Treść opublikowana przez zoltar76
-
316i m40 nierówna praca silnika. Obroty falują.
Może tak szczelność dolotu by sprawdzić?
-
Przepustnica wydechu 328 do innego
Nie kombinuj nic z podłączeniami pod pompę paliwa.Najmądrzejszym według mnie rozwiązaniem jest takie o którym pisałeś wcześniej-rurka od spryskiwaczy.Byle gruba i w miarę sztywna.
-
Przepustnica wydechu 328 do innego
Oglądałem.I nie sądzę by któryś miał w sobie pompkę podciśnienia.Zamówić możesz,bo zbiornik Ci potrzebny.Jednak przewód raczej będziesz musiał prowadzić.Chyba że zastosujesz pompkę np.z centralnego zamka z golfa3 lub audi80 plus zbiornik podciśnienia.Ale to i tak napięcie trzeba podać po zapłonie...
-
Przepustnica wydechu 328 do innego
http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=BM51&mospid=47618&btnr=18_0327&hg=18&fg=20 Może to pomoże...
-
ZAKUP e36 PORADY OPINIE
Były w e36 oryginalne zmieniarki.I czasem można taką trafić w sieci włącznie z uchwytem i okablowaniem.Montowana w bagażniku z prawej strony.Za nic w świecie nie pozbyłbym się swojego oryginalnego zestawu harmann kardon z 10-ma głośnikami i CD bmw business.
-
Przepustnica wydechu 328 do innego
Z tego co ja widzę,jest to zbiornik z elektrozaworem.Nie z pompą podciśnienia.
-
318i.Wibracje przedniego koła przy ok. 100km/h
Autor postu napisał,że ma co najmniej jeden sworzeń wahacza do wymiany.I to powinien najpierw zrobić.A koła wyważyć , wyprostować.Ew.wymienić opony.
-
320i. Nierówna praca silnika.
Diagnostyka testerem nic nie pokazała?
-
318i.Wibracje przedniego koła przy ok. 100km/h
Kol.Mateo czy to taki duży problem podjechać na stację kontroli pojazdów? za 20 zł zrobią diagnostykę całego układu zawieszenia.Pamiętaj że to ważne dla bezpieczeństwa Twojego i innych użytkowników na drodze.A tak to takie wróżenie z fusów,może gałka,może drążek albo sworzeń.
-
Przepustnica wydechu 328 do innego
Zawór jest 12V. Sygnał masa ze sterownika.Klapa otwiera się bodajże w granicach 4 tys.obr.-tak mi się wydaje. Skoro masz jakiegoś magika to może zrobi układ podłączony do cewki,który wysteruje ten zawór.
-
Przepustnica wydechu 328 do innego
A w moim signal exhaust flap...
-
Przepustnica wydechu 328 do innego
Zawór bierze sygnał z DME pin 52. Napięcie z zaworu filtra z węglem.
-
Przepustnica wydechu 328 do innego
Kupiłeś go razem z siłownikiem?
-
Przepustnica wydechu 328 do innego
Kol.kryszak11 drążył ten temat.wysyłałem mu info gdzie znajdują się poszczególne elementy tego układu.Może coś wiedzieć w sprawie podłączeń.
-
[E36 3xx].Wasze opinie na temat reflektorów.
Czyli jednym słowem zakup rewelacja po super cenie.Do autora tematu-jeśli jednak możesz,to odeślij to coś.Za te pieniądze można nabyć przody w dobrym stanie i tyły z Mpakiet
-
[E36 3xx].Wasze opinie na temat reflektorów.
Szkoda,że sprzedający nie umieścił fotki,jak owe lampy się prezentują w tym aucie...Pewnie wiedział jak to wygląda :P Osobiście nie jestem zwolennikiem przeróbek i nie założyłbym tego w swoim aucie ale jestem naprawdę ciekaw jak to wygląda.Jeśli ich nie oddasz to zrób fotkę i wstaw gdy je założysz. Może nie będzie aż takiej wielkiej wiochy.No i kąty padania światła żeby były w normie...
-
316i uszczelka pod głowicą wymieniona i znów wyciek płynu.
Skoro wóz wozi,płynów ustrojowych nie gubi i szybko się nagrzewa to OK :)
-
Jak sprawdzić działanie dwu biegów wentylatora
ściągnij obudowy z tych przekazników i uruchom je ''ręcznie'' A jeśli tam jest rezystor obok silnika wentylatora to również i bezpiecznik termiczny...
-
Jak sprawdzić działanie dwu biegów wentylatora
tam powinny być dwa przekazniki.obydwa sprawdziłeś?
-
Jak sprawdzić działanie dwu biegów wentylatora
Skoro nie idzie przy żadnej kombinacji połączeń to przekaznik do sprawdzenia.
-
[318ti] Naprawa chłodnicy... warto??
a mnie coś w głowie utkwiło że masz wyciek między aluminium a tym bocznym zbiornikiem prasowanym po całej wysokości.kol.Adam12345-nie napinaj się tak-nie spojrzałem na rysunek :shock:
-
Ogrzewanie nie działa
Znajdziesz tu na forum w odp.dziale.ile pali.
-
Ogrzewanie nie działa
Niedogrzanie silnika ma wpływ na jego spalanie.
-
bmw 18 tds problem
Skoro przy spokojnej jezdzie wszystko jest ok.a przy deptaniu rośnie,więc się grzeje.jeśli płynu nie wyrzuca,ani nie połyka to możemy wykluczyć uszczelkę.dlatego sprawdz wyciek. zacinający się termostat też potrafi namieszać-skoki temp,niedogrzanie,przegrzanie.
-
bmw 18 tds problem
Postaraj się znalezć ten wyciek.o ile to wyciek...termostat też może niedomagać.