Treść opublikowana przez kulfon3
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
skupmy się na faktach,a nie dywagacjach. a fakty są takie,że otomoto.pl w końcu poprawnie aktywowało moje ogłoszenie :D https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-bmw-e91-lci-performance-320d-automat-xdrive-nie-e90-e92-ID6BFtwD.html
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
Dziękuję. Jakby nie była moja to bym kupił :lol: A co będzie to pożyjemy zobaczymy... :8) Na pewno nie F.
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
dzięki kolego. już napisałem do otomoto. :mad2: TYMCZASEM TUTAJ POWINNO DZIAŁAĆ: https://www.olx.pl/oferta/bmw-seria-3-bmw-e91-lci-performance-320d-automat-xdrive-CID5-IDyqhoV.html
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
Uprzejmie proszę o polecanie i udostępnianie: https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-bmw-e91-lci-performance-320d-automat-xdrive-ID6BFtwD.html
-
[E90] 325i B-T-K OEM+ SPRZEDANA s.34
A tego wiechersa to po ile masz? :)
-
F82 M4 Venom Wypad w Zachodniopomorskie są chętni na Spota
a to nie jest tak,że każdy zderzak ma zaznaczone miejsce na odblaski typu USA (np. tak jak miejsca na parktronic bądź spryskiwacze :?: ) i że jak kupisz sobie nowy w PL to możesz sobie fachowo wyciąć otwory na te odblaski?
-
335 cypisek
perspektywa zdjęcia taka,że chyba w przepaść jechało ;) 99% wszystkich prac sam ogarniasz,więc jakoś zniesiesz to ,że rozrząd kto inny wymieni ;)
-
335 cypisek
Bardzo fajnie to wyszło!
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe
jakby ktoś chciał EBC YELLOWSTUFF komplet na przód i tył pod tarczę 348 /336 to zapraszam: https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=31&t=353340
-
335 cypisek
Gotowa do skoku :cool2: Tylko te kółeczka jakieś takie maciupkie ;)
-
Aktualizacja oprogramowania w 330 xd e91 automat
Skrzynię to sobie ogarnij sam przez xhp flashtool.Jak sam nie ogarniasz to najlepiej poszukać ich dystrybutora w PL, np. Wrap tune w Krk
-
[E91] 320D LCI 177KM M-pakiet - zawirusowana!
Fajne foty. Super spalanie jak na zimę. U mnie średnia roczna 6,9l.
-
E91 LCI 318d M-Pakiet LeMans/Oyster- 194KM &425Nm
Jak zwykle konkretny front robót :cool2: Nie wiedziałem, że w IS nerki są jakieś inne, w sensie tych chromowanych żebrowań.
-
335 cypisek
Fajnie teraz zagrywa się z relingami!
-
E90 318d LCI M-Pakiet
pięknie! na tył jeszcze dyfuzorek performance by się przydał :norty:
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
temat żyje własnym życiem. szkoda,że właściciel się zapadł pod ziemię,bo pewnie coś tam się w aucie działo ciekawego przez te ostatnich kilka lat.
-
F82 M4 Venom Wypad w Zachodniopomorskie są chętni na Spota
Panowie, mógł być interesujący temat,a niepotrzebnie rozpętuje się gufno-burza... Szrot,nie szrot, to auto Mariusza, kupił dla siebie,chce robić dla siebie, jego pieniądze i jego sprawa. Zamiast komentować,że złom,szrot i bez sensu dajmy mu działać i poczekajmy na efekty. :cool2:
-
335 cypisek
carbony Bartek sprzedaje. moim zdaniem space grau, ferric jest dobry na felgi.w tym konkretnym środku może być zbyt ciemny.
-
[E91] 325D+ 2007r
Te carbonowe dodatki nadadzą jej smaczku :cool2: Jeszcze listwy do środka od Bartka weź ;)
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
ostatnio zauważyłem,że po przesunięciu dźwigni zmiany biegów w lewo gaśnie światełko położenia biegów, nie włącza się tryb S,ani nie aktywuje tryb M - po prostu żadnej reakcji. w związku z tym pojechałem dzisiaj do Halfiego,który temat przerabiał u siebie kilka tygodni temu i u mnie było to samo - przetarte i pęknięte kabelki wiązki w skrzyni... :duh: :duh: :duh: taka sama kaszana jak przecierające się kabelki w klapie w E91. na szczęście temat udało się raz dwa ogarnąć i wszystko śmiga jak ta lala. jeszcze raz dzięki Tomek! :cool2: :cool2:
-
335 cypisek
Jak wgrasz xhp to dopiero będzie!
-
335 cypisek
Grzeb dalej, może jakąś flaszkę znajdziesz ;)
-
F82 M4 Venom Wypad w Zachodniopomorskie są chętni na Spota
Jest piękny :cool2: :D
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
Przód 64 tył 64,5. Opony 225/40/18.
-
335 cypisek
Jak już się ma 348 to moim zdaniem praktycznego sensu nie ma. Lepiej kupić porządne klocki i tarcze. Chyba, że komuś wizualnie odpowiada komplet z F lub w ogóle ma u siebie mniejsze heble i chce coś pomodzić.