Treść opublikowana przez adalbert
-
[UWAGA] BMW E46 Coupe 325CI USA BIAŁA SKÓRA 50.000km 2005 VI
adalbert odpowiedział(a) na actchris temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJakiś niefartowny samochód. Dwa razy w to samo miejsce. Znów biały amerykan i jak zawsze bity. Ja jak widzę import z USA to tylko się zastanawiam, jak bardzo był zmasakrowany. Premier Tusk, do spółki z prezydentem Komorowskim, powinni rozpisać konkurs, na najmniej rozbite BMW sprowadzone do Polski z USA. Nagroda? Zwolnienie z opłat.
-
E34 M5 WBSHC91030GD63862.
adalbert odpowiedział(a) na NIKI temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażHaczyk jest taki,że auto jest z Płocka, gdzie wszystkie samochody są najładniejsze i najtańsze :mrgreen: Poczytaj o sprzedawanych autach z tego miasta.
-
e36 coupe nowa sól czarna coupe
adalbert odpowiedział(a) na neo386 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSrodka na wszelki wypadek też nie pokazał, bo pewnie oprócz szczurzych bobków i zdechłego kota, nic tam nie ma.
-
Bmw 3
adalbert odpowiedział(a) na Bery26 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCzyli smiało sprzedawca mógł napisać, bezwypadkowy, ale tego nie zrobił. Musisz być nie lada fachowcem skoro naprawiasz samochód na podstawie zdjęć. Zamiast walczyć z takimi przypadkami, my sami dajemy ciche przyzwolenie, żeby takie auta się u nas poruszały.
-
Bmw 3
adalbert odpowiedział(a) na Bery26 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażGdyby nie była naruszona to co? kupisz taki samochód?
-
Bmw 3
adalbert odpowiedział(a) na Bery26 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNastępny rozwalony i poskładany, amerykański trup.
-
BMW e60 530d Sosnowiec WBANC710X0B622109 korekta licznika
adalbert odpowiedział(a) na darcyn temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPostudiuj słownik ortograficzny. Amen.
-
BMW e60 530d Sosnowiec WBANC710X0B622109 korekta licznika
adalbert odpowiedział(a) na darcyn temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNa Saaba to bym nawet nalać nie chciał, tym bardziej być aktywnym uczestnikiem forum. Ale zachęciłeś mnie żeby tam zajrzeć, z ciekawosci jak się tam udzielasz. Mącicielom jak już, kolego.
-
BMW e60 530d Sosnowiec WBANC710X0B622109 korekta licznika
adalbert odpowiedział(a) na darcyn temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA do czego tu moderator? Przeczytałem cały temat i nie zauważyłem, aby dyskusja oparta była na uszkodzonym kole pasowym i kłopotem z lampami. Jak już to raczej jest coś o mierzeniu warstwy lakieru. Poz tym w pierwszym poscie napisałeś, że przebieg nieoryginalny. Ciekawe skąd to wiesz, oraz to że silnik ładnie pracuje, tylko słychać turbinę. Da się takie szczegóły ustalić przez telefon?
-
BMW e60 530d Sosnowiec WBANC710X0B622109 korekta licznika
adalbert odpowiedział(a) na darcyn temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzestańcie się wygłupiać z tymi śmiesznymi mierniczkami za 100zł z alledrogo!! To, że Twój miernik tyle pokazuje, to nie znaczy, że tyle jest. Kalibrowałeś go przed pomiarem? Auto było idealnie czyste? Dobrze przyłożyłeś głowicę? Masz jakikolwiek certyfikat urządzenia wydany przez Główny Urząd Miar? Kiedyś robiliśmy porównanie kilku mierników i każdy pokazywał inaczej w granicach +_50 mikronów, a na elementach gdzie było kupa szpachli różnice sięgały nawet ponad 400 mikronów!!! Auto ma 8, zaraz 9 lat więc jeśli ma 180 mikronów to się tylko cieszyć. Poza tym każdy lakier, nie mówiąc już o producencie ma inne normy grubości warstwy, również jest to uzależnione od elementu karoserii. Biały jednowarstwowy może mieć nawet 30 mikonów (zmierz sobie Sprintera :), a niektóre metaliki albo perły mają oryginalnie pod 200 mikronów. KOLEŻKO mam ultrametr mniej więcej za 5 000zł z możliwością mierzenia grubości warstw itp. do tego mam sonde do mierzenia wilgoci. nie ma takiego na allegro ale wygląda to mniej więcej tak http://allegro.pl/warstwomierz-grubosciomierz-ultrametr-ab400-i2007297005.html chcesz mi jeszcze coś napisać o moim mierniczku za 100zł?????????????????????????????????????????????????? I co? Chcesz coś udowodnić, czy się chwalisz. Kup sobie mierniczek nawet za 10tyś , na pewno będzie dokładniejszy niż za 5tys. :mrgreen:
-
BMW M3 e46 Warszawa WBSBL93414PN57508
adalbert odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo jak on sprawdzał ten samochód. Po takich uszkodzeniach, to ślady naprawy zobaczyłby nawet Steve Wonder. W gume leci i tyle.
-
BMW e60 530d Sosnowiec WBANC710X0B622109 korekta licznika
adalbert odpowiedział(a) na darcyn temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTen quad to golas. Nie ma klimy :mrgreen:
-
e36 coupe nowa sól czarna coupe
adalbert odpowiedział(a) na neo386 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZbliża się koniec roku, więc w podsumowaniu ten gosciu zajmuje w moim rankingu 1 miejsce. Może ktoś go jeszcze przebije :mrgreen:
-
E46 330ix touring warto?
adalbert odpowiedział(a) na lars temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażRobiola napisał, dedykowanej, i ma rację.
-
Rejestracja autka problem
Ale kolega już raz był w WK, więc teraz jakakolwiek kombinacja może wzbudzić podejrzenia. Jest już na cenzurowanym.
-
E46 330ix touring warto?
adalbert odpowiedział(a) na lars temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażVIN poprawnie rozkodowany trzeba jeszcze poprawnie rozumieć. Jeżeli chodzi o Szwajcarię to wygląda tak. Jeżeli w VIN jest napisane- kraj: Szwajcaria, to oznacza że samochód został przywieziony lub kupiony w innym kraju i zarejestrowany w Szwajcarii. Wtedy wyposażenie może się od siebie róznić. Natomiast jak jest w VIN wpis z określeniem: na Szwajcarię, to oznacza że jest to opcja tylko na ten kraj, i są tam grzane jaja. Oczywiscie jest od tego odstepstwo, w postaci możliwosci dowolnej konfiguracji wyposażenia, przez pierwszego nabywcę. To samo jest chyba ze Skandynawią, ale co do tego nie mam pewnosci.
-
E46 330ix touring warto?
adalbert odpowiedział(a) na lars temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTutaj się trochę mylisz. Np. sa samochody w tzw. opcji na niektóre kraje. W Europie jest to Skandynawia i Szwajcaria. Muszą w tej opcji mieć z góry określone wyposażenie, które nowy nabywca może oczywiscie dowolnie sobie konfigurować. Jak jest to opcja bez zmian, to w SZwajcarii występuja grzane fotele, a w nr. VIN jest to zaznaczone, jak również to, że samochód przeznaczony na rynek szwajcarski.
-
E46 & E39 ;)
adalbert odpowiedział(a) na vystelior temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTwój wybór. A ten co prezentujesz był omawiany.
-
E46 & E39 ;)
adalbert odpowiedział(a) na vystelior temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażwejdz na stronę Shami Autoland, to największy szrot w Europie prowadzony przez śniadą społeczność Szwajcarii. Jedynym plusem sprzedawanych tam samochodów, jest to ze nie są bite, ale spójrz na ceny, i porównaj z tą którą oferuje Radomiak. Wszędzie poza tym miejscem moze byc tylko drożej. Oceń sam, czy sprzedający nie jest przypadkiem św Mikołajem.
-
Rejestracja autka problem
skontaktuj się z nimi i napisz co oni na to wszystko. Może brakujące dokumenty prześlą pocztą. Jak w ogóle będą mieli co.
-
Rejestracja autka problem
Wszystko można, tylko nie widzę tu Urzędu Skarbowego. Jak przeszedłeś te formalnosci, bo jak oni się temu przyjżą to polecą po wszystkich. I to z górnego A.
-
Odmówienie przyjęcia mandatu, koszty sądowe i szanse...
adalbert odpowiedział(a) na quaszi temat w Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, techniki bezpiecznej jazdyPewnie wjechałeś minimalnie w zasięg fotoradaru, a ten zrobił fotkę jakbyś rozpędzony wjechał na czerwonym świetle. Ja bym mandatu nie przyjął, a całą sprawę na spokojnie wyjaśnił w postępowaniu sądowym. Ale pod warunkiem, ze jest tak jak opisałeś, przecież fotoradar mierzy również prędkosć. Jeżeli okaże się że jechałeś więcej niż twierdzisz, to sprawę przegrasz.
-
E46 330ix touring warto?
adalbert odpowiedział(a) na lars temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZadne powietrze z dmuchawy nie da takiego ciepełka jak grzaniec pod tyłkiem. Kto nie ma to mówi się trudno, ale dziwię się tym co mają i twierdzą, że to kiepski bajer.
-
Rejestracja autka problem
Opisz wszystko szczegółowo. Chcę pomóc, ale też do końca nie wiem o co chodzi.
-
E46 & E39 ;)
adalbert odpowiedział(a) na vystelior temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBardziej bym się martwił czy jeszcze nie podskoczy. Nie wiem co by się musiało stać, żeby euro kiedykolwiek wróciło do poziomu z przed 2,3 lat. Z takiego gówna w jakim się znalazła Europa, to tak szybko się nie wychodzi. Niedługo handlarze znikną, a my będziemy składać sobie autka z częsci dostępnych na szrocie. Oczywiscie ci, których nie stać na kupno nowego samochodu. To taka moja subiektywna wizja :mrgreen: