Witam, nie ukrywam że zarejestrowałem się na forum żeby zaciągnąć opinie przed kupnem auta, jako ze nie mam zbytnio czasu jeździć po Polsce w celu oglądania samochodów moje poszukiwania ograniczam do woj. mazowieckiego. Interesuje mnie BMW E46 320 Ci w coupe, mój budżet to około 20K. na serwisach aukcyjnych znalazłem 2 egzemplarze, co o nich możecie powiedzieć? http://allegro.pl/bmw-e46-320ci-coupe-alu-skora-drewno-xenon-i2038166894.html http://otomoto.pl/bmw-320-full-opcja-piekna-gaz-C22516309.html