację, auto z tym przebiegiem nie ma szans zaistnieć w sieci okazji :D Ale koledze danielowi to nie przeszkadza, więc jakieś szanse to auto ma.
-
BMW E91 320d WBAVU31010KY18428 Monachium
adalbert odpowiedział(a) na mole temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAle rzeczywiście, Berlin i wschodnie landy mają "jakość i ceny" tylko pod Polaków. Żeby się nasi rodacy nie męczyli, to znana rasa ściąga z głębi Niemiec perełki, jak najbliżej granicy :D
-
E61 525i WBANG51060B394165 Kraków
adalbert odpowiedział(a) na daniel3 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMoże nie tyle że odważny, ale może normalny? :D
-
BMW 520 E39 nr. vin WBADT11060GY58381
adalbert odpowiedział(a) na miku92 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBrak ksenonów i ewentualnie grzanych krzeseł, a nie daj boże żeby cokolwiek z tych elementów brakowało, to reszta pikuś ze złamaną łapką.
-
BMW E91 320d WBAVU31010KY18428 Monachium
adalbert odpowiedział(a) na mole temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA coś bliżej?
-
E90 BMW WBAVC31070VA16230
adalbert odpowiedział(a) na dylosz temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie wiem jak terazniejszy burmistrz Pleszewa, ale poprzedni błagał, żeby nie robić z tego miasta składowiska złomu. Handlarze postanowili, że mają w d.... swojego dycydenta i nadal w tym mieście będzie akademia sztuk pięknych.
-
Firma Brokerska
Za "połowę tej kwoty" kupują tylko znajomi, szwagrowie i innej "maści" rodzina. Bardacha :mad2:
-
E70 X5 WBAFF01080L214835
adalbert odpowiedział(a) na griffe temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTak, widziałem. Są to oryginalne blachy wyjazdowe. Ale czy są to akurat ori to tego nie wie nikt. Nie bądz dzieckiem. Blachy oczywiscie mogą być z dupy wyjęte, ale tył od przodu rózni się w wielu krajach.
-
BMW e53 X5 Kutno 16SNBD Gruba korekta
adalbert odpowiedział(a) na Bronx_l temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSzkoda, że tak pózno się zorientowałeś :mrgreen: Ten dział ma moc. :D
-
e90 335i VIN : wbapm73599a366255
adalbert odpowiedział(a) na bartek_94_1994 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzy takiej ilości wpuszczanych tutaj samochodów, prawie 100% to szroty, a z tych 100% 99 potwierdza taką tezę. Więc lepiej chyba podchodzić do nich jak pies do jeża, a po oględzinach miło się rozczarować i oby. Z uwagi na powyższe, jest duże prawdopodobieństwo, że na podstawie zauważonych szczegółów jak najbardziej uprawnione jest przypuszczenie, że coś się mogło z autem dziać.
-
e87 118d WBAUD710X7PY76277 Sosnowiec
adalbert odpowiedział(a) na musztarda temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAuto kupione niby w salonie, przebieg podobno oryginalny, więc powinien posiadać KS o której nic nie wspomina. Obawiam się ( nie do końca oczywiście) że żadnej KS nie ma. Ale to tylko moje przypuszczenie, jak ma to nie ma nic prostszego, jak potwierdzić wszystkie informacje u żródła.
-
BMW E65 735i Wołomin VIN:WBAGL410X0DL94818
adalbert odpowiedział(a) na csp100 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZenek, ty nie piszesz przypadkiem z telefonu? :D
-
BMW E61 3.0i z ogłoszenia WBANN71080B499047
adalbert odpowiedział(a) na Antique temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCzyżby znikały niektóre posty?
-
BMW E61 3.0i z ogłoszenia WBANN71080B499047
adalbert odpowiedział(a) na Antique temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPoza tym "prywatny" Niemiec jak nie ma chętnych na jego auto, to najwyżej trochę obniży cenę, ale niedużo. I auto będzie stało tak długo, dopóki nie znajdzie się amator. Tam w takich przypadkach nie ma pośpiechu, chociaż zdarzają się takie perełki za rozsądną cenę, ale to już jakby wygrana w lotto.
-
BMW E61 3.0i z ogłoszenia WBANN71080B499047
adalbert odpowiedział(a) na Antique temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTylko w Polsce nie ma chętnych na zadbane starsze modele, które w cywilizowanych krajach muszą swoje kosztować, bo taka jest tam "mentalność" U nas nie mieści się to niektórym, nawet w najszerszym horyzoncie myślowym. Takim tam mały zaścianek.
-
BMW E61 3.0i z ogłoszenia WBANN71080B499047
adalbert odpowiedział(a) na Antique temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie wrzucaj tutaj takich propozycji, bo zaraz się okaże, że "przerobiłeś" cenę :mrgreen: A tak na poważnie, bardzo dobry przykład, może niektórym otworzą się oczy na pewne rzeczy.
-
BMW e46 320d FY30028
adalbert odpowiedział(a) na Gardor temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPewnie były, tylko "szczęsliwy" nabywca nie ma się czym chwalić. Wiele jest zapytań na temat wrzuconych do oceny samochodów, wielu jest takich co kupiło, ale żeby się pochwalić jak auto spisuje się po pół roku, to ani mru mru.
-
BMW E61 3.0i z ogłoszenia WBANN71080B499047
adalbert odpowiedział(a) na Antique temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBezwypadkowy nie jest. Zapytaj się czy ma KS, jak tak, to zadzwoń do serwisu i od tego rozpocznij przygodę z tym autem.
-
E87 120i WBAUD11010JT90382 Pabianice/Łódź
adalbert odpowiedział(a) na musztarda temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMusiałbyś trzymać pistolet przy głowie takiego delikwenta, a on i tak się nie przyzna do tego co tak naprawdę wie. Pokazesz mu zdjęcia jak naprawia takie rozwalone auto, to ci powie że to nie on. To beznadziejny beton, jaskiniowce, którzy myślą, że są najmądrzejsi i przebiegli od wszystkich.