Treść opublikowana przez tomasztolala
-
chip tuning - wykres
Mam pytanie czy z diesla 168km zrobiony chip na 200 km da sie coś jeszcze zrobić?
-
Śląskie
jacekmury1 chyba tam pracuje albo to jego rodzina skoro sie tak upiera
-
F10 550i xDrive 2012
Jeśli ktoś kupuję silnik 5 litrowy to po co sie interesować spalaniem...ludzie płaczą za tą benzyną jak by kosztowała fortune...a niech se spala nawet i 25 ważne żeby cieszyło.
-
preparat do czyszczenia wtryskiwaczy
dziqsek a jak ty stosujesz ten preparat? Bo jedni piszą że wlewają go do baku a drudzy ooo tak jak na tym filmie.
-
preparat do czyszczenia wtryskiwaczy
Ok dzięki i w zasadzie o taką odpowiedź mi chodziło.
-
preparat do czyszczenia wtryskiwaczy
Temty o tym są na forum to wiem ale nie ma jasnej odpowiedzi w jednym temacie jest powiedziane że to nic nie daje w innym zupełnie na odwrót...większość dotyczy e36 jak sie ma sprawa w e90 2.0 Diesel czy jest jakiś preparta który polepszy kondycje naszych diesleów? Czy warto w takie coś sie bawić?
-
Czy kupić e90 1.6
1.6 nie chciał bym tam siedzieć:D
-
Film z top gear i dziwna funkcja
Stare ale coś mnie zastanawia co on naciska na kierownicy (i co to w ogóle za funkcja i co by to była za kierownica) ma ktoś taki system w e90? Czy to tylko takie bmw na pokaz do telewizji?
-
fajne niedrogie autko
Ile też za taką czwórkę dałeś? i gdzie?
-
Śląskie
a o jaką nvi chodzi i co chcesz konkretnie zrobić? co to daje?
-
professional ccc czytanie filmów
Jakie filmy czyta te navi czy da sie nagrać jakiś format plików żeby czytała filmy z płyty dvd czy tam cd?
-
E90 318i WBAVA51020VA60105 - Jeleśnia koło Żywca
tomasztolala odpowiedział(a) na meff temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażakurat to że raz firma raz osoba prywatna to nie jest jakoś nadzwyczajne w domu ojciec ma dodge jest pierwszym właścicielem ale raz był na niego potem na firme potem na firmę matki a teraz jest na mnie chociaż nawet w nim można powiedzieć nie siedziałem a temu tak robimy ponieważ (warto oszukać czasem nasz kochany kraj):P
-
BMW 320 E90 163PS, KOMBI, WBAVU31060AE84860
tomasztolala odpowiedział(a) na macar temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWszystko fajnie ale trzeba też zwrócić uwagę że ten samochód jest z Sosnowca ;/
-
e90 320d wydech od 335d
jest to wykonalne bo ktoś już o tym pisał ale sprawa jest jedna najważniejsza ładna wiocha:D niechce nikogo obrażać ale trzeba być wieśniakiem żeby zakładać wydech z 35 do 2.0 diesla...oszukiwanie samego siebie że ma się mocny samochód. :mad2:
-
Jak spuścić paliwo
diesel przepali paliwo wylać i wlać diesla
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
możne navi nie jest do końca użyteczna ale e90 bez niej wygląda strasznie ubogo samochód za 40 tyś bez jakiego kolwiek wyświetlacza a nawet czasem trafiają sie perełki z reczną klimą...komuna absolutna
-
BMW E92 335 Xi Bytom
tomasztolala odpowiedział(a) na tomasztolala temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażco do pakietu m to nawet się ciesze bo ogólnie unikam tego bo po co nie mam bmw m to po co mi emblematy :P ale tez zapytam
-
BMW E92 335 Xi Bytom
tomasztolala odpowiedział(a) na tomasztolala temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBędę dzwonił za vinem dobry początek:D
-
BMW E92 335 Xi Bytom
tomasztolala opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam co sądzicie o tym bmw? Cena trochę małą ale mam nie daleko. viewtopic.php?f=44&t=72889 Nie wiem czy tworzyć nowego posta ale ciekawi mnie też opinia tego bmw może znacie tego użytkownika z forum? Te dwie chodzą mi po głowie
-
E9x rozmiar opon i felg - pomoc w wyborze.
nie da się na nich jeździć tak jak wcześniej pisałem nie trzymią się w ogóle drogi i to nie jest tak że przesadzam bo z miejsca nie da sie ruszyć tak jak kolega wcześniej wspomniał o górach u mnie ta sama sytuacja auto tańczy na samym starcie o jeździe juz nie mówie opony zawsze były trzymane na polu słonce nie słonce deszcz na nie padał itp;D
-
E9x rozmiar opon i felg - pomoc w wyborze.
no ja akurat zmieniam temu bo mam już ponad 5 letnie z tego 2 lata jeżdżone i tak jak wspomniałem bierznik praktycznie 100% idealny ale jezdzić sie na tym już po prsotu nie da
-
E9x rozmiar opon i felg - pomoc w wyborze.
OO i to jest dobra informacja wiec kupie pod koniec sierpnia
-
Wydech przelotowy utrata mocy
Kaczor93 ja mam e90 200koni i wiem ile jest warte twoje 150 bo miałem okazje tym samym samochodem jeździć o mniejszym silniku i wiem jak zamula wiec nie musisz komuś tu na siłe wpierać jaką masz maszynę a twój dziurawy tłumik świadczy tylko o tym że wieś zaczęła sie przesiadać z e36 na e90;/ co za czasy.... Na prawdę jesteś z tego dumny że masz dziurę w tłumiku a jak tak sie lubisz chwalić pokaż te swoje bmw:)
-
E9x rozmiar opon i felg - pomoc w wyborze.
dlatego własnie kupuje opony nowe chociaż moje wyglądają jak nowe bieżnik nie przejechany nic tylko guma sparciała przejechane max 8tyś km a lat mają 5;p nie da sie na nich nic jeździć chyba że driftem.
-
E9x rozmiar opon i felg - pomoc w wyborze.
Niestety ale zima się powoli ciśnie a muszę zmienić opony ma sens kupować je już teraz opłaca się to są coś tańsze w tym okresie czy czekać do zimy?