Skocz do zawartości

co to za bmki e90

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

http://otomoto.pl/bmw-330-2008-bmw-330d-dpf-aut-m-sport-C22775146.html

 

hej co to za bmw sprzedają cały czas z UK? przystępna cena jak na takie auta..

moze cos wiecie na ten temat?

 

wiema co to za model!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! chodzi mi o to dlaczego te trójki są w takiej cenie..

Edytowane przez koncio123

Opublikowano
Zadzwoń, zamailuj, zapytaj. Wpłać zaliczkę o którą poproszą, oczywiście przez Western Union. Po miesiącu bezskutecznego próbowania nawiązania dalszego kontaktu zgłoś sprawę na policję, o ile Ci nie będzie wstyd. Ewentualnie napisz na forum, że przestrzegasz przed wałkiem. Ale nie licz, że ktoś będzie Ci współczuł albo wykaże zrozumienie.
Opublikowano

Odpowiadam na pytanie jakie autor wątku zadał w temacie:

jest to BMW serii 3, model e90 :duh:

 

Chłopie, dajesz temat, oczekujesz odpowiedzi, a sam nie zadasz sobie trudu i nie nazwiesz poprawnie wątku. Przeczytaj regulamin.

Opublikowano
  • Autor
Odpowiadam na pytanie jakie autor wątku zadał w temacie:

jest to BMW serii 3, model e90 :duh:

 

Chłopie, dajesz temat, oczekujesz odpowiedzi, a sam nie zadasz sobie trudu i nie nazwiesz poprawnie wątku. Przeczytaj regulamin.

 

heh no w sumie tak popełniłem błąd..

wiem co to za model. nastąpi poprawa:P

Opublikowano
haha nie wieże :cry2:
Bmw pewność na każdym kilometrze.....
Opublikowano
haha a ja nie wierzę :cry2:

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

..............................................................................................

Freude am fahren


Moje auto - http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=190785

Opublikowano
dżizas, kolejny.... skąd ludzie wy się bierzecie, skończyliście chociaż podstawówkę?
Opublikowano
Jak coś takiego działa na wyobraznie ludzi, to nie dzwię się, że nasi pseudo handlarze mają się dobrze i nie muszą się martwić o swój biznes.
Opublikowano
jeszcze jeden taki wątek na forum i sam wystawie takie ogłoszenie :duh: nie do wiary
Opublikowano
jeszcze jeden taki wątek na forum i sam wystawie takie ogłoszenie :duh: nie do wiary

I będziesz bogaty nie wychodząc z domu :mrgreen:

Opublikowano

sądząc po ilości pytań o samochody bez numeru telefonu to jest na to duża szansa.

Nie wiem czy słyszeliście nowy sposób na wyciągnięcie kasy to znowu numery 9zł/min. Niestety ciężko je odróżnić na perwszy rzut oka bo są dłuższe o jedną cyfrę. Kolega szuka auta teraz i dwa razy się naciął już na takie ogłoszenia.

Opublikowano
no niby jest ale +44 czy wogle jakis inny niż +48 dla mnie smierdzi z daleka, ale widze ze innym to nieprzeszkadza :mrgreen:
Opublikowano
jeszcze jeden taki wątek na forum i sam wystawie takie ogłoszenie :duh: nie do wiary

 

a wystaw, zrobie Ci konkurencję i też wystawie:P

Jak kiedyś znajde wolny czas to zrobie coś w stylu "mamy Cię" i zobaczymy czy ktoś przeleje kase przez western union ...;p

Opublikowano

Heh moze, ale w PL to nawet nie do końca.

 

Wiekszość ludzi w tym kraju i tak musi latami odkładać zeby uzbierać 25 tys zł...dla wielu to nieosiągalne.

 

Niestety, w takim kraju zyjemy.

Opublikowano
jeszcze jeden taki wątek na forum i sam wystawie takie ogłoszenie :duh: nie do wiary

 

a wystaw, zrobie Ci konkurencję i też wystawie:P

Jak kiedyś znajde wolny czas to zrobie coś w stylu "mamy Cię" i zobaczymy czy ktoś przeleje kase przez western union ...;p

może zrobimy jakieś zawody, a środki przeznaczymy na jakąś fundację.... "Rozwinięci inaczej" :mrgreen:

Opublikowano
Nic to nie da. Tylko terapia wstrząsowa. Wpłacali i będą wpłacali, może nie masowo, ale jeden dziennie by się znalazł. My robimy wszystko, żeby umysłowo sprawnych inaczej, uchronić od takich wałków. Nie wiem czy warto ratować "samobójców"
Opublikowano
co ciekawe, mam w rodzinie prawnika i opowiadał mi kiedyś jak prowadził sprawę jednego słupa co wyłudził ok. 500000 zł przez zaliczki na różnego rodzaju rzeczy auta, maszyny rolnicze itp. Wyobrażcie sobie, że policja dotarła do wszystkich poszkodowanych po IP, a połowa nie chciała się przyznać że dała się tak zrobić. Ludzie z różnych środowisk, zaliczki też od 1000 do 20000 zł. Interes by się kręcił
Opublikowano
Nic to nie da. Tylko terapia wstrząsowa. Wpłacali i będą wpłacali, może nie masowo, ale jeden dziennie by się znalazł. My robimy wszystko, żeby umysłowo sprawnych inaczej, uchronić od takich wałków. Nie wiem czy warto ratować "samobójców"

Sadowy nakaz kastracji, zeby nie przekazywali dalej genow glupoty.

Pozdrawiam, ///M5

http://i228.photobucket.com/albums/ee124/areckim5/bmw_2000_m5_05.jpg

Opublikowano
Myślę, że Ci, którzy chcą kupić BMW w tej cenie powinni przesiąść się na rower, ew. tramwaj i uświadomić sobie, że to nie VW.

_____________________

Sprzedam nowy filtr powietrza MANN C31143 BMW E60 E61 E63 E64 - 90 zł z wysyłką

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.