Treść opublikowana przez tomasztolala
-
E90 wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegów ASB
ja wymieniałem tydzien temu olej stary wylałem wlany był nowy koszt olej z robocizną 100 zł mechanik powiedział ze mam miesiąc pośmigć i znów go wymienić zeby się przepłukało przebieg 220 tyś czarny jak smoła różnicy jakieś tam nie widać
-
Chiptunning - podjecie decyzji PLUSY i MINUSY
Dużo już km nastukałeś z tym chipem ? Coś niepokojącego się dzieje ? Edit: Sorki za takie głupie pytania, ale to jedyna okazja przy wycięciu DPF kiedy bym robił CHIP, bo nigdy ekstra, dlatego mam tak duży dylemat bo boje się aby się później nie posypała :cry2: Zrobiłem około 3-4 tyś km jak na tą chwilę wszytko jest ok ale tak jak pisałem wcześniej myślałem że będzie ciekawiej
-
Chiptunning - podjecie decyzji PLUSY i MINUSY
miałem 2.0 d 163km 2005 zrbiłem chip na 200 koni i jedno przyznam dupy nie urywa nie wiem czy warto niby lepiej ale nie jest tak jak niektórzy piszą na forum ze inne auto. za te 1000 zł się opłaca ale ani grosza wiecej
-
Bluetooth nie mogę uruchomić
no tak ale inny numer musi kodować a jak bendzie miał ten sam to tylko podłączy i hulaa
-
Bluetooth nie mogę uruchomić
na pewno trzeba kodować ktoś mi kiedyś powiedział ze tak
-
bagaznik na dach! prosba :D
Ja z Ślaska także mało co ci to da pewnie:)
-
E90 320d 163km przyspieszenie (za mało)
Kolego miałem ten sam problem co ty i myślałem że jest coś nie tak teraz zamiast 163km mam 200km i wielkie różnicy nie widać na hamowni byłem to zbadać i okazało sie żę wszytko jest ok wiec zemną było coś nie tak;p stawiam na to że po prostu nie wystarczająco startujesz wystarczy że coś przeciągniesz za wolno przerzucisz i już się nazbiera ta 1 sekunda.Zresztą prawie teraz sie tyczy temat tego http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=246563
-
Sprint do 100 dieslem. Jak aby poprawnie?
wiem wiem to było takie głośne przemyślenie na forum:D i się tak nad tym zastanawiam jak ruszać moim dieslem zeby była frajda od czasu do czasu :)
-
Sprint do 100 dieslem. Jak aby poprawnie?
Jakoś nie potrafie uwierzyć ze moje bmw e90 2.0 disel 163km chip na 200 ruszy szybciej z dwójki (czy w ogóle ruszy) murze to sprawdzić też mnie to zastanawia z tym DTS
-
Sprint do 100 dieslem. Jak aby poprawnie?
no nie powiedział bym audi a5 idalny przykład benzyna ma na noc z dieslem. Benzyna 1.8 160KM 8,6 1.8 170KM 7,9 2.0 180KM 7,8 2.0 211KM 6,9 3.2 265KM 6,1 Diesel 2.0 170KM 8,4 2.0 190KM 7,9 3.0 240KM 5,9 Dzisiejsze diesle to już nie to samo co kiedyś. Tylko te kel kel kel niestety boli
-
Sprint do 100 dieslem. Jak aby poprawnie?
i tak dopiero na 3 biegu coś sie dzieje bo 1 i 2 biegi to tylko włączyć i odrazu przerzucić (mówię o bmw e90 2.0 chip 200km) bo takie posiadam.
-
bagaznik na dach! prosba :D
To niestety nie pomogę...powodzenia
-
bagaznik na dach! prosba :D
a skąd jesteś?
-
Airplay-bezprzewodowe przesyłanie audio Iphone, Ipod, Ipad
czyli nie trzeba mieć usb w samochodzie? a działa to z windowsem?
-
Listwy bmw e90 zewnętrzne
W sumie masz racje mozna zamknac to bylo glupie putanie:p
-
Listwy bmw e90 zewnętrzne
Witam mam czarne listy już trochę wyblakłe i pomyślałem o wymianie warto kupować orgi? z bmw? czy może taki polski zestaw jest coś warty? http://allegro.pl/listwy-chrom-szyb-bmw-e36-e46-e90-e91-e39-e60-m5-i4218463246.html Bo w zasadzie czym też te listwy mogą sie róznić czy w przypadku bmw nie płacimy za logo jak w przypadku np: siłowników polski produkt jest bardzo dobre jakości a dużo tańszy
-
Bluetooth nie mogę uruchomić
co do zdjęcie to moduł i jest to to samo i tak jak u mnie wszytko działa oprócz wyszukiwania bluuutusz jest on odpowiedzialny praktycznie za wszytko jak głos blutusz itp ale czesto bywa tak ze jedna z tych fukcji padnie jak znajdziesz ten sam numer działający to bendzie działać elegacko ale w bmw czesto to padło i właśnie któraś z tych fukncji padała... jesli kupisz z innym numerem trzeba programować jesli ten sam to tylko usunąć błędy
-
Jaki silnik do e90?
Wiem że koniec ale podsumowanie co do liczników:D http://joemonster.org/filmy/60888/Dlaczego_handlarze_cofaja_liczniki_
-
INPA
100 zł :D za wgranie programu na kompa? dobrze rozumiem?
-
Bluetooth nie mogę uruchomić
Byłem u gościa w Krk (co ludzie na forum piszą że się zna) i powiedział że jeśli będziesz miał inny numer to trzeba programować...bo mam taką sama sytuacje jak ty
-
E90 active steering
pytanie jełop co to jest bo mnie to ciekawi?
-
Jaki silnik do e90?
no nie ukrywam :D bo jak ostatnio podliczyłem to 10 tyś dołożyłem ale to tylko stan optyczny bo z mechaniką ani grosza i mam nadzieje ze tak będzie.
-
Jaki silnik do e90?
Typowy temat na tym forum a właściciele bmw e90 dalej myslą że mają nowe bmw za te cene kupisz bmw z początkiem roku 10 letnie auto nie ma prawa więcej kosztować to jedno z najtańszych bmw po 1 i juz niestety ma swoje lata.Ale właściciele bmw dalej bedę pisać że trzeba dać 50 i to jeszcze mało :D to bmw z 2010 musiało by kosztować 120 tyś nadal:D
-
Instalacja INPA / NCS / NFS / WINKFP ...
Wiec czego tyczy się błąd language variants do not match malfunction possible! ?? Ja mam z koleji tak ze pokaże mi błendy co i jak ale nie moge ich skasować a zielona lampa o zapłonie cały czas jest zgaszona
-
INPA
Mam pytanie bmw e90 2005 rok odczytuje kody kasuje? dalej to samo chodzi mi głownie o skasowanie błenu kolcków kasuje juz wszytko nadal jest dlaczehgo? i ps: co to sa te dwa problemy? error ecu sub function not supported invalid format i ten drugi? http://oi58.tinypic.com/2w5m0p1.jpg