Treść opublikowana przez piotrek1
-
czy oryginalne radio ma wyjscie na subwoofer???
Niestety ja już kupiłem.Ale może byś mi pomógł w inny sposób: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?p=329342#329342 Dodam tylko tyle że sprawdziłem dziś wiatrak od klimy na krótko i działa.Czy można jakoś sprawdzić na krótko elektromagnes sprężarki.
-
Orginalne radio a nowy wzmacniacz
Jeżeli potrafisz to zrobic to jasne.Taki adapter co ja kupiłem kosztuje 35 zł,ale to nie jest taki efekt jak kable bezposrednio z przed koncówki,ale też nie całkiem do kitu.Da sie dobrze posłuchać.
-
klekotanie chyba zaworów w 528 m52 nagle zaczęło! pomocy!
Tak jak piszesz,jak się jeżdzi ostro to musi spalic olej-też sie pytałem w serwisie i powiedzieli praktycznie to samo-ale martwi mnie to pukanie szklanek zaworowych u kolegi.
-
klekotanie chyba zaworów w 528 m52 nagle zaczęło! pomocy!
Dziwne.Ja bym przy tym przebiegu wlał pół syntetyk jest trochę gęstszy,no i przede wszystkim sprawdż stan oleju.
-
Orginalne radio a nowy wzmacniacz
Można podpiąć inny wzmak.Bmw nie ma niestety w orinalnych radiach wyjsc na chinche.Ja naprzykład podłaczyłem przez specjalny adapter z allegro.
-
Nawiew
Nie działa na wszystkich biegach,czy tylko na np.dwóch.Całkiem mmozliwe że opornica.Sprawdziłes bezpieczniki
-
Poprzednicy waszych BMW..
Oto moje. 1.Fiat 126p 2.Fiat Cinquecento-na tym aucie zakończyłem moja przygodę z tymi autami. 3.Opel Omega-zgazowane nieporozumienie 4.Bmw E-34 2.0 24v-nadeszła prawdziwa marka 5.Bmw E-39 2.0 24v 6.Na zawsze BMW :modlitwa:
-
Wielka prośba o pomoc-Klimatyzacja E39
Bo u mnie klima się nie załancza,tzn elektromagnes nie zaskakuje,ale obroty silnik lekko schodzą.Gdzie dokładnie jest ten duzy bezpiecznik o którym piszesz?
-
Wielka prośba o pomoc-Klimatyzacja E39
Witam.Trochę jest tego na forum,ale mi chodzi dokładnie o to: 1.Czy kompresor załączy się,jeżeli nie ma czynnika chłodzącego,albo jest go mało? 2.Czy wentylator załancza się razem z klimą lub można go sprawdzić w jakiś inny sposób.(Na krótko) 3.gdzie znajdują sie przekażniki od klimy w E39 12.1997 i czy można je w jakiś sposób sprawdzić.
-
Co to za czujnik koło termostatu (fotki w poscie)
Właśnie problem jest taki że szukałem tego czujnika w ETK i nie moę go znależc.Znalazłem taki termostast n ebayu niemieckim,ale jest bez czujnika,a czujnik temperatury według ETK jest dalej na wężu. http://cgi.ebay.de/Thermostat-Kuehlmittel-BMW-7er-E38_W0QQitemZ150091386754QQihZ005QQcategoryZ61217QQrdZ1QQssPageNameZWD1VQQcmdZViewItem
-
Co to za czujnik koło termostatu (fotki w poscie)
http://www.realoem.com/bmw/partgrp.do?model=GG81&mospid=47517&hg=11&fg=35
-
jak wyciagnac zarowke od podswietlenia rejestracji - GOTowe
Ciężko powiedzieć czy zżółkną czy nie,najlepiej kontroluj przez jakiś czas.Szkoda by coś zniszczyć.
-
rozrząd ???
Bardzo rzadki przypadek-z reguły łańcuchy przetrzymują silniki,a jeżeli coś z łańcuchem jest nie tak to przeważnie słychać dzwonienie lub jakieś inne odgłosy z jego okolic.
-
Co to za czujnik koło termostatu (fotki w poscie)
No i ten numer 12 to niby czujnik temperatury i ma numer 13621433077.
-
Co to za czujnik koło termostatu (fotki w poscie)
Kurde jestem w szoku,żaden ETK nie pokazuje tego czujnika,ale wymyśliłem jeszcze coś.Wyśle ci link do układu chłodzenia dokładnie twojego auta-tam jest jeszcze jeden czujnik na wężu ma numer 12(ostatni rysunek).Może to on jest u ciebie z nie wiem jakiego powodu właśnie w odbudowie termostatu.
-
Jak dostać sie do kabli głosnikowych w tylnej półce???
Jeżeli masz bogatsza wersje radia to możesz podłaczyć zmieniarke,ale pewnie nie masz też kabla-trzeba dokupić.Co do kabli tylnych głośników to idą pod tylną kanapą po stronie kierowcy w rogu
-
jak wyciągnac tylne głosniki e39 sedan
Niestety musisz odkręcić tylną kanapę zdjąc półkę i wyjąć głośniki.Jeżeli potrzebujesz wiedzieć gdzie idą przewody do tych głośników ta są pod tylną kanapą po stronie kierowcy w rogu.
-
jak wyciagnac zarowke od podswietlenia rejestracji - GOTowe
Nie ma sprawy.Jeżeli nie pali ci bezpieczników z nadmiaru mocy żarówek to powinno być ok.
-
Co to za czujnik koło termostatu (fotki w poscie)
Obraz kiepskiej jakości-wiem,ale nie umie lepiej.Skopiuj go na pulpit i powieksz-dziewiątka jest trochę zamazana na zółto.
-
Co to za czujnik koło termostatu (fotki w poscie)
Dziewiątka jest troche zamazana to zaraz ten element pod numerem 10.Jak by to nie było to,to zrób fotki tego elemętu w aucie i jeszcze jedno zdjęcie czujnika z boku.
-
Co to za czujnik koło termostatu (fotki w poscie)
Jezeli chodzi ci o czujnik zaznaczony numerem 9. To po angielsku nazywa sie to DOUBLE TEMPERATURE SWITCH.Po Polsku chyba DRUGI LUB PODWóJNY CZUJNIK TEMPERATURY.Jego numer to 13621703993 cena około 16 euro.To link do obrazka http://img171.imageshack.us/img171/2050/obrazgf9.jpg
-
Co to za czujnik koło termostatu (fotki w poscie)
podaj ostatnie siedem cyfr twojego numeru nadwozia,mam etk i sprubuje poszukać.
-
jak wyciagnac zarowke od podswietlenia rejestracji - GOTowe
Pewnie tak,ale dużo rzeczy da sie obejsć i naprawić samemu.
-
Wiele pytań o wybór, koszty i wogóle BMW :)
Absolutnie tak nie myślę,ja już jestem do bólu zwolennikiem manuala,ale to kwestia gustu.A automat tez jest OK,ale do tego odpowiedni motor,nie np.1.8 :lol:
-
jak wyciagnac zarowke od podswietlenia rejestracji - GOTowe
To jest właśnie BMW.Czasami denerwuje wymysłami,ale to wszystko po coś jest-zawsze tak sobie tłumacze :D