Treść opublikowana przez tomasztolala
-
e91 jak wykasować kontrolke?
faktycznie sorry chciałem dobrze;p
-
e91 jak wykasować kontrolke?
u mnie też jest inaczej niż na filmie mam navi dużą ale bardzo podobnie jak autor wątku też ma duża navi i nie potrafi zrobić mogę zrobić film
-
Bład kloców wymiana dystansów
Jak wymienię czujnik na nowy błąd sam zniknie czy mimo że wymienię trzeba go skasować?
-
zagłówki Komfort e90
Mam pytanko czy zagłówki Komfort występowały w e90? Fajnan sprawa z takim czymś i wydaję mi się żę bardzo by mi się przydała
-
Bład kloców wymiana dystansów
klocki na pewno dobre bo wymienione 5 miesięcy temu a samochód używam w zasadzie tylko w weekendy
-
Co tam powinno się znaleźć? fotele
ok było by elegancko jak będę widzieć jak to wygląda przynajmniej będę wiedzieć czego szukać.
-
Co tam powinno się znaleźć? fotele
z tyłu nie ma nic jest tylko materiał i dwie dziurki jak by ktoś coś tam odkręcił tylko co?
-
Bład kloców wymiana dystansów
Witam dostawiłem właśnie dystanse na tył bmw e90 no i po ich założeniu po przejechaniu 3 km wyskoczył mi błąd brake pads worn Have them replaced by the nearest (czyli ten błąd klocków) Czy przy wymianie samych dystansów mogło coś się odpiąć? Jest taka szansa?
-
Co tam powinno się znaleźć? fotele
Ok zrobię zdjęcie a co do filmu mienczyslaw2 bardzo konkretny link dzięki dokładnie tak zrobiłem jak na filmie i jest elegacko
-
Co tam powinno się znaleźć? fotele
Nie nie chodzi o kanapę z tyłu u mnie zdjęcia działają dodałem jeszcze linki na inny serwer mam nadzieję że jest ok
-
Co tam powinno się znaleźć? fotele
Witam wymieniam fotele na skórę i mam pytanie co w tym miejscu tego szpetnego czarnego powinno być?? Jakaś podbitką jak to u was wygląda co mogę kupić żeby to nie straszyło? ciężko mi wpisać frazę na Google żeby to odnaleźć dlatego zakładam post. http://s2.postimg.org/o53nuefc7/WP_20140406_001.jpg Zdjęcie w linku http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/12787e8c9cd83359.html Przy okazji Orientuje się ktoś jak to wymienić? Nie wiem czy to trzeba razem z tym plastikiem wymieniać czy samą te górę? http://s12.postimg.org/ffkti5j0r/WP_20140406_002.jpg http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/622b1d9597b2bcc6.html http://s12.postimg.org/upkopceiz/WP_20140406_003.jpg http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/30e4f5c5972636e9.html
-
Skóra m-pakiet
Dokładnie to co napisałeś właśnie ostatnio zrobiłem i są już prawie włożone włożone...wszystko działa prawie elegacko pompowanie trzeba podłoczyć i grzanie bo wcześniej tego nie miałem Kolor Terra Dakota boczki tunel fotele podgrzewane + pompowane 2600
-
wymian listew srebrnych na czarne lub carbon!
Przecież mamy internet wszystko da się załatwić nie trzeba na miejsce dojeżdżać dobrze się dogadacie przez telefon i będzie elegacko
-
wymian listew srebrnych na czarne lub carbon!
Kolego jaki chcesz kolor polecam ci użytkownika Next-Generation namiesza ci jaki chcesz i jak chcesz w hydrografice dodałem temat jak wyszło także poszukaj...mam piano black efekt rewelacja napisz nie pożałujesz...reklamuję użytkownika z czystym sumieniem bo na prawdę warto.
-
Moje odkrycie:) - dodatkowe gniazdo zapalniczki
Też poprosze
-
kanal wlot powietrza na tarcze E90
Mam pytanie jeszcze jedne wiec podebnę sie pod temat na który mi nikt nie odpowiedział:D http://allegro.pl/kanal-powietrza-hamulca-lewego-bmw-e90-e91-lci-i4049855355.html gość pisze że wlot LCI a to różnica jest ?? w pre lci były inne?
-
polerowanie NANO
Saico elegancki produkt własnie chyba w niego zainwestuje
-
Bluetooth - doposażenie
myślisz że na forum jeszcze nikt takiego tematu nie założył?
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
to trzeba przyznać ze nie za bardzo;p
-
polerowanie NANO
a co to jest to nano i opłaca się to jeśli 950 zł to mało? nie wiem co może być z laskierem żeby płacić za to tyle pieniędzy?
-
Lampy tył poliftowe do wersji przedliftowej
no to fakt wyglądają dobrze nawet bardzo
-
E91 docisk, sprzęgło ? hałas przy wciskaniu sprzęgła
też tak myślałem... tutaj na forum ale widocznie ktoś przekombinował nie podeśle teraz linka bo już dziś pół forum przeczytałem
-
E91 docisk, sprzęgło ? hałas przy wciskaniu sprzęgła
cholera właśnie mnie to też dopadło ale mam to tylko czasami przez ostatni tydzień może z 2 razy sie to zdarzyło tak to normalnie pracuje ale u mnie jest to dopiero wtedy gdy docisnę do końca sprzęgło do dechy.Mam pytanie lepiej już się zainteresować wymianą czy dopiero jak coś sie totalnie zdu***?? ile jeszcze moge tak pojeździć jestem umwuiony na kodowanie za 2 tygodnie i nie wiem czy to zrobić teraz czy potem? PS: mam e90 163km 2005 rok skrzynia manualna gdzieś przeczytałem ze dwumas jest tylko w automatach to prawda?
-
Sprzedam felgi aluminiowe
Nie powinno to byc w dziale sprzedam?
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
może i warte felgi uwagi ale raz to to jest do bmw x5 x6 a oferty miał tu być kierowane do bmw e9x co mnie interesują felgi do x6 x5 a druga sprawą jak zaczną ludzie wrzucać tu swoje aukcje "niby ciekawe" zrobi się totalny syf a temat jest ciekawy.