Treść opublikowana przez Blade1984
-
Czy warto pchać się w bmw?
mmw przyznasz że dużo taniej jest doprowadzić do używalności w słabym stanie skode, opla czy forda niż BMW... Ceny cześć, stopień skomplikowania itd...
-
Jaki silnik do e90?
Bronx_l ja na auta którymi jeżdżę mam zawsze sporo chętnych, znajomi mnie znają i wiedzą jak dbam o samochód także o to się nie martw (Volvo sprzedałem z przebiegiem prawie 350 tyś) i sprzedałem bez problemu. Powtarzam auto z linku ma bogate wyposażenie i jeżeli nie jest po dzwonie i przebieg jest realny to normalna dobra cena... Jakby miał 180 tyś realne to i 40 tyś zł jest ok. Ja wole kupić od pierwszego właściciela, długo serwisowane auto z dużym przebiegiem jak z małym przebiegiem po 4 właścicielu i tylko 2 letnim serwisowaniu... Liczy się stan auta nie przebieg i tu zgadzam się z kolegą Rivasi .
-
Jaki silnik do e90?
Bronx_l akurat moje auto nie ma nic do rzeczy ale rozumiem że się na nie powołujesz bo nie masz innych argumentów. Za granicą kupuje się diesla dla dużych przebiegów i znalezienie auta z małym przebiegiem bez dzwona jest mega trudne. Jak załatwisz do 35 tyś zł E90 2006 rok (z dobrym wyposażeniem t.j. navi i sportowe fotele) bez większych przygód i z przebiegiem poniżej 200 tys km to biorę od razu 10 takich aut od Ciebie... Ja wyrażam swoje zdanie poparte szukaniem auta 3 miesiące i mi duży przebieg nie przeszkadza jak auto jest zadbane i serwisowane do końca w ASO. Zapewniam Cię że moje auto wygląda lepiej jak 90% e90 z allegro z "przebiegami" 180 tyś km... Nowe takie e90 kosztowało powyżej 200 tyś zł to ile chcesz żeby kosztowało po 9 latach 25 tyś...
-
Czy warto pchać się w bmw?
mmw jaka jest szansa że uda mu się kupić na pierwsze auto zadbane e46 jak dopiero zaczyna przygodę z motoryzacją... (Pytanie retoryczne). Zgadzam się że E46 jest udanym autem ale to są już bardzo leciwe auta i zawsze coś będzie do roboty.
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
Blade1984 odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażmmw ktoś to kupił :duh:
-
Jaki silnik do e90?
Bronx_l nie da się czytać tego co piszesz. Jedyną wadą M47 jest pękający wał korbowy, jeżeli przejechał ponad 200 tyś km i nie pękł to już nie pęknie a silnik bez problemu zrobi 500 tyś albo i więcej. Widziałem M47 w e90 z przebiegiem 360 tyś km nie brał oleju i na hamowni moc trzymał wzorowo 162 km. BMWPL Przebieg rzędu 330 -360 tys na 8 letnie auto sprowadzane z zagranicy jest rzeczą normalną i cena jest normalna o ile auto jest bez większych przygód (dzwon itd). W zapewnienia sprzedawcy nie wierz sprawdź sam. Miernik lakieru + zdjęcie osłon + sprawdzenie podłużnic + lampy z rocznika produkcji auta itd. Śmigam e90 już prawie rok i ciężko by mi było kupić lepsze auto od E90 no chyab że nowsze i mocniejsze E90 :D
-
E90 325i, Żyrardów, WBAVB11080KT60526
Blade1984 odpowiedział(a) na tr0j4nq temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażRedel przebieg miedzy bajki, nic nie powinno być przy tym przebiegu powycierane... Książka serwisowa jest? Zweryfikuj przebieg i bezwypadkowość przed zakupem.
-
320d turbodziura
edwx jeżeli po zmianei biegu masz powyżej 1800 obr/min to auto powinno przyspieszać od razu bez zwłoki.
-
Jaki silnik do e90?
Nic dodać nic ująć. Ja osobiście bym zrobił parę fotek i znajomym pokazywał dla beki. A poważenie no super chip tuning i oczywiście wykres się zapodział a konie są wymyśloną wartością przez właściciela :mrgreen: Lepiej kup dobrą bazę e90 dozbieraj kasy i dołóż oryginalny mpakiet a nie chcesz pakować się w wiejski tunning. Chciałem napisać to samo :D
-
Wymiana oleju E46 2.0D 2000r.
stunter19 podjedź do salonu BMW z dowodem i poproś o historie auta... Z tego będziesz wstanie wywnioskować realny przebieg, tylko szykuj się na niemiłą niespodzianke...
-
BMW F15 25d vs Volvo XC 90 D5 Audi Q7 lub inne
vhnb kto kupuje Porsche z najsłabszym silnikiem... Pomijam fakt że porównujesz BMW za 600 tyś z Porsche za 330tyś :duh: Wybierz ten sam pułap cenowy konkurencyjne auto i się okaże że Porsche jest pod każdym względem lepsze od BMW. Ja miałem konkretny budżet i wybrałem BMW bo było najlepsze, choć lexus is250 też był fajny.
-
BMW F15 25d vs Volvo XC 90 D5 Audi Q7 lub inne
maja22 pewnie że od BMW wolałbym Porsche :D Ale cenowo pułap dla mnie nie osiągalny :cry2:
-
Czy warto pchać się w bmw?
Bald na pierwsze auto to się kupuje coś czego nie żal... Posłuchaj brata zacnie prawi :D
-
Wymiana oleju E46 2.0D 2000r.
Diesel z 2000 roku i 200 tyś km :norty: :lol: Chyba ponad 400 tyś...
-
BMW 525D e60 WBANC51020B129965
Blade1984 odpowiedział(a) na aprilia_46 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzebieg z du**, nierealny... Jak ktoś uważa inaczej chętnie zobaczę oryginalną historie i przeproszę :norty:
-
e90 325i WBAPH31090A168749
Blade1984 odpowiedział(a) na hat0 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZweryfikuj przebieg bo jest podejrzanie niski, Po za tym na pierwszy rzut oka wyposażenie zgodne z nr VIN.
-
Odcięcie obd2 BMW e90
Nic nie chce zamieniać chcę odciąć na przycisk w trudno dostepnym miejscu i jak bede chciał zdiagnozować to załącze. Napewo najlepiej gdzieś przy kompie ale potrze uje schemat a najlepiej porady od kogoś kto coś takiego zrobił.
-
Odcięcie obd2 BMW e90
Ostatnio koledze ukradli nową Mazdę 6 w niecałe 2 minuty... Chciałbym zrobić odcięcie gniazda obd2 w swoim BMW e90. Może ktoś już robił coś takiego i byłby wstanie podpowiedzieć jak to samemu zrobić.
-
e60 530d zakup auta z przebiegiem ~220tkm czy to ma sens?
ltour problem jest bo 90% e90 czy e91 z rocznika 2005/2006 ma skręcony licznik z ponad 300 na 180 tyś km i nieświadomi ludzie nimi jeżdżą i nic się nie dzieje... Przez złodziejski proceder handlarzy robi się błędne koło. Koleś kupi skręcony o 200 tyś km samochód pojeździ kolejne 50-80 tyś coś się grubego popsuje i już ma zakodowane że przy przebiegu 280 tyś (realnego pewnie blisko 400 tyś...) już się auto sypie więc kupuje kolejny skręcony itd.
-
Rozruch i klekot. Świeci olej
Rób tak dalej to będziesz silnik wymieniał :duh:
-
Rozruch i klekot. Świeci olej
lord_Simon ma racje bez podpięcia do kompa to wróżby, ale znajomy miał takie same objawy jak się pompa oleju kończyła...
-
Jaki silnik do e90?
miloszrr sprawdź ile kosztowało jako nowe to zrozumiesz...
-
Czy ten olej do silnika będzie dobry BMW E46
dkzg :norty: :lol:
-
BMW E90 318i vin VA76684
Blade1984 odpowiedział(a) na grand84 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażradziu77 przecież już po zdjęciach widać że bity, zderzak źle spasowany i żadnego zdjęcia z perspektywy z przodu... Z takim przebiegiem to auto jeżeli jest bezwypadkowe powinno być co najmniej 5 tysięcy droższy...
-
BMW E90 318i vin VA76684
Blade1984 odpowiedział(a) na grand84 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażgrand84 a czego spodziewałeś się w tej cenie za 2007 rok :duh: