Treść opublikowana przez Blade1984
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
- Pobożne życzenia jak był sprowadzony to licz minimum 30-40 tyś rocznie, 4 latki potrafią mieć ponad 200 tyś km ...
-
tuning
Wcale mnie to nie dziwi. Ale ktoś miał fantazje żeby skręcić o 240 tyś.
-
tuning
wiacekjacek pierwszy właściciel kupujacy diesla robi bardzo duże przebiegi kolejny już nie koniecznie. Po za tym takie rodzynki nie trafiają prawie nigdy na aukcje tylko rozchodzą się po znajomych lub rodzinie... Niektórzy nigdy się nie nauczą że okzaji nie ma :nienie:
-
tuning
Nie no proszę bmw e90 model z 2008 (czyli rok produkcji 2007 :norty: ) czyli 8 letni diesel z przebiegiem 50 tyś km :mrgreen:
-
Jaki silnik do e90?
patryk4544 napęd masz na cztery koła?
-
E 46 3.0d przyspieszenie
2002 rok diesel i 170 tyś :norty: Nie jeździj takim autem bo nie tylko sobie zrobisz krzywdę...
-
318d, 320d i 330d prawdziwe przykłady problemów
felixo jeżeli chodzi o sam silnik diesla to jest dużo bardzie wytrzymały od benzyny. Osprzęt się czasami psuje ale jak raz na 150 tyś km wymienisz dwumas/sprzegło, turbo czy wtryski to i tak przy spalaniu 2 litrów mniej wyjdzie Ci taniej niż jazda benzyną . M47 potrafi zrobić 400-500 tyś bez remontu a pokaż benzyne R4 która przy 300 tyś nie spala oleju i trzyma moc...
-
E90 320d WBAVU51030A313220 - podejrzane auto
Blade1984 odpowiedział(a) na dan4tech temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż2008 rok i 31 tyś :norty: coraz tańsze BMW e90, niedługo opel z tego samego rocznika będzie droższy :mrgreen:
-
Załamka i sens dbania o wygląd auta
Wioletta nie łam się mi młody regularnie robi z tyłu jesień średniowiecza. Przestałem się tym przejmować już... Po prostu zjadę trochę z ceny przy sprzedażny i tyle. Zresztą nie ma szans żeby normalnie używane parę lat auto było w idealnym stanie... Jak bym miał nowe auto to bym tego nie przeżył. Jak to mój znajomy mówi, pierwsza rysa boli najbardziej :D
-
[E9x] amortyzatory, sprężyny - jakiej firmy wybrać?
Zdecydowanie kayaba :)
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
Blade1984 odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie inaczej, widać że chłopina uczciwy, pewnie handlarz go w bambuko puścił...
-
Jaki silnik do e90?
Marina nigdzie nie pisałem o twoim aucie... Tylko o regule która niestety się potwierdza... Jak tyle zarabiasz że możesz sobie pozwolić bez żalu na bądź co bądź stratę kasy to nie ma problemu. Dla mnie zakup auta na niecały rok po prostu się nie opłaca. Jeżeli poczułeś się urażony to przepraszam. Powiem to jeszcze raz nic o konkretnie twoim egzemplarzu nie pisałem. Ale znam sporo ludzi co kupi minę i jak słyszy jakie koszty na doprowadzenie do normalności to woli sprzedać i palić głupa przy sprzedaży :mad2: .
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
Blade1984 odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPakito dzięki. A już chciał kupować i uwierzył w bajkę że bezwypadkowy. Link do aukcji dla potomnych: http://allegro.pl/vw-passat-cc-2-0-fsi-211-km-zadbany-poznan-i5583207359.html
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
Blade1984 odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażProszę o sprawdzenie historii dla kolegi. VIN WVWNL93CX9E552452
-
Jaki silnik do e90?
marcych może lepiej na 149 tyś :nienie: 160 tyś km, kombi z 3,0d i z 2006 roku :lol:
-
Wymiana oleju E46 2.0D 2000r.
Amen :D Dziwnie jak by miał więcej mocy :duh:
-
Załamka i sens dbania o wygląd auta
Wczoraj moja druga połówka porysowała lakier do podkładu na masce i błotniku. Oczywiście niechcący (wężem ogrodowym) :cry2: Teraz mam dwa elementy do malowania :cry: . Kupiłem e90 i dałem auto do polerki i regeneracji felg. Auto prezentowało się jak nowe przez całe dwa tygodnie gdzie jakiś głąb na parkingu przytarł błotnik a inny uderzył drzwiami w moje drzwi. W niedługim czasie kot postanowił zetrzeć swoje pazury na tylnej klapie bagażnika :cry: . Wczoraj znowu akcja... Chyba przestane się w ogóle przejmować wyglądem auta :cry2: . Polerować 2 razy w roku auta nie zamierzam u zrobię to tylko przed sprzedażą za 2-3 lata... Teraz pytanie, jak ludziom udaje się utrzymać lakier w idealnym stanie to ja nie wiem :mad2:
-
Jaki silnik do e90?
Spinacz nie mogę pojąć jak ktoś kupuje drogie auto i zaraz przestaje mu pasować i sprzedaje... Ja i moi znajomi jak chcą jakieś auto to za im kupią to się konkretnym modelem chcą przejechać i jak pasuje to takiego szukają. Jak nie odpowiada to szukają innych aut. Kupujesz wkładasz kase na pakiet startowy, rejestracje itd. i nawet roku nie jeździsz i sprzedajesz - bez sensu
-
Jaki silnik do e90?
Marina przykro mi to mówić ale jesteś wyjątkiem potwierdzającym regułe. Jak auto ma 4-5 lat i już miało 4-5 właścicieli to w większości przypadków auto jest zaniedbane i problematyczne dlatego się tak często właściciele zmieniają.
-
M54B22 kręci, kręci a odpalić nie może
lajcikk może zapowietrzony układ. Jak tam świece/cewki?
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
270 000 km w 16 letnim sprowadzonym e39 - :mad2: W życiu bym nie kupił tak starego auta z dieslem.
-
Rozruch i klekot. Świeci olej
lobosdawid niech mechanik rozbierze silnik oszacuje koszty i wtedy podejmiesz decyzje. Masz dwie opcje: remont albo wymiana. Z racji tego że ciężko o silnik z prawdziwą historią chyba bym robił remont, przynajmniej wiem co mam...
-
Spalanie E9X - tylko rzeczywiste wyniki
lość osób: jedna Auto: e90 320d, manual, chip 185hp/420nm Opony: 205/55/16 letnie Dystans: 30 (Dom-Praca-Dom) Rodzaj trasy: 80% - miejska 20% - trasy Średnie spalanie wyliczone 8/100km - z BC: 7,5 predkosc srednia: 37 paliwo: On zwykły Trasa: Włocławek-Gdańsk 90% autostrada 10% miasto Na autostardzie średnio 140km/h Spalanie 5,8 Generalnie trasa 5,5, miasto 8 wyniki mnie bardzo satysfakcjonują biorąc pod uwage że to M47 po chipie
-
Koszty utrzymania diesel vs benzyna przez 150 tyś. km
Kriss33 nowy diesel powinien bez problemu przejechać 200 tyś km bezawaryjnie. Przy różnicy 6 tyś nie warto w ogóle na benzynę spoglądać jeśli chodzi o koszty eksploatacji.
-
Jaki silnik do e90?
BMWPL kto sprzedaje dobre roczne auto :| Jeżeli jest w dowodzie właścicielem parę dobrych lat to dobrze wróży.