Treść opublikowana przez lord_Simon
-
e46 330 WBAAV51050FZ01649
lord_Simon odpowiedział(a) na kamil_0590 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażŻe też nikt nie napisał o tym, że tył sterczy jak koza...
-
Przeróbka foteli manualnych na elektryczne
Zwykłych też nie potrafią obsłużyć... :roll: Niektórzy to drzwi z zewnątrz nie potrafią otworzyć, bo klamka idzie do góry, a nie do przodu jak zwykle... :mad2:
-
Dziewczyny i BMW
Niekoniecznie :lol: http://www.carstuckgirls.com/car_stuck_girls_bmw_mud015.JPG
-
Czy podejdą felgi styling 72
Co Ty gibek zamieniłeś już e46 na e39? :shock: A co to się stało?
-
Żarniki d2s Philips 4300k barwa
Eee tam żółty! Ładnie jest i widać, że ksenony. Ja bym się odwrócił za takim autem:cool2: Daj spokój z tymi ksenonami już, bo szukasz dziury w całym.
-
Żarniki d2s Philips 4300k barwa
No przecież ładnie świecą,a w nocy dobrze widzisz - Stachu o co Ci chodzi?? Zajmij się robotą! :mrgreen:
-
330d Touring - nowy wydech str. 5
Edytujesz swój pierwszy post w tym temacie.
-
1,9 B Awaria radia
Akumulator to masz sprawny?
-
e46 320d Kopci na szaro biało
Aha. To co tam mogło wpaść? :shock:
-
BMW 318 compact e46 WBAAT910X0KS17636 Uwaga Korekta
lord_Simon odpowiedział(a) na Bronx_l temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam Szanowną Redakcję "Turbo Kamery"... poszło :-D
-
e46 320d Kopci na szaro biało
Klapka z kolektora dolotowego, bo cóż by innego?
-
645ci przerobiona WBAEK73445B323077
lord_Simon odpowiedział(a) na mpking temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTe końcówki wydechu to z rynny zrobione czy jak? :shock:
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
M-pakiet fabryczny jest zaznaczony po zdekodowaniu VINu.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
viewforum.php?f=44 Tylko musisz mieć nr VIN, który wpisujesz w tytuł tematu.
-
Zakup BMW 30 - 35 tys - proszę pomóżcie :/
Możesz się odezwać do jednego z użytkowników tego forum, którzy sprowadzają pewne auta z zagranicy. Tu możesz przynajmniej poznać opinie. Zawsze to lepsza alternatywa niż kupowanie od kogoś zupełnie nieznajomego. -w kwocie 30-35tys. powinieneś kupić porządne e46 w 330i z 2004/05r z dobrym wyposażeniem; -wg mnie wszystkie e60 z 3.0d pod maską za 30-35 tys to będzie szrot; -2005 to rok w którym kończyła się produkcja e46 (sedan do lutego, touring do lipca/sierpnia z tego co pamiętam, a coupe i cabrio skończyli dopiero w 2006) i jednocześnie zaczęła się produkcja e90. Jak Ci zależy na nowszej budzie, czyli e90, to za tę kwotę może coś znajdziesz sensownego ale na pewno nie 3 litry w benzynie czy dieslu.
-
Afera z wynikami spalania miedzy innymi BMW 5
I bardzo dobrze! Niech się w końcu wezmą za tyłki producentów, którzy piszą brednie w pięknych folderach reklamowych! Afera w VAGu chyba pociągnie za sobą spore zmiany, pytanie tylko czy na lepsze czy gorsze dla nas kierowców...
-
Malowanie/Przygotowanie plastików
plastiki: viewtopic.php?f=15&t=192661 K2 :?: Chyba Ci się coś pomyliło. Po co chcesz ścierać dopiero co położony lakier? Z resztą dział o detailingu też tu jest, to poczytaj jakich kosmetyków używać.
-
bmw miras na pewno maczał palce
Nie uderzył w żadne cienkie drzewo tylko w grubego busa. O godz.
-
bmw miras na pewno maczał palce
Ja jestem z okolic i znam ten zakręt, trzeba się naprawdę postarać żeby z niego wypaść w BMW. Przy suchej nawierzchni 100km/h to nie jest jakieś igranie z ogniem... Patrząc po wraku to było dużo więcej. Co to w ogóle jest?? e60?? A Daleszyce można dopisać do jednej listy z Radomiem i innymi tego typu miejscowościami. Jadę się przejechać, może styling 135 jeszcze leży :) Dobrze, że 25-latek przeżył tę chwilę głupoty.
-
e46 business cd-problem z transmiterem
Jak stacja radiowa traci zasięg to radio automatycznie przeszukuje częstotliwości. Być może transmiter przestaje nadawać i stąd autowyszukiwanie.
-
[M47] Wkręcony klucz w koło pasowe wału
Jak koło pasowe przejęło całe obciążenie to pół biedy, gorzej jak wał korbowy to poczuł. :mad2:
-
Pytanie od laika - tył napęd
Ha poczekaj jak pojeździsz i nie będziesz mógł zmyć takiego banana z twarzy --> :D "RADOŚĆ Z JAZDY" to w tym przypadku nie jest przereklamowany slogan.
-
Pytanie od laika - tył napęd
Mam podobne zdanie, że poślizg tylnej osi jest bardziej przewidywalny i łatwiej go kontrolować. Przy uciekajacym przodzie to się pozostaje tylko modlić :shock: Poza tym DSC to niezły kaganiec i jak nie wyłączysz to zapomnij o jakichś "bokach". Oczywiście zawsze jest jakaś granica, po przekroczeniu której znowu zostaje modlitwa. :lol:
-
Pytanie od laika - tył napęd
Bardziej bym się obawiał tej mocy ponad 200KM ale skoro masz żonę i dzieci to pewnie już głupi wiek się skończył, głowa na karku jest, więc nie ma się co obawiać. Rozsądek przede wszystkim, dobre opony i będzie dobrze. Ja się przesiadłem rok temu na tylni napęd, jesień przejeździłem, zimę (mało śniegu ale jednak) przejeździłem i serca w gardle nie miałem nigdy.
-
BMW E46 320d Edition Sport
Odnośnie tego trzepania to może to być wina poduszek pod silnikiem. Fajne auto, wiem co to znaczy ten kolor... piękny ale wiecznie brudny.