Treść opublikowana przez tomasztolala
-
F10 550i xDrive 2012
a co sie bede pierd... bo nie doczytałem beszczelne pytanie ale ile mniej wiecej dałeś za to cudo.. dwóch gości z Pszczyny ma bardzo podobny model i ja je widzę na prawdę aż mi sie ciepło robi z wrażenia!!! coś pięknego
-
Śląskie
Jak by co nie jedź do tych przy DK1 w Czechowicach którzy rzekoma znają się na bmw:D
-
Kontrola samochodu poprzez smartfon.
spoko tylko po co?
-
E90 funkcja Start/Stop raz dziala raz nie dziala
a ja mam takie pytanie od którego roku w bmw e90 była taka funkcja start/stop
-
[Retrofit] Dołożenie podgrzewania do foteli sportowych
skoro w zwykłych się da to dlaczego nie w sportowych?
-
Jaki silnik do e90?
Mam dysleksje ale staram się pisać poprawnie a chrom mi w tym pomaga
-
Śląskie
Polecam Warsztat koło Pszczyny elektromechanik zrobi dosłownie wszystko 698626548 Faruga
-
[E9x] fotele sportowe - jak podłączyć pompowane boczki?
no i kombinowałem z boczkami i bez celu zawiozłem do elektryka w mojej okolicy zresztą bardzo dobrego i musiał wyciągnąć fotele i poprowadzić nową wiązkę kabli i działają idealnie rano zawiozłem popołudniu zrobione 200 zł. (czyli wniosek z tego że nie zawszę działa ta metoda która kolega opisał czasem niestety trzeba więcej pokombinować)
-
bluetooth gdzie powinien się znajdować?
coś mi sie wydaje żę właśnie tak było że ktoś specialnie je odłaczył żeby nie kolidowało z radiem dzieki za info nad tym nie pomlaskałem czy w ogóle jest on z tego samochodu.
-
[E9x] fotele sportowe - jak podłączyć pompowane boczki?
czyli po prostu połączyć tak chałupczo zwykłym kablem w izolaci 13 z 7 oraz 7 z 9 żeby cały czas tak jak by miały spięcie i działa?
-
[E9x] fotele sportowe - jak podłączyć pompowane boczki?
czyli co zrobiłeś ze te fotele sie pompują i jakie fotele wcześniej miałeś napisz co i jak zrobić zeby sie pompowały
-
sposoby odtwarzania muzyki: usb, aux
wystarczy odblokować w inpie mp3 bo nie zawsze każdy ma odblkowane 1 minuta roboty
-
Kamera Cofania - doposażenie.
a już miałem nadzieje że do starej navi podejdzie
-
Kamera Cofania - doposażenie.
i co działą obraz z idrive nawigacją CCC? na czym widzisz to co sie dzieje?
-
Kanapy i Fotele przełożenie E90 kombi->sedan
w zyciu fotele z kombina nie wejdą do sedana boczki inne i tyle
-
Co to za wyświetlacz?
aaa faktycznie nie wiedziałem o takim czymś ciekawa sprawa
-
Co to za wyświetlacz?
Oglądając allegro zobaczyłem dziwne bmw a dokładnie chodzi mi o to... http://img13.allegroimg.pl/photos/oryginal/42/94/49/51/4294495106_5 Co to jest? i jak on tam to włożył? WIdział już ktoś takie coś?
-
Montaż foteli m-pakiet
pewnie ze działa bo sam tak robiłem i jest to tak banalne najłatwiejsze z tego wszytkiegozrobi to dosłownie każdy wystarczy kosteczki pozmieniać na forum było na prawdę dużo razy powiedziane fotele pre lci do lci pasują i na odwód tak samo
-
E90 Błąd klocków, kasowanie błędu.
Już powiedziałem 50 żeby zaokrąglić z przesyłka:P
-
E90 Błąd klocków, kasowanie błędu.
czujnik 50 zł kosztuje już lepiej wymienić.
-
Montaż foteli m-pakiet
robiłeś to na nie odłączonym akumulatorze temu wyskoczył blendy a co do pinów widocznie masz z lci....lci i prelci mają inne piny. PS: z tą kanapą nie zazdroszcze;/ A ja zadam pytanie tutaj może ktoś pomoże wymieniłem fotele na skórę manualna ale pompowaną + ogrzewanie z lci a mam prelci wszystko idalnie pasuję ale nie wiem jak to podłaczyć wiem że kabel wiązka itp niestety nie mam o tym pojęcia czy ktoś może mi to zrobić z okolić Ślaska oczywiście za pieniądze...albo poprowadzić mnie krok po kroku co kupić itp.
-
E91 problem z bluetooth
seboxp już kiedyś też pisałem posta w tej sprawie nikt mi nie odpowiedział :D dokładnie to tak samo wygląda u mnie jak u Ciebie
-
e90 zestaw narzedzi
skrzynka z yato ;p czy nie o to chodziło?
-
E90 wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegów ASB
tak jak napisał kolega Tu raczej mechanikowi chodziło o to, aby nowy olej wypłukał resztki starego, który teoretycznie mógł pozostawić po tak długim czasie i przebiegu jakieś drobne nagary i osady. Później nowy i kilka lat spokoju... Dokładnie to samo mi powiedział że nie jest to koniecznie ale jeśli chce mieć to zrobione na tip top zaleca takie coś tym bardziej że Niemiec nie przewidział takich przebiegów dla skrzyń
-
E90 wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegów ASB
dokładnie ten sam mechanik kupował i dał mi fakturę cena 62 zł (pewnie ma upusty) a może za robocizne tak mało policzył bo jeszcze inne rzeczy mi robił