Treść opublikowana przez zoltar76
-
Prośba o rady - kupno BMW E36 320 Coupe.
Każdy silnik ze zużytymi uszczelniaczami zaworowymi będzie ''lubił'' olej.Test jak najbardziej wiarygodny :)
-
Króciec wody a kolektor dolotowy M43
Spoko.może kiedyś Ty mnie pomożesz.za piwem nie przepadam,lubię bimber hihi
-
Króciec wody a kolektor dolotowy M43
I dobrze zrobiłeś.listwa trzyma wtryski na swoim miejscu.jeśli są szczelne-czyli oringi całe,będzie działać z powodzeniem.
-
Króciec wody a kolektor dolotowy M43
Smaruj nawet wazeliną jak masz :) chodzi Ci o montaż wtrysku do listwy czy do kolektora?bo się pogubiłem
-
Króciec wody a kolektor dolotowy M43
Wchodzą ciężej bo oring trochę pęcznieje.możesz posmarować olejem.o ile się nie mylę to tam powinna być klamra zabezpieczająca wtryskiwacz
-
Króciec wody a kolektor dolotowy M43
Chodzi Ci o tą ,,puszkę,, instalacji wtryskiwaczy? na zdjęciu po lewej?
-
Króciec wody a kolektor dolotowy M43
Witam.żeby go ściągnąć,musisz go odkręcić.przykręcony jest do głowicy kilkoma nakrętkami.
-
BMW E36 na pierwsze autko.
Tak,to prawda:) dobrze jest prześwietlić to co się da...
-
Proszę o pomoc przy zakupie:)
I to fachowca obeznanego w tym modelu.mając 6 tys. można kupić ładne auto prosto z niemiec.doliczyć opłaty....i w drogę :)
-
M43 1.8 1998 - łożysko napinacza.
Rolka z łożyskiem to jeden element.
-
1.8 is M44 - pali na trzy gary
Wybacz,ale zaczynam tracić orientacje czy masz diesla czy benzyne.ale wydaje mi się że musisz zmienic mechanika.
-
1.8 is M44 - pali na trzy gary
Skąd ten dym? z instalacji elek?
-
Duże wibracje przy przyśpieszaniu na 3 biegu.
Krzyżaki na wale nap.sprawne? Co do przodu,to wymień łożysko,tam nie ma być żadnych wyczuwalnych luzów.
-
Proszę o pomoc przy zakupie:)
A kolor? :)
-
Problem przy hamowaniu
Zabierz nowo nabyte autko na stacje diag.tam na stanowisku kontroli ,za ok.20 zł sprawdzą stan zawieszenia.Jeśli poprzedni właściciel zaniedbywał sprawę i od dawna jezdził z krzywymi tarczami,to do wymiany mogą być również niektóre elementy układu kierowniczego np.końcówka drążka lub sam drążek.Tarcze wymień.
-
1.8 is M44 - pali na trzy gary
na który gar nie pali?
-
[E36] 328, po rozgrzaniu nierówna praca, mało mocy
Witam.uporałeś się z tym problemem?jeśli nie,to obejrzyj dokładnie przewód-rurę gumowa łączącą przepływomierz z przepustnicą.Czy jest szczelna i nie popękana.
-
Jestem nowy. Witam na forum!
Witam i pozdrawiam wszystkich właścicieli BMW.zbyszek ze sosnowca.