Treść opublikowana przez kkamo84
-
G21 320D RWD M Pakiet Szary Dravit
Mega turas. Kolor piękny. Pokaż środek :wink: Gratulacje i szerokości.
-
E 90 WBAPF51030A430878
kkamo84 odpowiedział(a) na Hubert X1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKurcze straszny golas. Synowi może to przeszkadzać, a napewno przeszkadzać będzie to ewentualnie przyszłemu kupującemu. W BMW nie przystoi tak słabe wyposażenie. Silnik też d..y nie urywa. Ale na pierwsze auto może być ok :wink:
-
M340i M Performance Black Sapphire Metallic
Przez długi czas będzie się wyróżniać na ulicy. Piękna :cool2: Chociaż środek, to nie moje klimaty.
-
BMW 430i F36 MINERALGRAU Sprzedana temat do zamknięcia
Nowy mały gadżet :mrgreen:
-
BMW 430i F36 MINERALGRAU Sprzedana temat do zamknięcia
Faktycznie z tym kolorem co u Ciebie mogłoby to wyglądać całkiem ciekawie. Jest to Ori kolor? I co z naklejkami jak coś? Bo jakaś zwykła chińska naklejka obawiam sie, że przy tych temperaturach się przetopi :wink:
-
BMW 430i F36 MINERALGRAU Sprzedana temat do zamknięcia
Dzięki. Plany hmm to narazie cieszyć się z auta i prawdopodobnie po jakimś czasie jak będzie już brakowało wpadnie jakiś program plus IC. Ale narazie o tym nie myślę, bo na moje obecne potrzeby moc jest wystarczająca. :wink:
-
BMW 430i F36 MINERALGRAU Sprzedana temat do zamknięcia
W kwestii ciszy to nie mam porównania co do f30 , ale u mnie naprawdę nie jest źle :mrgreen: O hamulcach pomyśle faktycznie o przemalowaniu. Jaki kolor ? Żółte, czy niebieskie do mojego koloru auta? Ma ktoś oryginalne kody lakieru? Ewentualnie jakiś link do farb? Naklejki do nich w ASO? henry dziękuję. Jeżeli chodzi o spryski w zderzaku, to jak najbardziej u mnie wszystko jest zgodne z normami europejskimi. Są to lampy LED bez adapive i do nich nie są potrzebne spryski jak wspomniał marko
-
BMW 430i F36 MINERALGRAU Sprzedana temat do zamknięcia
Dzięki :wink: Tak f36 to najładniejsza bryła w obecnych BMW. Oczywiście to moje zdanie :wink: Możemy porównać kolory kiedyś na żywo, ale wydaje mi się, że nie ma dużej różnicy :wink: Tylko do Ciebie kawałek drogi :D
-
F30 340i Vaporr
Kulfon temacie jest od jakiegoś czasu już :wink: https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=192&t=367611 Jacek sorry za link w Twoim temacie :wink:
-
F30 340i Vaporr
Czyje jakieś wyzwanie :mrgreen:
-
F30 340i Vaporr
Zap...dala jak zła :cool2:
-
BMW 430i F36 MINERALGRAU Sprzedana temat do zamknięcia
Nie było kiedy wrzucić, ale zaszło trochę zmian :wink: Auto przeszło pełna konwersję i aktualizacje sterowników do najnowszych wersji. Został wgrany język polski, najnowsze mapy Europy, oraz uruchomienie przydatnych funkcji do codziennego użytkowania. Został wgrany też screen mirroring czego brakowało mi w poprzednim aucie. A no i licznik w KM :wink:
-
BMW 430i F36 MINERALGRAU Sprzedana temat do zamknięcia
Dzięki :wink: A co też kupiłeś serię 4 ? :mrgreen:
-
Wycena naprawy [F30]
Osoba która to zrobiła, to Kawał ch...a. Pewnie pozazdrościł Ci auta, bo nigdy nie będzie go stać na takie. Nie ma wytłumaczenie na takiego lamusa. Żeby tak kiedyś został złapany na gorącym i stracił wszystkie zęby, tego mu życzę! Tobię współczuję, bo niestety zostaje tylko lakierowanie. Nie da się tego usunąć tak, żeby nie było widać bez lakierowania. Rysy są zbyt głębokie. Zawsze możesz poprosić w serwisie o lakierowanie pod czujnik.
-
BMW 430i F36 MINERALGRAU Sprzedana temat do zamknięcia
Dokładnie jak napisałeś:) Szybko poszło, bo auto bezwypadkowe :wink: Skóry to rarytas, pomacasz :mrgreen: Co do hałasu, to f36 ma szyby bez ramek i to może wpływać na większy hałas, chociaż w porównaniu do Mazdy, gdzie poziom wyciszenia jest tragiczny, to tu jest jak najbardziej ok. Na spocie sprawdzisz :wink: Już Ci mówiłem, że jak Ty jeździsz z tak dużą mocą? :wink: U nie pedał w podłodze i [BAD] lata przez długi czas, to co dopiero się dzieje u Ciebie :mrgreen:
-
Demontaż schowka pasażera BMW F31
Dzięki, Szczerze mało czytelna ta instrukcja. Próbuje dalej znaleźć jakiś film instruktażowy, ale nic chyba nie ma. Może to banalne, ale nie chce czegoś zepsuć:)
-
BMW 430i F36 MINERALGRAU Sprzedana temat do zamknięcia
Właśnie jakoś tak dobrze hamuję :wink: Kurcze ciekawe, czy ktoś to sobie dołożył i ciekawe dlaczego w takim kolorze? Tak czy tak mod bardzo mi pasuje :wink:
-
Demontaż schowka pasażera BMW F31
Macie może instrukcję jak zdemontować klamkę schowka? Potrzebuję ją wymienić, bo jest podrapana.
-
BMW 430i F36 MINERALGRAU Sprzedana temat do zamknięcia
Dziś znajomy mi sugerował, że do mojego silnika nie były montowane na start takie zaciski i tak duże tarcze? Wypowie się ktoś na ten temat? :wink:
-
BMW 430i F36 MINERALGRAU Sprzedana temat do zamknięcia
mareckii dzięki :wink: Wpadła mata do bagażnika, bo nie lubię mieć brudno. Mata firmy Rezaw - Plast. Nie w pierwszym aucie mam mate tej firmy i mogę 100% polecieć. Dobrze dopasowana i nie śmierdzi :wink:
-
Black F31 224Hp/460Nm, Eibach prokit, big brakes 340/330
Pojechane. :cool2: Chodzą za mną te zegary :wink:
-
BMW 430i F36 MINERALGRAU Sprzedana temat do zamknięcia
witus dzięki :cool2: matek dzięki :wink: Kiedy będzie Twoja M?
-
BMW 430i F36 MINERALGRAU Sprzedana temat do zamknięcia
Z deską się zobaczy :wink: Czas pokaże... bart moim skromnym zdaniem ten kolor jest mega i nie zamieniłbym go na inny, no może na Tanzanite Blue :wink:
-
BMW 430i F36 MINERALGRAU Sprzedana temat do zamknięcia
marko poszło pw :wink: gorik dzięki za linki. Zadzwonię w wolnej chwili i zapytam co i jak dla zobrazowania sytuacji.
-
BMW 430i F36 MINERALGRAU Sprzedana temat do zamknięcia
Przemyśle temat obszycia jeszcze, ale generalnie ten pomysł w głowie siedzi :wink: a jak przyjadę do Ciebie, to zobaczysz dlaczego :wink: Boje się tylko oddać auto w niepewne ręce i później żałować...