Skocz do zawartości

kulfon3

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kulfon3

  1. przetaczanie tarcz robi się jedynie wtedy jeżeli po tym zabiegu ich grubość będzie ponad dopuszczalne wartości zakładane przez producenta tarcz. dlatego zabieg ten ma sens na w miarę nowych tarczach. jak ktoś ma dojechane tarcze to wiadomo - lepiej kupić nowe.
  2. Rivasi, jestem w trakcie przeprowadzania tego czyszczenia z pierwszego postu - zalałem płukanką m-flush xenum (przejechałem ok.120km bezpośrednio przed wymianą oleju), wymieniłem olej na fuchs titan gt1 pro xtl 5w30 i teraz będę dodawał ARCHOIL 2300. pytanie odnośnie tego ostatniego - w silniku N47 pojemność oleju to wg producenta 5,2L. obecnie wlane mam ok.4,9L i wskaźnik oleju na bagnecie jest na środku pomiędzy min a max. mogę wlać całe opakowanie tego ARCHOILA 2300 (250ML) czy raczej maksymalnie 40ml/l oleju ??
  3. ten sam ,który ci już wcześniej dałem. jedź na toczenie tarcz na samochodzie. przed toczeniem badają bicie przodu i tyłu i jak jest odchylenie to przetaczają. ważne żeby to robione było na aucie,a nie,że zdemotnujesz tarcze i zawieziesz do tokarza. tutaj masz pierwszy lepszy link z googla. poszukaj sobie takiego zakładu w swojej okolicy. chyba,że dalej chcesz drążyć temat i wywalać kasę na inne rozwiązania. http://www.autoserwis.gliwice.pl/szlifowanie-tarcz.html http://www.teko.waw.pl/toczenietarczhamulcowych.htm ps. też myślałem,że mam krzywy przód,a okazało się,że tył był krzywy. bicie na kierownicy.
  4. nie kombinuj pół na pół. kupuj zwykłe, zadbaj o dobry assistance i nie martw się dojazdówką.
  5. Dzięki dziqsek. a po polskiemu? :)
  6. widzę,że albo fedrujesz pod ziemią albo pod autem :) swoją drogą jak Tyś taką żonę znalazł? niejedna by chłopa z domu pogoniła za to,że cały czas przy aucie grzebie,a Twoja to i zdjęcia porobi i za robotę się weźmie :cool2: :)
  7. mpakiet robi robotę :cool2: wrzuć jakieś ciekawsze felgi i szerokości!
  8. ori koła 193M za 2500zł. nawet z malowaniem to dobra cena: http://allegro.pl/kola-felgi-opony-bmw-3-e90-18-m-pakiet-6mm-i5194509615.html
  9. 320d po chipie jest jeszcze bardziej ekonomiczny,a przyjemność z jazdy jest jeszcze większa mając więcej momentu i koni pod maską. nie czaję jak ktoś może tego nie czaić :) poza tym nie każdego stać na auto o większej pojemności (szczególnie przy tej złodziejskiej akcyzie), a jeżeli kogoś stać to dobrze dla niego.
  10. To proszę podpytaj o te strongflexy bo u mnie jest dystrybutor niedaleko ale ceny tuleji to niezła kasa :( poszło pw
  11. Mariusz,jakbyś chciał coś podpytać u źródła o strongflexy to mogę Cię skontaktować z moim sąsiadem,który tam pracuje ;)
  12. więc jak potwierdza powyższy wpis ciężko dojść do jednoznacznego wniosku. jak ktoś ma problem z tą aplikacją to niech jej nie używa. proste.
  13. ciężko mieć pretensje do twórcy aplikacji,że jego dzieło jest w 100% kompatybilne tylko z jego adapterem,a nie z każdym chińskim. na stronie piszą o tym otwarcie. a jeżeli ktoś do apki kupuje sobie chiński moduł to robi to na swoje ryzyko.u jednego będzie wszystko działać,u drugiego nie :|
  14. Witam, diagnoza programem BMWHAT wykazała dwa błędy,których opisu nie mogę nigdzie znaleźć. Sama aplikacja też nic nie mówi na ich temat poza tym,że są związane ze sterownikiem? (DDE Control Unit). Numery błędów to: 004C2F 004C2E Czy ktoś u siebie miał te błędy i co mogą oznaczać? Na jednym rosyjskim forum ktoś wspominał,że to się zdarza przy autach po programie,ale ja jeżdżę z chipem już prawie dwa lata,więc trudno mi w to uwierzyć. Napisałem do twórcy BMWHAT,ale nie mam jeszcze odpowiedzi.
  15. najwyższa pora żebyś się pochwalił. ja jestem za. meczu nie ma.
  16. Mariusz, najlepsza w tym nowym aucie jest kierownica i navi ;) poza tym bierz się za robotę,a nie znowu fantazjujesz ;)
  17. sprawdź bicie tylnych tarcz i piast.jak będzie odchylenie ponad normę to przetoczenie tarcz wyeliminuje problem. :cool2:
  18. opis aukcji z dupy. nie ma takich spliterów,które będą pasować zarówno do E90 jak i E92. to są zupełnie różne zderzaki.koleś chyba sam nie wie co sprzedaje. warto dopytać - wyglądają ciekawie
  19. swego czasu na forum a-3club.net dużo dobrego pisali o compsport - bynajmniej o ich głównej siedzibie ,bodajże w bielsku białej. bez sensu gadka, ja robiłem program przy ok.230 000 i tuner (jetronik-wrocław) mówił jasno,że jeżeli dpf jest ok to nie ma co wycinać.
  20. tych felg moim zdaniem nie da się zepsuć - w każdej konfiguracji (może poza różowym ;) ) będzie dobrze. a jaka u was za takie malowanie z polerką cnc ? biała felga optycznie będzie większa. czarna mniejsza.
  21. ja myślę,że będzie dobrze. na pewno taniej niż jakbyś chciał wrócić do oryginału,czyli grafit+polerka :D minusem białych jest to,że chyba dosyć często trzeba je myć...
  22. do końca wiosny planuję doprowadzić wodę do garażu,wtedy będzie mycie co tydzień ;)
  23. dzięki.tak jak wspomniałem - felgi są już w renowacji. będą zrobione na grafit+polerka. z białym podobnie jak z czarnym.efekt czystego auta długo nie trwa.szczególnie tylna klapa i zderzak są upierdzielone zanim człowiek z myjni do domu dojedzie. staram się dbać o auto,ale aż tak częstym myciem go nie rozpieszczam.
  24. 320 Xdrive ma 312mm,co do rwd nie byłbym taki pewien.
  25. współczuję takich problemów. u mnie montaż blokady przebiegł bezproblemowo. może ten monter coś spieprzył,albo czegoś nie podłączył prawidłowo przy montażu.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.