Treść opublikowana przez tomasztolala
-
Instalacja i konfiguracja INPA, NCS Expert - Windows 7,8,10
Ja działałem zgodznie z instrukcja wszytko ładnie elegacko tylko pierwsza rzecz jest taka że mam to po poslku a miało być po angielsku? Mi to nie przeszkadza ale czemu sie tak zrobiło nie wiem a druga najważniejsza jak poznać czy program pracuje w ogóle? podłaczam kabel daje co kolwiek i dostaje taki komunikat http://s3.postimg.org/bansckwbl/tamtam.png
-
Instalacja i konfiguracja INPA, NCS Expert - Windows 7,8,10
Witam bo juz zgupłem może mi ktoś podać konkrety link potrzebna mi jest inpa najlepiej z spolszczniem do win 8 64bity bez zadnych kombinacji. Kupiłem kabel i dodali mi płytę do kabla tak jak by ktoś w 2014 roku używał cd-roma większość sprzętu już go dawno nie posiada;/
-
Czerwony podnośnik a brak komunikatu w check control???
skoro ma CCC to ma navi i ma idrive
-
Co to za element skrzynia biegów
Podeślij zdjęcia na priv i cene
-
Co to za element skrzynia biegów
http://oi60.tinypic.com/2iw3i2a.jpg Co to za element jak sie nazywa i gdzie go idzie dostać ? występuje on też w manualu?
-
BMW E90 WOREK TUNEL NA NARTY
to w sumie Panowie co u mnie było w tym miejscu worek na narty czy co? bo zastanawiam się czy nie zrobić rzeźby i tego nie wywalić po prostu ze będzie dziura na wylot
-
Deska rozdzielcza e90 - kubki
Potrzebujecie wycieca na kubki był temat jak ktoś je wycinał ale to troszkę rzeźba czyli reasumując sam osprzęt na kubki wam nic nie da jak nie macie czyli potrzeba wam listw bez tego
-
E90 Błąd klocków, kasowanie błędu.
PS: a komunikat o klockach pokazuję który klocki trzeba wymienić tył czy przód czy ogólny błąd dla klocków i szukaj se sam ? Pytam temu bo w sumie wymieniłem czujnik z tyłu bo coś sie zwalił a może to być tak samo czujnik z przodu walniety czy dojście do czujnika z przodu jest również tak proste jak z tyłu?
-
chiptuning e91 320d
ja miałem podobny przebieg i robiłem jakiś miesiąc temu ogólnie wrażenie w porządku ale dupy nie urywa za te pieniądze ok
-
[e90] wymiana foteli.
Raczej wygląda to tak że ja mam w nowych podgrzewanie tylko tyle że nie podłączone wiadomo nic za darmo temu napisałem że mogę za to zapłacić. PS: a co do wiedzy na talerzu to forum na tym polega:D to taki dodatek
-
E91 2010r oświetlenie w bagażniku
ja tez nie mam pakietu ale żarówka jest i nie wierze w to że były wersje w któych tego brakowało oświetlenie bagażnika to taka podstawa jak światło stopu z tyłu sprawa logiczna i być musi
-
[e90] wymiana foteli.
robiliście takie rzeczy jak nawet przekładanie mat a nikt nie może mi pomóc mam fotele skóra pompowana podgrzewana wczesniej miałem zwykłe jak to podpiąć? albo może znacie kogoś z śląska kto by sie podejmował takich prac
-
E90 Błąd klocków, kasowanie błędu.
Trzeba na kompa wczoraj to przerabiałem żadne manetki nic nie dadzą najpierw czujnik potem komp jak już wyskoczy to amba
-
MODUŁ BLUETOOTH e90
OK dzięki konkret odpowiedź w takim razie jest to daremna robotą bo wszytko działa oprócz właśnie bluetooha wiecej kombinacji niż to jest warte.
-
MODUŁ BLUETOOTH e90
Mam pewien problem wszystko w samochodzie mi działa prócz jednej kwestii nie działą bluetooh nie wyszukuje telefonu nikt na forum mi nie poradził wiec postanowiłem wymienić cały moduł pewien gość mi powiedział że jak wymienię dokładnie na ten sam moduł z tymi samymi numerami nie będzie trzeba nic programować no ale oczywiście takiego nie ma na allegro wiec moje pytanie jak to jest jeśli kupi inny moduł będą cyrki i programowanie ? czy podejdzie bez problemu bez większego kłopotu bo nie ukrywam jak mam programować jeździć gdzieś to to nie ma sensu
-
BMW E92 Vs Audi A5
e92 moim zdaniem co do wyglądu tylko mówię jest 100 lat za murzynami a5 ma świeży wygląda a e92 to już staruszek.Jeśli miał bym wybierać tylko A5
-
E90 Błąd klocków, kasowanie błędu.
po wymianie klocków i czujnika trzeba też skasować błąnd na kompie? ponieważ wszystko wymieniłem przewód klocki itp a błand nadal jest;/
-
Kierownica lci do prelci
no wiec wymieniłem kierownice nigdzie na forum nie znalazłem takiej informacji była tylko jedna mała różnica przy wymianie wiec napisze dla potomnych Poniżej na zdjęciu zaznaczony bolec przez niego wtyczka nie chciał wejść wiec go papierem ściernym spiłowałem i działa wszystko elegancko http://oi62.tinypic.com/359ibmf.jpg
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
damp21plbe a niech ony nawet będą z m3 amg F1 rs itp ale wyglądają jak pożal się boże diabełka im tylko brakuje
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
ale za to rozmową o rdzy pozostałą (też bardzo na temat) co do listwy z flagami wieś niesamowita
-
e90 jak podlaczyc podgrzewanie pomocy
co to jest google? Jak by to było takie proste to bym już dawno to zrobił ja potrzebuję jakiejś pomocy kogoś kto to robił instrukcji mniej więcej
-
Jak wyłączyć pikanie o pelnej godzi navi CCC
ok dzięki
-
Jak wyłączyć pikanie o pelnej godzi navi CCC
Mam głupie pytanie jak wyłączyć te opcje (nawet nie wiem co to jest) żeby o równej godzinie nie "PYKAŁO" taki dźwiek odliczania i nie przełączało mi na wiadomości w moim przypadku zawsze czeskie:D bmw e90 navi CCC To denerwujące słuchasz muzyki z mp3 cd w momencie równej godziny przełącza na na radio.
-
Problem z klamka
a mnie zastanawia coś innego ale podobny temat...Czy każdy bmw e90 ma tak że trzeba klamkę najpierw pociągnąć puścić i znów pociągnąć żeby drzwi otworzyć? Zawszę jak jadę z matką ciągnie to tak że to jest kwestia dni kiedy to utarga;p
-
e90 jak podlaczyc podgrzewanie pomocy
Podbijam mam fotele podgrzewane i pompowane ale niestety nie mam pojęcia jak to podłączyć.