Skocz do zawartości

lord_Simon

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lord_Simon

  1. Że też nikt nie napisał o tym, że tył sterczy jak koza...
  2. Zwykłych też nie potrafią obsłużyć... :roll: Niektórzy to drzwi z zewnątrz nie potrafią otworzyć, bo klamka idzie do góry, a nie do przodu jak zwykle... :mad2:
  3. Niekoniecznie :lol: http://www.carstuckgirls.com/car_stuck_girls_bmw_mud015.JPG
  4. lord_Simon odpowiedział(a) na gibek2 temat w E46
    Co Ty gibek zamieniłeś już e46 na e39? :shock: A co to się stało?
  5. Eee tam żółty! Ładnie jest i widać, że ksenony. Ja bym się odwrócił za takim autem:cool2: Daj spokój z tymi ksenonami już, bo szukasz dziury w całym.
  6. No przecież ładnie świecą,a w nocy dobrze widzisz - Stachu o co Ci chodzi?? Zajmij się robotą! :mrgreen:
  7. Edytujesz swój pierwszy post w tym temacie.
  8. lord_Simon odpowiedział(a) na maciek2031 temat w E46
    Akumulator to masz sprawny?
  9. Aha. To co tam mogło wpaść? :shock:
  10. Klapka z kolektora dolotowego, bo cóż by innego?
  11. Te końcówki wydechu to z rynny zrobione czy jak? :shock:
  12. M-pakiet fabryczny jest zaznaczony po zdekodowaniu VINu.
  13. viewforum.php?f=44 Tylko musisz mieć nr VIN, który wpisujesz w tytuł tematu.
  14. Możesz się odezwać do jednego z użytkowników tego forum, którzy sprowadzają pewne auta z zagranicy. Tu możesz przynajmniej poznać opinie. Zawsze to lepsza alternatywa niż kupowanie od kogoś zupełnie nieznajomego. -w kwocie 30-35tys. powinieneś kupić porządne e46 w 330i z 2004/05r z dobrym wyposażeniem; -wg mnie wszystkie e60 z 3.0d pod maską za 30-35 tys to będzie szrot; -2005 to rok w którym kończyła się produkcja e46 (sedan do lutego, touring do lipca/sierpnia z tego co pamiętam, a coupe i cabrio skończyli dopiero w 2006) i jednocześnie zaczęła się produkcja e90. Jak Ci zależy na nowszej budzie, czyli e90, to za tę kwotę może coś znajdziesz sensownego ale na pewno nie 3 litry w benzynie czy dieslu.
  15. I bardzo dobrze! Niech się w końcu wezmą za tyłki producentów, którzy piszą brednie w pięknych folderach reklamowych! Afera w VAGu chyba pociągnie za sobą spore zmiany, pytanie tylko czy na lepsze czy gorsze dla nas kierowców...
  16. plastiki: viewtopic.php?f=15&t=192661 K2 :?: Chyba Ci się coś pomyliło. Po co chcesz ścierać dopiero co położony lakier? Z resztą dział o detailingu też tu jest, to poczytaj jakich kosmetyków używać.
  17. Nie uderzył w żadne cienkie drzewo tylko w grubego busa. O godz.
  18. Ja jestem z okolic i znam ten zakręt, trzeba się naprawdę postarać żeby z niego wypaść w BMW. Przy suchej nawierzchni 100km/h to nie jest jakieś igranie z ogniem... Patrząc po wraku to było dużo więcej. Co to w ogóle jest?? e60?? A Daleszyce można dopisać do jednej listy z Radomiem i innymi tego typu miejscowościami. Jadę się przejechać, może styling 135 jeszcze leży :) Dobrze, że 25-latek przeżył tę chwilę głupoty.
  19. Jak stacja radiowa traci zasięg to radio automatycznie przeszukuje częstotliwości. Być może transmiter przestaje nadawać i stąd autowyszukiwanie.
  20. Jak koło pasowe przejęło całe obciążenie to pół biedy, gorzej jak wał korbowy to poczuł. :mad2:
  21. Ha poczekaj jak pojeździsz i nie będziesz mógł zmyć takiego banana z twarzy --> :D "RADOŚĆ Z JAZDY" to w tym przypadku nie jest przereklamowany slogan.
  22. Mam podobne zdanie, że poślizg tylnej osi jest bardziej przewidywalny i łatwiej go kontrolować. Przy uciekajacym przodzie to się pozostaje tylko modlić :shock: Poza tym DSC to niezły kaganiec i jak nie wyłączysz to zapomnij o jakichś "bokach". Oczywiście zawsze jest jakaś granica, po przekroczeniu której znowu zostaje modlitwa. :lol:
  23. Bardziej bym się obawiał tej mocy ponad 200KM ale skoro masz żonę i dzieci to pewnie już głupi wiek się skończył, głowa na karku jest, więc nie ma się co obawiać. Rozsądek przede wszystkim, dobre opony i będzie dobrze. Ja się przesiadłem rok temu na tylni napęd, jesień przejeździłem, zimę (mało śniegu ale jednak) przejeździłem i serca w gardle nie miałem nigdy.
  24. Odnośnie tego trzepania to może to być wina poduszek pod silnikiem. Fajne auto, wiem co to znaczy ten kolor... piękny ale wiecznie brudny.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.