Treść opublikowana przez adalbert
-
!!! UWAGA na auta kupowane w cenie NETTO !!!!
adalbert odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażIstotne jest to, że w US istnieje taka komórka, która zajmuje się takimi sprawami. Wszystkich nie wyłapią, ale ponieważ mają "prowizję" od każdego ujawnionego przypadku, to niezle ryją w temacie. Nikt nie zna dnia ani godziny :D
-
E39 528i z gazem - warto?
adalbert odpowiedział(a) na inozbik temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAlbo szybka reakcja handlarza. Może załapał, że posypią się niewygodne pytania. Obserwuj może jeszcze wyjdzie.
-
!!! UWAGA na auta kupowane w cenie NETTO !!!!
adalbert odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW cywilizowanym kraju, więc nie w Polsce, wszelkiego rodzaju oszustwa podatkowe są po zabójstwie, najbardziej surowo karanymi przestępstwami. Za to ludzie ladują na wiele lat w pierdlu. Ale nie moze byc inaczej, skoro to 80% budżetu państwa. U nas się tylko melduje co roku ile Polska straciła na niezapłaconych podatkach, ceł, akcyz, VAT i nic się nie robi w kierunku poprawienia tej statystyki.
-
BMW 318 TDS po pierwszych oględzinach
adalbert odpowiedział(a) na holender007 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWydaje mi się, że powinieneś taki przegląd zrobić przed kupnem. Daj znać czy coś nie wyszło po przeglądzie.
-
!!! UWAGA na auta kupowane w cenie NETTO !!!!
adalbert odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBazt VIN chyba nie ma, ale sprawdzic można, ale tak dokładnie to nie wiem.
-
!!! UWAGA na auta kupowane w cenie NETTO !!!!
adalbert odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJezdzi tego u nas trochę, oj jezdzi.
-
Ksiązka serwisowa a historia pojazdu
Jak książka fałszywa to na pewno nie ma żadnych telefonów, przynajmniej tak często bywa. Poszukaj po nazwie lub adresie. Sfałszowana KS to najczęsciej jakieś inne problemy, które ktoś stara się ukryć.
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Wygląda jak wykopany na pustyni mutant. Wyobrażam sobie jak może wyglądać własciciel :D
-
BMW X6!!!
adalbert odpowiedział(a) na janekpol temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażw mieście rzadko widać, bo nie jest to auto miejskie a to że na wsi często je widujesz to się nie dziwię. Zółty dom w stylu cygańskim z czerwoną dachówką, mozaika z kostki brukowej a na niej, przed garażem z podnoszonymi drzwiami Hormann.... stoi ona, X6 :mrgreen: Tak to widzę :D
-
BMW E46 330Ci 3 sztuki
adalbert odpowiedział(a) na udsifu temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWgraj sobie Auto Mapę, rewelacja, polecam. zaprowadzi prawie wszędzie i to pod sam punkt.
-
BMW X6!!!
adalbert odpowiedział(a) na janekpol temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażX5 owszem tak, ale nadal mam duże problemy żeby spotkać X6 :D
-
BMW X6!!!
adalbert odpowiedział(a) na janekpol temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażStrasznie mało tego widać na ulicach. W Polsce widziałem może ze dwa razy, za granicą raz. Więc gdzie się to porusza?
-
E34 535
adalbert odpowiedział(a) na zygidygi temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo cenna uwaga, że do listopada auto było ok. Ciekawe co zmusz aktualnego własciciela , do sprzedaży po 3 miesiącach. Co do spalania to tak jak to opisałeś, jest jak najbardziej ok.
-
BMW X6!!!
adalbert odpowiedział(a) na janekpol temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSamochód po przygodzie, zrobiony, poprzedni własciciel nie chciał już takim jezdzić, wystawił na sprzedaż i to chyba wszystko. Resztę trzeba zweryfikować na miejscu.
-
E34 535
adalbert odpowiedział(a) na zygidygi temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA jak doszedłeś do tak niskiego spalania i to LPG. Wśród moich znajomych, którzy mieli taki silnik to palił im tyle w trasie i to tak do 120- 130km/h Jazda miejska w zależnośći od nasilenia ruchu, 18 nawet do 30l LPG. ? Podaj jakiś patent, bo to ciekawa sprawa.
-
co to za bmki e90
adalbert odpowiedział(a) na koncio123 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNic to nie da. Tylko terapia wstrząsowa. Wpłacali i będą wpłacali, może nie masowo, ale jeden dziennie by się znalazł. My robimy wszystko, żeby umysłowo sprawnych inaczej, uchronić od takich wałków. Nie wiem czy warto ratować "samobójców"
-
co to za bmki e90
adalbert odpowiedział(a) na koncio123 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażI będziesz bogaty nie wychodząc z domu :mrgreen:
-
co to za bmki e90
adalbert odpowiedział(a) na koncio123 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak coś takiego działa na wyobraznie ludzi, to nie dzwię się, że nasi pseudo handlarze mają się dobrze i nie muszą się martwić o swój biznes.
-
2 x E46 320d 2005 co o nich sądzicie?
adalbert odpowiedział(a) na Matias-e90 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażStary wyluzuj porty i nie spinaj sie tak, przekazuje tylko to co mi powiedział właściciel - nic wiecej. A z drugiej strony skad wiesz...może właśnie jeździła faktyczna Niemka i to jakaś dobra [bAD] 25 lat:D heheheh Pozdro:) Nie potrafisz czytać że było to ironiczne? Nie zauważyłeś ikonek. Zrób to samo co mi proponujesz :mrgreen:
-
E90 318D 2007r
adalbert odpowiedział(a) na Kurzu temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo pochwal się szczegółami i polewaj.
-
E90 318D 2007r
adalbert odpowiedział(a) na Kurzu temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAlbo zainteresowany kupił, albo handlarz czasowo profilaktycznie wycofał. Może wróci.
-
2 x E46 320d 2005 co o nich sądzicie?
adalbert odpowiedział(a) na Matias-e90 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA co to ma do rzeczy, że latała Niemka? Zapytaj jeszcze czy na pewno była stara :mrgreen: ważne jest żeby miała minimum 90 lat. Do tego wieku jest gwarantowany idealny stan techniczny samochodu. Młodsze Niemki i Niemcy już tego nie gwarantują. :D Przepraszam za odrobinę ironii, ale nie mogę się powstrzymać :norty:
-
e46 318i 143Km Zielona góra M-Pakiet
adalbert odpowiedział(a) na kameleon3000 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW takim razie może wyjasnisz, skąd według Ciebie pół Polski ma dostęp do darmowej ropy.
-
e46 318i 143Km Zielona góra M-Pakiet
adalbert odpowiedział(a) na kameleon3000 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie przesadzajmy, taki okazjonalny zakup ropy od kogoś np. Tirowca na pewno nie przekłada się na popularność silników zasilanych tym paliwem. Wiem tylko jedno, nic, nawet cena ropy nie zmieni zamiłowania Polaków do diesli. :D
-
BMW E39 kombi.
adalbert odpowiedział(a) na buma temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW dzsiejszych czasach , na wszystko. Mało oryginalna odpowiedz, ale taka jest prawda.