Treść opublikowana przez tomasztolala
-
GAŁKA ZMIANY BIEGÓW PERFORMANCE BMW
Pokaż zdjęcie jak to wygląda.
-
Skrzypenie/Trzaski e91 2006
Strasznie jebniety sklep https://www.lepsze-zgrzewanie.pl/index.php/tasmy-tefl/172/plastry-teflonowe już czekam na paczkę 2 tygodnie i nic nie przyszło:D to taki dodatek lepiej gdzie indziej kupić
-
335d problem z turbo
oo popatrz a jednak poprawiłeś ktoś to musiał napisać proste jak by każdy podpisywał "335d" " albo "mam problem" "awaria" to nikt nigdy by sie tu czegoś nie doszukał.
-
Wymiana silnika 2.0d na 3.0d
Jeśli to jest 5 tyś różnicy to nie jest to wielka różnica:) że tak powiem dobry 3.0 z mały przebiegiem
-
klapki w kolektorze bmw e90
Ja też robiłem to przy wymianie świec i mechaik mi powiedział że stosuję jakiś trik z śrubką i nie daje tej zaślepki i wychodzi na to samo.
-
320d - dziwny gwizd przy przyspieszaniu
u mnie mniej więcej tak to wygląda...
-
320d - dziwny gwizd przy przyspieszaniu
ja mam nowe turbo i też gwizda
-
335d problem z turbo
ale temat nazwałeś na prawdę każdy domyślił się że o to ci chodzi
-
klapki w kolektorze bmw e90
Klapki wywalone efekt... dużo mocniejszy duł !!zadowolenie jest a środek był tak zawalony jak [BAD] starej baby :D
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
i faktycznie to poprawia prowadzenie czy to takie pierdoły niby na jakiej zasadzie to działa?
-
bmw e90 - kompletnie zaparowany reflektor
mlody_d dobre pytanie właśnie dlaczego tak się dzieję ja mam 2005 i czasem jak jest jakaś chu** pogoda to też mi parują ale po chwili jest wszytko ok...na szczescie nie narzekam bo normalnie jest wszytko ok!
-
Lampy tył poliftowe do wersji przedliftowej
podbijam temat;)
-
e90 CCC z modułem TV na Dvb-t i dvd
co do wyboru tv/dvd to zawszę tak jest napisane to określa który nośnik a co do działa problemu bmw pod tym względem to wielki zjeb chcesz tv musisz mieć moduł jakiś tam chcesz blutusz:D tak samo jakiś tam wzmacniacz też coś innego i tak dalej i tak dalej...fajny bajer tv i dvd ale zeby ci to działało do kupy pewnie zapłacisz z 1000 zł szkoda zachodu.
-
Zmiana na M-pakiet e90... przerabial już to ktoś?
coś w tym sumie jest w sumie to im sie nie ma co dziwić mają swój shcemet i tak robią nie kombinują...popróbuj z schematami bmw wejdź na m3
-
E91 Wygłuszenie
PS: te Silent Coat kupiłeś 2mm czy 4mm?
-
Zmiana na M-pakiet e90... przerabial już to ktoś?
a to co oni nie mogą za ciebie tego zrobić? oddaje auto do fachowca po to by sie nim zajął a nie że ty musisz kombinować.
-
bmw e90 - kompletnie zaparowany reflektor
Ktoś kiedyś twierdził że małą dziurkę przewiercać żeby to oddychało...ale czy to prowda jest:D
-
klapki w kolektorze bmw e90
OK dzięki http://oi59.tinypic.com/312y4g4.jpg A tak z ciekawości skąd ta zmiana zdania porównując ten post
-
e90 320d klapki w kolektorze.
sorry nie ten temat pomyliłem się
-
klapki w kolektorze bmw e90
Kurde faktycznie dzięki za dodanie teraz przynajmniej już wiem o czym czytać:D i pewnie zrobię tak jak pisałaś wywalę ;p tylko zastanawia mnie jedno kiedy na taki zabieg się decytować kiedy poznać że to już ta chwila? skoro jak narazi wszytko działa. PS: i jak mógł bym cie prosić bo to jest do mnie ważne jak w przypadku twojego e90 po usunięciu zbiera się wolniej coś?
-
klapki w kolektorze bmw e90
Witam może mi ktoś na chłopski rozum wytłumaczyć coś na temat klapek w kolektorze widziałem że tam ludzie coś wymieniają czyszczą itp kiedy taki zabieg się robi i czym on skutkuję a może jaśnie co skutkuje tym jak nic się z nimi nie robi.Mam e90 320d 163km 2005r chip na 200km.I wybieram się jutro do mojego mechanika często ten temat się pojawią w tej sprawie ale co to tak właściwie daję czy warto się tym zainteresować?
-
jaka gałka zmiany biegów manual
slaweks87 jak ty pierdolisz:D nie z jedynki krótka jest tak sama jak krótka z e90 (to te same gałki) mam 3 gałki w domu z trójki a w samochodzie mam z jedynki krótka wiec wiem ze jest na 110% taka sam.
-
jaka gałka zmiany biegów manual
Podejdzie na 110% ponieważ sam taką właśnie kupiłem i ten sam problem miałem bo tez z M mi sie też nie podobały tylko musisz podmienić sam mieszek na ten co masz bo 1 ma trochę inne (prosta spraw wystarczy pociągnąć i włożyć do tego srebnego )3 http://allegro.pl/bmw-e84-e87-e90-e91-galka-zmiany-biegow-orginal-i4710165697.html dziwne krótka a bez tego srebrnego jak oryginał warto brać
-
jaka gałka zmiany biegów manual
ile dałeś tak z ciekawości?nowka?
-
Tylna klapa z polifta
NO to wytłumacz to bo już zupełnie nie rozumiem. Tomasz chciałem się Ciebie zapytać gdzie Ty widzisz podobieństwo tego czegoś co wstawiłeś :mad2: do e90 pre lci :) masz zdjęcie poglądowe i się dobrze zastanów Zresztą użytkownikowi kkamo84 który też cie nie zrozumiał w tym zdaniu napisałeś "Niech Ci będzie " że są jak lci? Wiec jak widać nie tylko ja nie zrozumiałem twoją paplaninę zresztą nie ważne.