Skocz do zawartości

E60 535d jak wzmocnić hamulce ? od M5 ?


justza

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. czy macie jakiś pomysł jak wzmocnić hamulce w E60 535d ? czy będą pasować od M5 ? czy jakaś firma ma całe zestawy do przebudowy np Brembo ;Alcon itp?

tylko nie opowiadajcie mi o tarczach wierconych i frezowanych i klockach bo to już przerabiałem; takie zmiany to można robić w Golfie a nie w tak mocnych autach :)

Edytowane przez justza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. czy macie jakiś pomysł jak wzmocnić hamulce w E60 535d ? czy będą pasować od M5 ? czy jakaś firma ma całe zestawy do przebudowy np Brembo Alcon itp?

tylko nie opowiadajcie mi o tarczach wierconych i frezowanych i klockach bo to już przerabiałem; takie zmiany to można robić w Golfie a nie w tak mocnych autach :)

 

 

może coś takiego ? tylko nie wiem jaka to waluta :)

http://www.nordicautoimport.no/nb-NO/produkter/produkter-for-bil/bmw/e60--e61-03-10/bremser/xyz-racing-front-bremse-kit-e60-03-10.aspx

 

albo Movit na zamowienie ?

http://www.movitbrakes.com/produkte/keramikbremsen/?PHPSESSID=9202bfa25960217d0e3fbcd9d74ef8f1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Członkowie klubu
Nie wiem jakie tarcze i klocki przerabiałeś :?: Próbowałeś EBC :?: Jeśli tak i uważasz, ze za słabe to zamontuj z M5.

Auto Classic Service - 603975574

BMW Partner

Diagnostyka, mechanika i elektryka BMW

Swapy i indywidualne modyfikacje

AUTOPOMOC

BMW M7 - 1:44.821 Tor Poznań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Członkowie klubu
Ja używam EBC i uważam, że nie ma lepszych.

Auto Classic Service - 603975574

BMW Partner

Diagnostyka, mechanika i elektryka BMW

Swapy i indywidualne modyfikacje

AUTOPOMOC

BMW M7 - 1:44.821 Tor Poznań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Można zapodać zestaw z M5 lub iśc na całość i włożyć męski zestaw. U siebie mam cos takiego. Naprawde hamuje. jak trzeba moge pogonić podobny zestaw tarcza 380mm lub 365mm z zaciskami Panamery. efekt powalający.

 

nie wiem jak można załączyć zdjęcia ale w linku jest wszsytko

 

http://www.maxbimmer.pl/f29/%5Bwalus%5D-e60-530d-23292/index16.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
  • Moderatorzy
Jeśli zaciski z e60 pasują do e9x 335 (a z tego co wiem to tylne pasują - przód podobno też tylko w e60 jest 2 tloczkowy a w e90 jest jednotloczkowy ) to wydaje mi się że hamulce z f30 MPerformance powinny podejsc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.