Skocz do zawartości

kulfon3

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kulfon3

  1. Dokładnie - pasta miedziana w sprayu. Przy okazji - hamulce hamują jak marzenie, klocki trochę pylą,ale nie spędza mi to snu z powiek.
  2. Nikt chyba nie jest w stanie rozgryźć tej pogoni myśli...
  3. Gorik,jakbym miał bliżej do Ciebie to bym podjechał,ale trudno.
  4. ja u siebie dzisiaj akurat wymieniałem olej w skrzyni. też w serwisie skrzyń. cała operacja trwała jakoś 40 minut. myślałem,że dłużej to potrwa. nie jest to tania impreza,ale z drugiej strony co roku się tego nie robi.
  5. właśnie od tego gościa kupiłem swoje. dobra, nie róbmy już koledze śmietnika z tematu ;)
  6. ja kupowałem na ebay.de za 4,50 EURO z wysyłką do PL. jakie tam jeszcze mody masz do podpatrzenia?? ;)
  7. hej, i jak się spot udał? czytając posty mam wrażenie,że to była jakaś skomplikowana operacja. nikt się nie zgubił? ;) tym razem nie dałem rady ze wzgl. na pracę :/ dajcie jakieś foty
  8. bagażnik trochę niefunkcjonalny ;) gratki auta i szerokości!
  9. maskara z tymi fotelami. chyba ktoś na tej stacji musi Ci bardzo zazdrościć furki!
  10. też się zastanawiałem nad zakupem eibacha do xdrive'a. ok.700zł trzeba dać.chyba zacznę zbierać kasę ;)
  11. ten zderzak tylni to najbrzydsza rzecz z całego projektu.wychodzi mega dupsko jak w E61. cała reszta prze-kozak!
  12. fajnie wyszło.sam oklejałeś? kierę byś zmienił :)
  13. no to jak? będzie ktoś dzisiaj? edit: widzę,że zainteresowanie słabe,więc dzisiaj odpuszczam sobie spota.do następnego! ;)
  14. dla potomnych - przyczyną bicia pod pedałem były tylnie tarcze - dosyć skorodowane i trochę pokrzywione. po założeniu nowych tarcz i klocków wszystko jest ok! :cool2:
  15. obawiam się bbrys, że dużo osób ma zamiar Cię skopiować. ze mną włącznie ;) na pocieszenie napiszę,że Twoje auto w całokształcie jest naprawdę zajebiste! :cool2:
  16. tutaj jest taniej: http://www.ebay.com/itm/BMW-Grill-M-tec-Performance-vinyl-sticker-e36-e46-e90-e60-F01-/300939671746?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&hash=item461166f8c2&vxp=mtr
  17. nie było żadnej osłony śruby półosi :8)
  18. Manofthelake, 10/10 ! :cool2:
  19. dzisiaj auto przeszło mały serwis - płukanie silnika, wymiana płynu,filtrów,tylnich hebli: http://img20.imageshack.us/img20/9386/hyku.jpg tylnie tarcze były już dosyć dojechane,klocki zresztą też. teraz hamowanie to przyjemność! http://img21.imageshack.us/img21/478/vzgr.jpg
  20. moje auto ma ponad 230 tysi, prod.06/2009 i rozrząd się nie rozleciał
  21. wstępnie też powinienem być
  22. wlecą czarne nery i obudowy lusterek to te czarne felgi będą pasować :cool2:
  23. kulfon3 odpowiedział(a) na virek_kk temat w E90, E91, E92, E93
    EE - posiada jakieś nano-dodatki ochraniające silnik.ogólnie nowy produkt.
  24. fajnie się prezenci! paski na grillu to wisienka na torcie. widziałem tego typu na ebay.de
  25. splittery oryginalne? świetnie to auto teraz wygląda!!!!!! :cool2:

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.