Treść opublikowana przez Rivasi
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
dobra musze o tym poczytac. na razie tak naprawde najbardziej mi przeszkadza maska i za male tarcze zastanawiam sie jeszcze czy nie wymienic zderzaka mpak tyl na zderzak od 1M aby miec spojnosc tyl przod : http://i.imgur.com/x4mhAml.jpg
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
przy KW V3 i xdrive nie ma szans na flush bo tyl bedziesie wbijal w nadkole przy wiekszym obciazeniu tylnym (100 kg pasazerowie +bagaz wystarczy) albo bede musial zrobic z samochodu koze. Sa na slammed aktualnie wedlug tej nomenklatury. Jakie to mile jak dowiadujesz sie jak duzo jeszcze niewiesz :)
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
juz jestesmy na koncu, sadze ze poczatek nastepnego roku wykoncze zewnetrznie samochod i bedzie koniec. kurcze fajna oferta... tylko na wykonczeniu srodka i lusterkach zjadlem juz budget przewidziany prawie do konca roku. :/ Srodek mialy byc delikatne poprawki skonczylo sie na zmianie wielu duzych elementow a jeszczemam zamek do wymiany. a tak dla osoby poczatkujacej w tuningu jak ja :mrgreen: powiesz jezykiem zrozumialym dla nowicjusza co rozumiesz przez lekki flush na nowych kolach ??? (beda to albo 313 albo ZP06)
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
ja podeszlem i zrezygnowalem.
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
jezeli bys szukal E91 to pomoge :mrgreen: z rezerxwacja odkupu :) i najlepiej w N55 :) usa odradzam jezeli nie mozesz zmierzyc punktow nadwozia przed zakupem (no i nie ma tam E91) tez uwarzasz ze szare podkladowe M3 nie pasuja :mrgreen: bede zmienione na ledbary post liftowe bo mi klapa rdzewieje tak ze nie ma mozliwosci naprawy... kocham jakosc BMW...
-
E90 320d 2005
czadowo wyglada przy tej zoltej linii
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
nie jednak polece na 19tjki 313 albo Vapora w wakacje będe auto sprzedawał to moge Ci je wtedy zhandlowac i wziąć ewentualnie w rozliczeniu jakieś 17-18 ;) tez mi sie wydawalo ze juz dlugo to auto u ciebie gosci...moze 335i w E91 ? nastepny :) (automat)
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
tak 313 sa w planie. no lusterka trzeba pomalowac ale nie mam ostatnio czasu sie do malarza udac.
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
to nie zderzak jest zle spasowany tylko klapa dobani bedzie nowa ale bedzie robiona razem z nowym malowaniem calosciw innym stylu jakos pod koniec roku
-
[SPRZEDANA] Static e87 by MikeE87 [M-PAKIET | DEPO | JOM]
nie dlub w airbagach, zaoszczedzona kasa niejak sie ma do stresu czy wypali czy nie itd, lepiej kup airbag uzywany... taki my opinion :wink:
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
to raczej pol M1 pol M3 i jeszcze lusterka do pomalowania ale dzieki :) kiedy mi sprzedasz twoje felgi ?
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
zdjecia nowego srodka beda dopiero w nastepnym tygodniu a wiec na razie zdjecia setup up letniego tradycyjnie w zlotych tarasach jedyna centrum w polsce ktore ma biale "dzienne" odwietlenie. http://i.imgur.com/RBcTb01.jpg http://i.imgur.com/dwsuOp7.jpg
-
Truskawa - E92 335is 452KM 623NM Stage 2+
no tylko 6 tlokow i 380 mm to juz jakies 21K zyla podstawowo na sam przod a przy takiej mocy i takim zestawie to juz tyl wtedy trzeba ogarniac czyli nastepne 15K. To zaczyna byc juz powazna zabawa :mrgreen: Te alcony to juz naprawde cos fajowego a wlq1 ci doradzi fajnie "tanie" tarcze do tych alkonow.
-
E92 335d - 390 KM / 753 NM - Sprzedaz
ok sorry w takim razie.
-
Truskawa - E92 335is 452KM 623NM Stage 2+
tak juzniemaichna allegroale mam mail do goscia, niewiem czy sprzedal
-
Truskawa - E92 335is 452KM 623NM Stage 2+
naallegro chodzilo do BMW E90 (bez xdrive) dedykowane po 3 tysiaki pewnie jeszcze facet ma moge zapytac, to bedzie plug andplay
-
Truskawa - E92 335is 452KM 623NM Stage 2+
za 3K znajdziesz ALcomy lubbrembo zaciski uzywane do BMW i z nowymi tarczami i klockami od innego producenta (czytaj tanszego)zamkniesz sie 6K mw a efekt sto razy bardziej wiarygodny wedlug mnie niz bmw performance. BMw performance to sa ok dla mnie aby ladnie wygladaly na moich 230 koniach.Ty potrzebujesz czegos na poziomie przy takiej besti a nie marketingowy chwyt BMW.
-
E92 335d - 390 KM / 753 NM - Sprzedaz
temat odgrzewany 100razy poszukaj na forum jest funkcja search
-
kolekcja wypadkow : Idiot BMW driver 2017 rozpoczeta
Jak w tytule, kolekcja wypadkow z uczestnictwem BMW, pierwsza odslona z roku 2017 : https://www.youtube.com/watch?v=YxrmDwu1ttI
-
Czy była moja wina? Wyprzedzanie z prawej strony
istnieje cos takiego jak wymuszenie kolizji i jezeli masz rejestrator to mozna tego dowiesc ale twoja wina zaczyna sie w momencie proby wymuszenia zjechania pojazdu poprzedzajacego ciebie poprzez miganie swiatlami jezeli jechal on z maksymalna dozwolona predkosciaa biorac poduwage tresc twojej wypowiedzi i kwalifikowanie kierowcy jako "zawali droga" podejrzewam ze tak bylo. Nie zapomnij rownierz ze na zakopiance jest sporo skretow w lewo i kierowca mogl sie ustawiac po prostu na taki skret.
-
Dark E91 330xd
powodzenia w modzeniu :wink:
-
e90 335d Vaporr
pińcet i ten :mrgreen:
-
WRACAMY DO BMW 335D STR 49
oczywiscie masz 100% racje trzeba miec wyczucie gdzie jest granica, rozsadek i sie na tym znac tylko mam wrazenie ze malo jest osob jak ty ktore ma ewidentna wiedze na ten temat a duzo ktore probuje to skopiowac nie wiedzac o setkach szczegolow do sprawdzenia jednoczesnie.
-
BMW E90 2010r 320d xdrive 184hp M-pakiet zew. wew.
zgodze sie z kuflonem modzic na polowe to jak nie modzic.
-
e90 335d Vaporr
Istota sprawy jest czy tak bylo czy nie a nie czy mogli to udowodnic ? :?: