Skocz do zawartości

_holek

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez _holek

  1. AAAAAAAAAAA!!!!!! Czy ja potrzebuję samochodu za 830 tysięcy złotych??!! Gdzie jest granica szaleństwa? 😉 I żeby nie było offtopu za dużego to dodam, że jest ich w cholerę dostępnych od ręki teraz. Te dwa, które rozważam podobno nie płynęły feralnym statkiem 😉
  2. Opcja jest na stole i od ręki. Każdy dealer chce sprzedać jak najwięcej sztuk do końca roku coby wskoczyć na wyższy poziom na rok 2024 😉 Wiadomo, że cena nie będzie ta sama ale przepaści nie ma. Dwie rzeczy, które mnie powstrzymują to fotele M zamiast komfortów oraz właśnie brak pneumatyki. NIech mnie ktoś przekona, że nie ma się czego bać 🙂
  3. A widzisz - nie wiedziałem. Pewnie powiedział, że utonęło a ja sam sobie podświadomie dopowiedziałem, że kontenery utonęły. Moja X5M60i właśnie wypadła z produkcji z 1 tygodnia. Prawdopodobnie przez lakier indywidual chociaż przestaje już wierzyć w tłumaczenia sprzedawcy. Jestem tak zirytowany, że rozważam wzięcie czegoś z placu - albo MC albo najmocniejszego diesla. Tak wiem - zupełnie inne auta 😉
  4. _holek odpowiedział(a) na rafalo11 temat w G32
    Panowie chyba dawno nie jeździli tylnonapędowcem BMW 🙂 Podpowiem, że nie ma się czego bać. Miałem xdrive w F34 a potem jak zamawiałem G31 z początku produkcji to nie było jeszcze takiej opcji. Tak samo z G32 - zwyczajnie nie było. Dwa razy w roku jeżdżę w Alpy na narty, często jeździmy na weekend w góry (z Wrocka mamy blisko) i nigdy, naprawdę nigdy, nie miałem sytuacji, w której samochód nie dał rady wjechać/podjechać/wyjechać. Odkąd jeżdżę BMW nie zdażyło mi się także zakładać łańcuchów - czuję się na tyle pewnie nawet na zaśnieżonej drodze, że nie widzę takiej konieczności. Jasne, że lepiej mieć napęd na 4 ale jego brak nie powinien być - w mojej ocenie - podstawą do dyskwalifikacji auta. Może gdybym mieszkał na jakimś wypizdowie i do domu miał podjazd 25% to miałbym inne zdanie ale nie rozmawiamy chyba o tym promilu ludzi, którzy tak mają 😉
  5. A jak w tym raporcie definiuje się „usterkę”? Bo z mnóstwem pierdol sam jeżdżę do ASO na gwarancji ale za usterki tego nie uważam.
  6. Nie sądzę, że można. O kłopotach z tym feralnym transportem dowiedziałem się z forum a potem dopytałem o szczegóły jak odbierałem X1.
  7. Ojojoj idź na odbiór z czujnikiem grubości lakieru. Prawdopodobnie załapałeś się na naprawę "posztormową". Kilkanaście kontenerów się utopiło a kilkadziesiąt zostało uszkodzonych. Dealer na pewno to wie więc zwyczajnie zapytaj wprost czy o to chodzi.
  8. _holek odpowiedział(a) na Kk186 temat w X5 (G05)
    Wrzuć jakiś filmik 🙂 A skąd wiadomo, że gwarancja jest zachowana?
  9. _holek odpowiedział(a) na chef88 temat w X1 (U11)
  10. _holek odpowiedział(a) na chef88 temat w X1 (U11)
  11. _holek odpowiedział(a) na chef88 temat w X1 (U11)
    Ja mam eucaliptusa i Veganza Mocha. Pory są otwarte i wygląda to bardzo dobrze. W ogóle nowe X1 stoi przynajmniej dwie klasy wyżej niż moje poprzednie F48
  12. _holek odpowiedział(a) na słonik40 temat w X5 (G05)
    Panowie rozmawiamy o X5 a nie „niektórych modelach”. I o zakupie u dealera a nie u brokera 🙂
  13. _holek odpowiedział(a) na słonik40 temat w X5 (G05)
    20%? 😆 Kogoś tu poniosło. Te czasy się już skończyły 😉
  14. Ostatecznie z wykupu przed dealera wyszła wielka kupa bo to wcale nie on wykupuje tylko może dać pieniądze a wykupić muszę ja. Poinformowali mnie o tym 2 dni przed końcem leasingu więc mocno podnieśli mi ciśnienie. Na szczęście w BMW FS stanęli na wysokości zadania i bez problemów przedłużyli mi finansowanie na kolejne 5 miesięcy a więc mam spokój aż do odbioru nowego G05, które ma się wyprodukować w styczniu. Gdyby ktoś był zainteresowany zakupem bezproblemowego 630i z niskim przebiegiem to w marcu będę miał taki do "oddania".
  15. Teraz podobno wpisują już odbiór 2025 🙂
  16. Alleluja! Produkcja na pierwszy tydzień 2024! Zamówienie początek sierpnia. M60i. Może na urodziny w marcu dopłynie...
  17. _holek odpowiedział(a) na słonik40 temat w X5 (G05)
    Najbliżej Ciebie to niestety Gdańsk z dużym rabatem 😉
  18. _holek odpowiedział(a) na słonik40 temat w X5 (G05)
    Da się. Skąd jesteś?
  19. _holek odpowiedział(a) na DanielKZ temat w X5 (G05)
    Może to rzeczywiście kwestia wersji - w M60i mam zamówioną 🙂
  20. _holek odpowiedział(a) na DanielKZ temat w X5 (G05)
    Jest dostępna cały czas: 2VH Aktywny układ kierowniczy ze skrętną osią tylną
  21. O! I silnik zmieniłeś z 3.0d na eMke…
  22. Inchcape Wrocław oraz Bawaria Gdańsk. Jak to działa w praktyce będę wiedział w tym tygodniu. BTW nie potrzebuje ktoś kół zimowych? 🙂
  23. _holek odpowiedział(a) na słonik40 temat w X5 (G05)
    To bardzo dobra oferta, szczególnie na finansowanie. Da się zrobić 3 oczka więcej na zakup ale tu dużo zależy od historii, obecnego stanu posiadania, zamawianego egzemplarza oraz determinacji sprzedawcy. Moim zdaniem dobra robota!
  24. Decyzja taka, że zamówiona X5 60i 😄 A obecny wykupi dealer i różnicę między ceną rynkową a ceną wykupu zaliczy mi jako zaliczkę. Bez VAT, bez dochodowego - bez kłopotu 😉
  25. _holek odpowiedział(a) na słonik40 temat w X5 (G05)
    I słusznie, że nie wierzysz. Da się 14 a i to pewnie nie koniec.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.