Treść opublikowana przez _holek
-
Jak dlugo czekaliscie na odbior?
AAAAAAAAAAA!!!!!! Czy ja potrzebuję samochodu za 830 tysięcy złotych??!! Gdzie jest granica szaleństwa? 😉 I żeby nie było offtopu za dużego to dodam, że jest ich w cholerę dostępnych od ręki teraz. Te dwa, które rozważam podobno nie płynęły feralnym statkiem 😉
-
Jak dlugo czekaliscie na odbior?
Opcja jest na stole i od ręki. Każdy dealer chce sprzedać jak najwięcej sztuk do końca roku coby wskoczyć na wyższy poziom na rok 2024 😉 Wiadomo, że cena nie będzie ta sama ale przepaści nie ma. Dwie rzeczy, które mnie powstrzymują to fotele M zamiast komfortów oraz właśnie brak pneumatyki. NIech mnie ktoś przekona, że nie ma się czego bać 🙂
-
Jak dlugo czekaliscie na odbior?
A widzisz - nie wiedziałem. Pewnie powiedział, że utonęło a ja sam sobie podświadomie dopowiedziałem, że kontenery utonęły. Moja X5M60i właśnie wypadła z produkcji z 1 tygodnia. Prawdopodobnie przez lakier indywidual chociaż przestaje już wierzyć w tłumaczenia sprzedawcy. Jestem tak zirytowany, że rozważam wzięcie czegoś z placu - albo MC albo najmocniejszego diesla. Tak wiem - zupełnie inne auta 😉
-
6GT 620D RWD
Panowie chyba dawno nie jeździli tylnonapędowcem BMW 🙂 Podpowiem, że nie ma się czego bać. Miałem xdrive w F34 a potem jak zamawiałem G31 z początku produkcji to nie było jeszcze takiej opcji. Tak samo z G32 - zwyczajnie nie było. Dwa razy w roku jeżdżę w Alpy na narty, często jeździmy na weekend w góry (z Wrocka mamy blisko) i nigdy, naprawdę nigdy, nie miałem sytuacji, w której samochód nie dał rady wjechać/podjechać/wyjechać. Odkąd jeżdżę BMW nie zdażyło mi się także zakładać łańcuchów - czuję się na tyle pewnie nawet na zaśnieżonej drodze, że nie widzę takiej konieczności. Jasne, że lepiej mieć napęd na 4 ale jego brak nie powinien być - w mojej ocenie - podstawą do dyskwalifikacji auta. Może gdybym mieszkał na jakimś wypizdowie i do domu miał podjazd 25% to miałbym inne zdanie ale nie rozmawiamy chyba o tym promilu ludzi, którzy tak mają 😉
-
Najwięksi przegrani raportu awaryjności TÜV 2024. Nasze X5 w czołówce :((((
A jak w tym raporcie definiuje się „usterkę”? Bo z mnóstwem pierdol sam jeżdżę do ASO na gwarancji ale za usterki tego nie uważam.
-
Jak dlugo czekaliscie na odbior?
Nie sądzę, że można. O kłopotach z tym feralnym transportem dowiedziałem się z forum a potem dopytałem o szczegóły jak odbierałem X1.
-
Jak dlugo czekaliscie na odbior?
Ojojoj idź na odbiór z czujnikiem grubości lakieru. Prawdopodobnie załapałeś się na naprawę "posztormową". Kilkanaście kontenerów się utopiło a kilkadziesiąt zostało uszkodzonych. Dealer na pewno to wie więc zwyczajnie zapytaj wprost czy o to chodzi.
-
końcówki wydechu m60i
Wrzuć jakiś filmik 🙂 A skąd wiadomo, że gwarancja jest zachowana?
-
Eukaliptus
- Eukaliptus
- Eukaliptus
Ja mam eucaliptusa i Veganza Mocha. Pory są otwarte i wygląda to bardzo dobrze. W ogóle nowe X1 stoi przynajmniej dwie klasy wyżej niż moje poprzednie F48- Rabaty na g05
Panowie rozmawiamy o X5 a nie „niektórych modelach”. I o zakupie u dealera a nie u brokera 🙂- Rabaty na g05
20%? 😆 Kogoś tu poniosło. Te czasy się już skończyły 😉- Carbon Black 630i
Ostatecznie z wykupu przed dealera wyszła wielka kupa bo to wcale nie on wykupuje tylko może dać pieniądze a wykupić muszę ja. Poinformowali mnie o tym 2 dni przed końcem leasingu więc mocno podnieśli mi ciśnienie. Na szczęście w BMW FS stanęli na wysokości zadania i bez problemów przedłużyli mi finansowanie na kolejne 5 miesięcy a więc mam spokój aż do odbioru nowego G05, które ma się wyprodukować w styczniu. Gdyby ktoś był zainteresowany zakupem bezproblemowego 630i z niskim przebiegiem to w marcu będę miał taki do "oddania".- Zamówienie samochodu. Śledzenie zamówienia.
Teraz podobno wpisują już odbiór 2025 🙂- Jak dlugo czekaliscie na odbior?
Alleluja! Produkcja na pierwszy tydzień 2024! Zamówienie początek sierpnia. M60i. Może na urodziny w marcu dopłynie...- Rabaty na g05
Najbliżej Ciebie to niestety Gdańsk z dużym rabatem 😉- Rabaty na g05
Da się. Skąd jesteś?- X5 LCI 2023
Może to rzeczywiście kwestia wersji - w M60i mam zamówioną 🙂- X5 LCI 2023
Jest dostępna cały czas: 2VH Aktywny układ kierowniczy ze skrętną osią tylną- Carbon Black
O! I silnik zmieniłeś z 3.0d na eMke…- Carbon Black 630i
Inchcape Wrocław oraz Bawaria Gdańsk. Jak to działa w praktyce będę wiedział w tym tygodniu. BTW nie potrzebuje ktoś kół zimowych? 🙂- Rabaty na g05
To bardzo dobra oferta, szczególnie na finansowanie. Da się zrobić 3 oczka więcej na zakup ale tu dużo zależy od historii, obecnego stanu posiadania, zamawianego egzemplarza oraz determinacji sprzedawcy. Moim zdaniem dobra robota!- Carbon Black 630i
Decyzja taka, że zamówiona X5 60i 😄 A obecny wykupi dealer i różnicę między ceną rynkową a ceną wykupu zaliczy mi jako zaliczkę. Bez VAT, bez dochodowego - bez kłopotu 😉- Rabaty na g05
I słusznie, że nie wierzysz. Da się 14 a i to pewnie nie koniec. - Eukaliptus
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.