Skocz do zawartości

zoltar76

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez zoltar76

  1. Każdy silnik ze zużytymi uszczelniaczami zaworowymi będzie ''lubił'' olej.Test jak najbardziej wiarygodny :)
  2. Spoko.może kiedyś Ty mnie pomożesz.za piwem nie przepadam,lubię bimber hihi
  3. I dobrze zrobiłeś.listwa trzyma wtryski na swoim miejscu.jeśli są szczelne-czyli oringi całe,będzie działać z powodzeniem.
  4. Smaruj nawet wazeliną jak masz :) chodzi Ci o montaż wtrysku do listwy czy do kolektora?bo się pogubiłem
  5. Wchodzą ciężej bo oring trochę pęcznieje.możesz posmarować olejem.o ile się nie mylę to tam powinna być klamra zabezpieczająca wtryskiwacz
  6. Chodzi Ci o tą ,,puszkę,, instalacji wtryskiwaczy? na zdjęciu po lewej?
  7. Witam.żeby go ściągnąć,musisz go odkręcić.przykręcony jest do głowicy kilkoma nakrętkami.
  8. zoltar76 odpowiedział(a) na noowak8 temat w E36
    Tak,to prawda:) dobrze jest prześwietlić to co się da...
  9. I to fachowca obeznanego w tym modelu.mając 6 tys. można kupić ładne auto prosto z niemiec.doliczyć opłaty....i w drogę :)
  10. Rolka z łożyskiem to jeden element.
  11. zoltar76 odpowiedział(a) na Stiuk temat w E36
    Wybacz,ale zaczynam tracić orientacje czy masz diesla czy benzyne.ale wydaje mi się że musisz zmienic mechanika.
  12. zoltar76 odpowiedział(a) na Stiuk temat w E36
    Skąd ten dym? z instalacji elek?
  13. Krzyżaki na wale nap.sprawne? Co do przodu,to wymień łożysko,tam nie ma być żadnych wyczuwalnych luzów.
  14. A kolor? :)
  15. zoltar76 odpowiedział(a) na amadeo323f temat w E36
    Zabierz nowo nabyte autko na stacje diag.tam na stanowisku kontroli ,za ok.20 zł sprawdzą stan zawieszenia.Jeśli poprzedni właściciel zaniedbywał sprawę i od dawna jezdził z krzywymi tarczami,to do wymiany mogą być również niektóre elementy układu kierowniczego np.końcówka drążka lub sam drążek.Tarcze wymień.
  16. zoltar76 odpowiedział(a) na Stiuk temat w E36
    na który gar nie pali?
  17. Witam.uporałeś się z tym problemem?jeśli nie,to obejrzyj dokładnie przewód-rurę gumowa łączącą przepływomierz z przepustnicą.Czy jest szczelna i nie popękana.
  18. Witam i pozdrawiam wszystkich właścicieli BMW.zbyszek ze sosnowca.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.