Treść opublikowana przez Blade1984
-
ZAKUP e36 PORADY OPINIE
michau1 mam kolegę któremu się nie chce/boi się/nie umie wymienić nawet filtra powietrza (4 zatrzaski)... Ja przy aucie robię sam a jak nie wiem to razem z mechanikiem, ale nie każdy się do auta dotyka nawet jak ma instrukcje krok po kroku i musisz to do wiadomości przyjąć.
-
Jaki silnik do e90?
Właśnie "bodajże", jak nie wiesz to nie wprowadzaj ludzi w błąd. Ostatnie roczniki bez dpfa to 2006 przy E90...
-
RDC - ciągłe resetowanie ciśnienia opon
Przysek jak resetujesz to się adaptuje do zmienionych parametrów (mniejsze ciśnienie).
-
Jaki silnik do e90?
Velmer ja po zakupie wyczyściłem kolektor i klapki będe to robił przy każdej wymianie filtra powietrza czyli co 30 tyś... Jak będą luzy to kupie drugi kolektor.
-
ZAKUP e36 PORADY OPINIE
michau1 twój przypadek (wyjątek) tylko potwierdza regułę. Sam coś tam robiłeś... Nie każdy jest mechanikiem i sam będzie dłubał. Wystarczy że trafi na nieuczciwego mechanika i 5-6 tyś mu braknie żeby to jako tako jeździło... Znam asów co każą naprawiać po kosztach na używkach nieznanego pochodzenia i plączą że jest coś nie tak albo że po miesiącu się znowu popsuło a przecież mechanik naprawiał :norty:
-
RDC - ciągłe resetowanie ciśnienia opon
Sprawdźcie czy gdzieś wam nie ucieka powietrze. Znajomy miał to samo i się okazało że jakiś mały gwóźdź był w oponie i bardzo powoli powietrze uchodziło...
-
Jaki silnik do e90?
hat0 nie ma co liczyć bo każdy normalny swoim autem jeździ a nie trzyma go w garażu dla kolejnego kupującego... Dobry stan udało mi się kupić i pojeżdżę jeszcze z 2-3 lata. Nie ma co oczekiwać cudów od 8 letniego i starszego auta z dieslem pod maską. Ważne aby nie był bity mocno, elementy mogą być malowane i z przebiegiem normalnym jak na 8 lat czyli 200 tyś + . Trzeba realnie patrzeć a nie szukać auta idealnego 8 letniego... Czegoś takiego praktycznie nie ma. Ciężko jest znaleźć coś sensownego 4 letniego a co dopiero starsze... Jak widzę znajomych co się dziwią że e46 diesel z 2001 roku ma 300 tyś przejechane i jest porysowany albo coś jest malowane to śmiać mi się chcę :mad2: . Inna sprawa że pełno jest aut co maja 350 tys + i są po mega dzwonach na allegro, ewentualnie promocja i są skręcone i po dzwonach.
-
Jaki silnik do e90?
adrianCB a ja wole nie zespawaną i z minimum średnim wyposażeniem. Na golasa moim zdaniem nie warto kasy wydawać lepiej dozbierać i kupić coś porządnego... Co do auta to sprawdź przebieg, ale jak nie ma książki to na pewno skręcony pytanie ile 100, 200 tyś... Po za tym wygląda nieźle. Opis dziwny: "samochód sprzedaje gdyż potrzebuje większy ew. zamiana na Ford focus mk3, bmw e90 kombi, audi a4-a3" :?: :?: a3 czy focus mk3 to nie są większe auta od e90 Do tego wymienił dwu-mas i sprzęgło niedawno i sprzedaje :roll: Trzeba go dobrze sprawdzić... Jak będzie ok i ma nawet 100 tyś skręcone to i tak warto :cool2:
-
BMW E90 Kielce WBAVG11090A569605
Blade1984 odpowiedział(a) na Plecakofil temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPlecakofil jak nie ma książki serwisowej to miedzy bajki można takie opowieści włożyć. A co niektórzy plączą że piszę że skręcony mimo że nie mam dowodów :norty: Nie trzeba być geniuszem żeby zobaczyć że ta perełka bita i skręcona... 60 tyś rocznie robił czyli grubo...
-
Problem z czujnikiem zmierzchu i deszczu
Aby tylko takie rzeczy były :D
-
E90 320D, Mirzec, WBAVC31050PS20719
Blade1984 odpowiedział(a) na hk3r temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażedoneil i mają nie zgubione książki serwisowe :8)
-
Pękające głowice w dużych poj. od LPG Prawda? (e36)
Spidi460 jest to bezsensu. Dobra instalacji, dobre wystrojenie i będzie śmigać. Wiadomo gaz ma wyższą temperaturę spalania i silnik padnie szybciej niż by tylko na benzynie by jeździł ale bez przesady...
-
E90 320D, Mirzec, WBAVC31050PS20719
Blade1984 odpowiedział(a) na hk3r temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA jak :norty: walnoł się o 100 albo 200 tyś :cool2: hk3r jak szukasz poniżej 30 tyś zł to co się dziwisz że same padła... Ja swojej szukałem 3 miesiące ale się udało :8)
-
Problem z czujnikiem zmierzchu i deszczu
wilku122 z tego ci piszesz to pewnie na szybie czujniki padły...
-
Jaki silnik do e90?
"Przebieg: 162 tys. km." :norty: :norty: :norty:
-
E46 330D Kraków WBAAP91000JH91157
Blade1984 odpowiedział(a) na Volt113 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażVolt113 tak nowsze mają skrzynie 6 starsze 5 . Albo gałka albo skrzynia wymieniana. Generalnie przebieg jak na 14 letniego diesla kombi nierealny, jak nie zobaczę historii to nie uwierzę obstawiam lekko ponad 300 tyś... Tapicerka jak dla mnie tragiczna, ale rzecz gustu.
-
e46 320D Nie kręci tylko z jednego kluczyka
alien_corrado znajdź dobrego elektronika to przejrzy kluczyk i oceni co jest i naprawi jak się będzie dało.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
320d po chipie na 185ps\420nm Miasto 8-9 litrów, 8 przy jeździe normalnej a 9 przy mocno dynamicznej :D Trasa 5,5 litra do 120km/h 6,5 litra przy 160km/h (autostrada) Kolega ma podobne wyniki przy e46 320d stock
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
divine11 robiąc 8 tys km na rok w ogóle bym olał diesla i kupił benzyne. BMW i student to słabe połączenie, chyba że student ma bogatych rodziców :D
-
tuning
jacekmury1 rozumiem że masz auto od nowości.
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Krzysiek BMW Jabłonna nie każdy chwali swoje bo uważam że 3,0d jest sporo lepsze od 2,0d. Osobiście nie kupiłem 3,0d bo jeżdżę głównie po mieście i chciałem coś bez dpfa... Tak naprawdę cofnąłem się bo wcześniej miałem silnik D5 ale to szczegół ;) . Jedyny minus 3,0d w stosunku do 2,0d to masa... Zresztą chętnie kiedyś chciałem kupić passata cc 2,0 tsi ale oleju co chwilę dolewać nie zamierzam :mrgreen: Za 2-3 lata bede celował w f30 320i i chip :twisted:
-
BMW e60 545 2004 WBANB31030B067239
Blade1984 odpowiedział(a) na Mtxx temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNic nowego...
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Krzysiek BMW Jabłonna e39 3,0d 193 ps jest o prawie całą sekundę szybsze do setki i jest bardziej elastyczne przy wyprzedzaniu niż e60 520d że o dźwięku R6 nie wspomne. Porównanie 2,0d po chipie do 3,0d stock bezsensu. 3,0d w e39 po chipie zostawi Cie moment w tyle... Co do jakości moim zdaniem jest podobna. Problem w tym że w cenie e39 w bardzo dobrym stanie stanie z konkretnym wyposażeniem kupisz zajechanego golasa e60 320d... Pytanie co kto woli. poprawione literówka ;)
-
tuning
Jesteście wyjątkami potwierdzającymi regułę. U mnie w dalekiej rodzinie umawiałem się na zakup najpierw salonowego Lancera Rally Art a później na passata CC i mimo że byłem z rodziny to i tak auta rozeszły się w bliższej rodzinie... Jak auto jest pewne z małym przebiegiem i zadbane to się rozchodzi moment...
-
Załamka i sens dbania o wygląd auta
Wioletta zgadzam się z Tobą w pełni.