Treść opublikowana przez adalbert
-
E70 X5 zdjęcia z USA,Jędrzejów UWAGA VIN: 5UXZV4C52BL410709
adalbert odpowiedział(a) na godowski temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPiszesz poważnie, czy żartujesz.
-
E39 530d uszkodzone
adalbert odpowiedział(a) na barylkaq temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJesteśmy w lesie.
-
E92 LCI 320i Warszawa - E463733
adalbert odpowiedział(a) na bbrys temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOczywiście, że nie jest to "wykładnik", ale niestety często okazuje się przydatną wskazówką, która zresztą często się sprawdza. Dodając do tego, to co przywożą nasi handlarze mamy pełny obraz.
-
E92 LCI 320i Warszawa - E463733
adalbert odpowiedział(a) na bbrys temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażRóżnica wynika też z tego, że to co nazywane jest skórą tak do końca nie zawszę jest nią w 100% Jeżeli jest w dobrym gatunku, to bardzo długo zachowuje walory estetyczne, co najwyżej jest wyślizgana. Szajs z większą domieszką plastiku oczywiście przedwczesnie pęka, ale tutaj też nie dzieje się to tak od razu.
-
E92 LCI 320i Warszawa - E463733
adalbert odpowiedział(a) na bbrys temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJeżeli twierdzisz, że zużycie elementów środka samochodu nie świadczy o jego ewentualnym dużym przebiegu, to jesteś w grubym błędzie. Chyba że wyznajesz kult szorstkiej dupy i rąk, zaopatrzonych w pierścionki i sygnety. Owszem, czasami można się oszukać bo są zadbane egzemplarze z dużym przebiegiem, ale jest ich tak mało, że prawie ich nie ma.
-
E70 X5 zdjęcia z USA,Jędrzejów UWAGA VIN: 5UXZV4C52BL410709
adalbert odpowiedział(a) na godowski temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDla tych prawdziwych łowców okazji, będzie tylko jeden problem. Czy to auto zostało zrobione "zgodnie ze sztuką i na oryginalnych częsciach" Bo przecież u nas nie ma samochodów bezwypadkowych :D
-
BMW e60 550i WBANB51030CN20135 Bytom
adalbert odpowiedział(a) na szukEER temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażGratuluję. Ja od 93r z drobnymi wyjątkami jezdzę autami benzynowymi w przedziale mocy od 115KM do 280KM i wyłącznie na LPG. Te trochę słabsze silniki, oscylowały przy wartosciach spalania o których jest mowa, a te mocniejsze niestety nie za bardzo chciały współpracować podczas jazdy w mieście, nawet przy taksówkarskim stylu jazdy :D O płynnej jezdzie autostradowej nie wspominam, bo to wiadomo, trochę inna bajka. Ale ja mam zawsze inaczej niż wszyscy :mrgreen: Pamiętam podobne dyskusje w dziale "spalania" tam zawsze było, że i m większa moc tym mniejsze spalanie. Ale tobie wierzę, że akurat ten model silnika jest wyjątkowy :cool2:
-
BMW e60 550i WBANB51030CN20135 Bytom
adalbert odpowiedział(a) na szukEER temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTu nie chodzi o jakieś szaleństwa, ale o dosyć sprawne poruszanie się w ruchu miejskim. Trzeba jeszcze pamiętać, że mówimy o aucie z lpg. Nie miałem jeszcze samochodu o mocy 370KM, ale grubo ponad 200KM tak i nie mogłem się pochwalić średnim spalaniem poniżej 15-16 l. Jak wy to robicie :D widocznie ja nie mam takiego szczęscia.
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
adalbert odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCiekawą Acurę chce zamienić na taką samą, też ciekawą :D Ciekawe :lol:
-
BMW e60 550i WBANB51030CN20135 Bytom
adalbert odpowiedział(a) na szukEER temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPo co ludzie kupują auta z 370KM silnikiem? Tylko po to, żeby chwalić się przy odsprzedaży tak niskim spalaniem? Pytania są retoryczne, a to forum nie jest piaskownicą, bądzmy poważni.
-
BMW e46 328i EZ45877
adalbert odpowiedział(a) na Gardor temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażRacja, tylko handlarze żyją z tych ulepów i gdyby chcieli zwłoki wystawić dla zmyłki po cenach zawyżonych, to by pozdychali z głodu. A jak ci wiadomo u nas nie ma nic ważniejszego niż cena.
-
BMW e91 330xd Leszno WBAVT91070KT89950
adalbert odpowiedział(a) na kuba369 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTakiego opisu chyba jeszcze nie było :D Kto teraz potrafi tak pisać? :mrgreen: Ja jestem pod wrażeniem, to sztuka nówka nie śmigana, nawet z fabryki takie nie wychodzą, a zwłaszcza z paskami rozrządu. Eh :lol:
-
BMW e46 328i EZ45877
adalbert odpowiedział(a) na Gardor temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażLepiej żeby zniechęciły, a na miejscu mile rozczarowały. Czyli nie pisać nic, a jak już to w samych superlatywach. W takim razie może trzeba ten dział zlikwidować? Każdy może pisać co uważa, a wybór i tak należy do zainteresowanego.
-
BMW e46 328i EZ45877
adalbert odpowiedział(a) na Gardor temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKolega założył temat przed obejrzeniem auta, zresztą jak wszyscy. Więc każdy kto się wypowiadał w tym wątku, robi to subiektywnie i w jak najlepszej wierze i z posiadaną wiedzą. Nie wiem czego tu nie rozumiesz, a jak nie wiesz czy się śmiać czy płakać, to śmiej się przez łzy. Wiadomo, że w ogólnym rozrachunku trzeba auto obejrzeć, ale to już decyzja autora tematu.
-
E70 3.0D WBAFF41070L059685 Gubin Korekta !!!
adalbert odpowiedział(a) na DRAY temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZenek, to bardzo dobre miejsce na takie przestrogi, bo na oddzielny dział jakoś ciężko się doczekać. A jest o tym mowa od kilku miesięcy.
-
E70 3.0D WBAFF41070L059685 Gubin Korekta !!!
adalbert odpowiedział(a) na DRAY temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTemat już dawno powinien wisieć.
-
E70 3.0D WBAFF41070L059685 Gubin Korekta !!!
adalbert odpowiedział(a) na DRAY temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażI "nietomnych" :D
-
BMW e46 328i EZ45877
adalbert odpowiedział(a) na Gardor temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażP... jak Piekarski na mękach, zrobisz jak uważasz, ale ja bym odpuścił. Ktoś kto chwali się wymianą połowy elementów auta i nie ma na to nawet pół świstka, to kłamie. Chyba logiczne jest takie podejście.
-
BMW e46 328i EZ45877
adalbert odpowiedział(a) na Gardor temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZ opisu wynika, że samochód "w pełni wyremontowany" ciekawe czy to co opisał, jest choćby w części udokumentowane. Ile sobie życzy za to autko?
-
BMW e46 328i EZ45877
adalbert odpowiedział(a) na Gardor temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzecież to ty wszystko wiesz, więc po co to pytanie?
-
BMW e60 550i WBANB51030CN20135 Bytom
adalbert odpowiedział(a) na szukEER temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak na 370KM to trochę za dużo tego gazu spala :mrgreen: Trochę dziwny sposób rozśmieszania ludzi. Tak, tak, wiem że jest to możliwe u szwagrów, znajomych i szwagrów szwagra. :D
-
Brak dokumentów od gazu.
Zapytaj w stacji kontroli pojazdów, oni znają takie tematy i skierują pewnie na przeprowadzenie pełnej homologacji. Inaczej nie wbiją ci przeglądu.
-
BMW 118 E87, WBAUD710X0PY81176
adalbert odpowiedział(a) na hype_kcp temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW telgraficznym skrócie ten przepis jest dupochronem dla nie do końca uczciwych handlarzy i mógł być wynyślony tylko w Polsce. W zasadzie nic się nie musi zgadzać w opisie, jak też w wyglądzie auta.
-
BMW M3 F80 2014 VIN WBS3C91060J194589 ! Pilne :)
adalbert odpowiedział(a) na kamciom3 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNa nie wszystkich zrobi to wrażenie :D Mocna stłuczka i auto z pasażerami zegnie się jak puszka po piwie.
-
BMW E46 323Ci 2000 VIN: WBABM31070EZ68920 Podkarpacie
adalbert odpowiedział(a) na Sum320 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTak się pytam z ciekowości Nie dojdziesz do ładu z poprzednim włascicielem, ale myślałem, że wyjaśniłeś tą kwestię. :)