Skocz do zawartości

lord_Simon

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lord_Simon

  1. Jest osobna kontrolka zużycia klocków hamulcowych, a nie ta sama co od ręcznego.
  2. Wystarczy odłączyć plus, a to właśnie po to, żeby komputer nie złapał błędów, bo żeby wyciągnąć fotel trzeba odłączyć "pościel". Ale ja to bym najpierw pogadał z tapicerem, bo może nie trzeba wcale demontować fotela.
  3. Podjedź do tapicera to Ci powie co i jak. Pewnie zostawiasz samochód, a on już wszystko sam zrobi. A jak będziesz chciał demontować fotel sam to odłącz najpierw akumulator. I przestań obgryzać paznokcie! :mrgreen:
  4. A nie wpadłeś na pomysł, żeby zadzwonić do ASO? :duh:
  5. lord_Simon odpowiedział(a) na tracs2 temat w E46
    Dobra teoria :cool2: Jutro akurat czas tankowania, to może zatankuję z 10l mniej i zobaczę jak wskaźnik się zachowa. -10l starczy, żeby tam jakieś powietrze zostało? E: no i doopa blada, bo zapomniałem się i zatankowałem do pełna :duh:
  6. Koleżanka miała Clio I i czasem pojechała do Poznania z Kielc - 350km w jedną stronę i jeszcze pasażerów brała, więc wszystko się nadaje w trasę. Ciekaw jestem, gdzie tak wszyscy latacie po 200km/h, bo przypominam, że w PL jest max.140.
  7. No kiedyś czytałem o DPFie w e46 ale stwierdziłem, że sobie właściciel dołożył, a wiadomo, że jak ktoś chce to sobie może i gaz w dieslu założyć albo i turbinę wiatrową :lol: A były przypadki fabrycznego DPFa w e46?
  8. Ten jest bardziej odpowiedni: viewforum.php?f=44
  9. W e46 nie ma DPFa. Po drugie przy uszkodzonej uszczelce pod głowicą płyn chłodniczy ucieka do komory spalania i dymi na biało a nie na czarno.
  10. Można kupić AC mini, chroniące przed tym, na co nie masz wpływu, czyli przed złodziejem i żywiołami. I pozostaje uważać jak się jeździ, żeby szkód nie narobić.
  11. ... i napisz w odpowiednim dziale.
  12. Z blacharki lubią gnić nadkola z przodu. Wchodzisz http://czescidobmw.pl, wybierasz sobie jakieś części i porównujesz do cen VW, które Ty znasz. Ja nie wiem jak to jest jak się ma Passata ale pewnie w BMW trochę drożej. Za to prowadziłem kiedyś takiego Passata i w BMW jest inaczej. Na szczęście.
  13. Super auto, piękny dyzajn, koszty możliwe :cool2:
  14. bardzo dobrze Ci ktoś tę kierownicę obszył :cool2:
  15. lord_Simon odpowiedział(a) na mallano temat w E46
    Taa zbędny bajer... Powiedz to w Krakowie, gdzie pewnie teraz AUC ciągle obieg zamknięty daje....
  16. Sprawdziłem u siebie w sedanie i pionowe paski na pewno nie grzeją, bo to pewnie przewody do rekina na dachu.
  17. W zeszłym roku kupiłem termostat Febi. Działa dobrze, temp. 93* przeważnie ale 2tyg temu trzeba było wymienić uszczelkę termostatu, bo ciekła... Teraz kupiłbym ori.
  18. Pionowe paski to raczej idą do antenty i nie mają grzać. Tak myślę.
  19. A nie masz czasem na kierownicy zamiast loga BMW czegoś takiego?
  20. To pewnie beemka wzdycha z żalu, że już skończyła podróż. Ona też na pewno ma frajdę z jazdy! :norty:
  21. Ładny kolor. Proszę :P
  22. Aż bym pojechał z ciekawości doświadczyć pozytywnego rozczarowania, bo nie wiedziałem, że to możliwe! :lol:
  23. lord_Simon odpowiedział(a) na tracs2 temat w E46
    Zaraz po zatankowaniu zasięg mam około 400-500km i też leniwie się zwiększa, tak jak wskaźnik poziomu. Czyli na pewno jedno z drugim powiązane.
  24. lord_Simon odpowiedział(a) na tracs2 temat w E46
    Ty Stach już tyle wydałeś na te wycieraczki przez ostatnie 2 tyg., że byś miał ori z ZK Motors :duh: Zostaw bosche i jeździj ciągle 150km/h jak dobrze działają przy tej prędkości. Kupiłbyś dedykowane bosche za 100-kilka PLN z linka co ci podałem milion stron temu i byś miał z głowy dawno.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.