Treść opublikowana przez tomasztolala
-
chip tuning - wykres
Heh. Ja do grześka miałem 2120km...... No dobra :D nie mam pytań w takim razie :P to skąd ty jechałeś jestem umówiony na kwiecień wiec elegacko
-
Koszt doposażenia w navi ccc, poza ASO...
Bmw bez navi wygląda po prostu jak autko za 5 tyś jak jakiś Seat:P a co do doposażenia to już lepiej zainwestować w navi cic sam bym chętnie wymienił
-
chip tuning - wykres
Macie rację dlatego się umówiłem z g-cs na Kwiecien może to nie jest miejsce na to a może znacie kogoś z krk kto robi aktualizacje sterowników? dobrze by było załatwić to za jednym zamachem
-
chip tuning - wykres
No 120 km daleko nie ale blisko też;p
-
chip tuning - wykres
G-CS i dziqsek kurde to ja już sam nie wiem znacie się na tym nie znacie na prawdę kogoś godnego polecenia jestem z Pszczyny do was mam trochę kilometrów kogoś może z Katowic Bielska Żywca Żory?
-
Brak akumulatora zatrzaśnięty bagażnik E90 LCI
Boże jak trzeba być idiotą z bmw żeby nie dało sie wejść do bagażnika... akumulator powinien być z przodu jak w normalnym samochodzie i nie powinno go dotyczyć żadna elektronika jak by taka sytuacja byłą np w fiacie to do dziś każdy by się z tego śmiał.
-
chip tuning - wykres
wcześniej w postach już było napisane że gość się pomylił miał na myśli to w opisie http://vtech.pl/katalog/chip-tuning-BMW-3-E90-E91-E92-E93-320d-120kW-163KM
-
problem ze swiatlem tylnim
zawsze się tak dzieje jak jest właśnie spalona wtedy automatycznie zasilanie przechodzi na pozostałe.Sprawdź na pewno inna żarówkę.
-
chip tuning - wykres
Noo w sumie racja takie rzeczy to powinni wiedzieć. Takie wiadomość dostałem w mejlach bo na 29 wstępnie się umówiłem "Sprzet 20tego zamawiam z chin i mam nadzieje iz 29tego bede go juz mial co do chipu w tym modelu z 163KM mozemy podniesc bezpiecznie do 177KM i z 210Nm do 231Nm co poprawia dynamike auta oraz jego elastycznosc w calym zakresie obrotow.U nas do kazdego auta podchodzimy inwidualnie czyli sciagamy oprogramowanie ze sterownika wysylamy do zaprzyjaznionego tunera on przerabia wysyla i wgrywamy do auta nie sciagamy z neta gotowych softów jak to inni robia" Jak napisałem że coś poknocił z tymi danymi tego silnika to dostałem odpowiedź właśnie "Średnią bierzemy z tąd" http://vtech.pl/katalog/chip-tuning-BMW-3-E90-E91-E92-E93-320d-120kW-163KM Chciałem jeszcze parę innych rzeczy zrobić za jednym zamachem a mianowicie: dokodowanie funkcji MP3 100zł spolszczenie + lektor pl 300-500zł Chip 500 zł Dlatego ta cena mnie skusiła no i pierwsze wrażenie...cholera będę musiał szukać dalej.
-
chip tuning - wykres
No tak ale warto wiedzieć czy ktoś jest partaczem czy nie bo może akurat ktoś miał z nimi doczynienia. Jak bym miał blisko do Ciebie to pewnie bym przyjechał niestety w moich okolicach nikogo za bardzo nie ma.
-
chip tuning - wykres
Pozwolę sobie podbić post na temat firmy car-connect bo nigdzie nie mogę znaleźć informacji...dziqsek napisał o tej firmie tak jak by się totalnie na chipie nie znali.Strona od nich wygląda OK opinii złych nie znalazłem robią wrażenie dobrych czy ktoś może potwierdzić moje domysły?
-
chip tuning - wykres
skrab i ile zapłaciłeś ? no i jak wrażenie ogólne wiem ze strona to nie wszystko ale nie zachęca za bardzo
-
chip tuning - wykres
Ja myśle że więcej dodawać nie musisz sama firma ma wystarczającą reputację na forum żeby tam nie jechać, pomylił się z benzyną... Chciałbym zobaczyć która to benzyna w BMW ma 163km i 210nm . Im w ogóle często zdarza się "mylić" w różnych rzeczach :mad2: Wybierz się lepiej do któregoś z renomowanych tunerów z dobra reputacją :roll: O cholera to teraz mi mętlik zrobiłeś szczerze mówiąc...bo myślałem że to dobra firma może znacie jakąś Firmę z Ślaska ? PS: możesz przesłać link do wypowiedzi negatywnej o tej firmie bo na forum czytam raczej normalne wypowiedzi nie znalazłem nic co by świadczyło że to paproki
-
chip tuning - wykres
Jest to indywidualnie nie gotowiec firma .car-connect z żory
-
chip tuning - wykres
gość mi napisał że się pomylił z benzyną http://vtech.pl/katalog/chip-tuning-BMW-3-E90-E91-E92-E93-320d-120kW-163KM i przesłał mi ten link i co o tym powiecie? 500 zł taka przyjemność
-
chip tuning - wykres
aaachha faktycznie :P już muszę sprostować i napisać do gościa co mi to napisał.
-
chip tuning - wykres
Chyba źle napisałem ja mam aktualnie 163KM i zostanie podniesione do 177KM z kolei mam 210Nm i zostanie podniesione do 231Nm
-
chip tuning - wykres
Mam jechać na chip tuning i zaoferowano mi 163KM do 177KM 210Nm do 231Nm czy będzie odczuć różnicę ponoć to jest taka bezpieczna granica.
-
Komunikat : Vehicle battery
To jest jak z dentystą może cie boleć tak że nie można spać jak już przychodzi termin przestaje;p
-
kanal wlot powietrza na tarcze E90
Witam brakuje mi kanału wlotu powietrza na tarczę prawego czy przez jego brak mogą czasem mi lekko piszczeć hamulce? czy gra on wielką role czy muszę się spieszyć z jego kupnem czy jego brak jest wielką tragedią? http://allegro.pl/kanal-wlot-powietrza-na-tarcze-przod-bmw-3-e90-e91-i3972539968.html
-
Odświeżenie wyglądu E90
też proponuje foto jutro dodam jak u mnie to wyszło i jaki koszt
-
Odświeżenie wyglądu E90
Witam mam takie pytanko każdy z nas lubi dbać o swój samochód i od czasu do czasu coś mu zakupić no i mam pytanko co można dokupić do bmw e90 do środka żeby poprawić wygląd odświeżyć... ja zmieniłem listwy na piano black kupiłem eleganckie dywaniki taka drobnostka a już oko cieszy...teraz jestem w trakcie zmiany świateł na LCI co jeszcze można zmienić za niewielki koszt.
-
klamka do e90
oo spróbuje z tą szprajem a co do tej wody to możesz podać linka bo nie wiem o co chodzi.
-
klamka do e90
Witam spodziewam sie odpowiedzi ale zapytam http://bmwcentrum.pl/oslona-uchwytu-zamykania-drzwi-czarna-lewa-bmw-x5-e70-x6-e71-e72,id1986.html Czy jest takie coś do bmw e90 bo te klamki zawszę są wytarte.
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
Rivasi myślisz że to co napisałeś brzmi inteligentnie ?? że jesteś fajny ? dwie kwestie sklep ma inne prowizje na allegro niż zwykły użytkownik to raz dwa "zamkneli goscia"... na 5 lat za usuniecie aukcji!!! O NIE JUŻ NIC NIE WYSTAWIE NA ALLEGRO. Czyli twoim zdaniem ktoś kupuje przedmiot wystawia pozytyw a potem jeszcze raz go sprzedaje:) fajne fajnie widać dużo sprzedajesz na allegro. "znajdz sobie kogos kto naprawde handluje na allegro to ci powie jak swiat wyglada dla ludzi ktorzy tam naprawde robia kase" OK poszukam dzięki za radę ! tak też myślałem że prawdziwą kasę nie da się zarobić uczciwie prawdziwy pieniądz trzeba zarobić na allegro tak wygląda świat teraz moje życie wygląda zupełnie inaczej. Nie dyskutujmy już na ten temat bo i tak to nikogo nie obchodzi bez sensu dyskusja.