Treść opublikowana przez patrum
-
nowy przepływomierz dla 330i
skoro i to i to oryginal to po co przeplacac 500zl? ;)
-
Zapchana odma,przyczyna?
zmien mechanika...
-
e46 1.8 tluste szyby od srodka tak jakby plyn chlodniczy??
jesli jest tlusta to bardzo prawdopodobne ze nagrzewnica sie poci i raczej to bym obstawial a nie filtr kabinowy
-
[E46][E39]"Automatyczne" podnoszenie klapy bagażnika
jesli ktos ma e46 i dzielona kanape, a potrzebuje dwoch odbojnikow to mozna je wymontowac z tylnej kanapy, albo podjechac na pierwszy lepszy szrot i wyrwac je po zlotowce, namierzone dzisiaj podczas sciagania tylnej polki :P
-
330Xi M54 problem z układem chłodzenia
Ktory czujnik wmieniales? Ten ktory odpowiedzialny jest za wskazywanie temp w tescie nr 7 znajduje sie w bloku, drugi jest na dolnymvwezu do chlodnicy
-
[E46][E39]"Automatyczne" podnoszenie klapy bagażnika
haha, ten pan jeszcze niedawno sprzedawal je po 3zl za sztuke, sam wzialem 4 sztuki, ale widac jest popyt jest podaz :D
-
BBS Styling 230 18 cali?
tez kozaki ale jednak mysle o 18 calach ;)
-
BBS Styling 230 18 cali?
na razie spytalem o sam wzor...
-
BBS Styling 230 18 cali?
nie no, chce cos porzadnego :D inne propozycje?
-
Nie mogę otworzyć samochodu
przytrzymaj guzik otwierania auta az szyby sie opuszcza...
-
BBS Styling 230 18 cali?
Panowie, czy znajde ta fele w 18 calach? Lub cos podobnego innej firmy? http://img88.imageshack.us/img88/3549/podpis2o.jpg
-
Wypadanie zaplonu e46
u mnie tez wypada, ale tylko na 5 garze, do tego tylko jak jest zimny. narazie nie chce mi sie z tym bawic ale u mnie podejrzewam sondy, bo inpa pokazuje bledy obu sond. z tego co wiem czujnik temp jest tez w bloku i to on moze swirowac
-
Nieszczelny uklad chlodzacy.
wypnij zabezpieczenia i podwazaj delikatnie szerokim plaskim srubokretem, dziala - sprawdzone
-
Brak ABS ASC, nowy czujnik, wymieniony sterownik
nie ma za co ;)
-
Wypadanie zaplonu e46
tez kiedys czytalem ze to moze byc przez czujnik temperatury, mozesz posprawdzac w inpie jakie wartosci ci pokazuja
-
Witam chce kupic E46 328 lub 330
dajcie spokoj z przekladkami.... jak szukasz sedana to za 20k powinienes znalezc jakies strawne 328, na 330 bym nie liczyl
-
[E46][E39]"Automatyczne" podnoszenie klapy bagażnika
znalazlem inny polski sklep ze sprezynkami, jak ktos jest zainteresowany http://www.sodemann-sprezyny.pl/sklep-internetowy/sprezyny-do-tlocznikow/vaerktojsfjedre_iso ogolnie to polecam szukac ich pod haslem sprezyny do tlocznikow, jest kilka sklepow ;)
-
Problem z asc
a gdy sam wylaczysz asc to chodzi normalnie czy tez dusi?
-
[E46][E39]"Automatyczne" podnoszenie klapy bagażnika
eeee, czemu z tej polskiej strony nie mozna zamowic sprezyn? trzeba sie z nimi kontaktowac czy jak, bo nie widze nigdzie sklepu :/
-
e46 320d 2.0 zamontowanie czujnika parkowania
w e46 nie ma zadnego przycisku od pdc ;)
-
E46 320I - Renowacja skóry w Warszawie.
ja uzywalem i polecam preparaty colourlock. co do galki i podlokietnika to jesli masz tylko poprzecierany lakier a skora jest nieruszona to polecam zestaw do samodzielnego lakierowania http://showcarshine.pl/1687-lederzentrum-zestaw-tonujacy-czarny.html naprawde swietna sprawa. zrobilem tym galke i kierownice - efekt genialny, o ile oczywiscie skora nie jest naruszona ;)
-
Alusie 17 e 46
http://images62.fotosik.pl/648/a6df51a6f3b92b92.jpg sprzedaje bo szukam na lato innych 18 lub 19 :mrgreen:
-
330xi -termostat ciekawa obserwacja
Kocham te wyliczenia :D moj pali 6,732! niemozliwe bo moj pali 7.78! :D
-
Alusie 17 e 46
Jak jestes zainteresowany to moje 18 do oddania w dibrej cenie ;)
-
[E46][E39]"Automatyczne" podnoszenie klapy bagażnika
wow, szkoda ze aktualnie "odbojnik z wyrzutnikiem" jest niedospetny w sklepie, bo chetnie bym to zamontowal u siebie :D poszukam moze gdzies indziej da sie to zamowic, bo pomysl bardzo fanjny ;)