Treść opublikowana przez kulfon3
-
Jaki olej do mojego BMW – wszystkie modele i silniki
Ja zdecydowałem się w końcu na Millers XF LONGLIFE C3 5W-30. We Wrocławiu polecam sklep PETROBAZA na Bystrzyckiej- dobre ceny i olej z pewnego źródła.
-
Jaki olej do mojego BMW – wszystkie modele i silniki
Dzięki Guzior! a co sądzisz o wersji EE zamiast XF tego oleju? niby lepsze smarowanie, nanotechnologia itd.
-
Jaki olej do mojego BMW – wszystkie modele i silniki
No na pewno będzie Millers, ale 5W40? Wg katalogu na stronie do mojego silnika zalecany jest 5W30. Dylemat mam jedynie dlatego,że do tej pory zalewany był 0W40, tyle,że auto robiło non stop trasy,a teraz więcej śmiga po mieście.
-
Jaki olej do mojego BMW – wszystkie modele i silniki
No to i ja zapytam: Model : e91 320xd automat Silnik : N47D20C 177kM / po programie na 200 Przebieg : 230 000 Jazda: 70% miasto 30% trasa Zużycie : przez 4 miesiące odkąd mam auto - bez ubytków Olej do tej pory: niemiec zalewał w ASO CASTROLA 0W40 DPF: tak Chciałem zalać olej MILLERS. Pytanie : 5W30 czy zostać przy 0W40. Auto eskploatowane na spokojnie.
-
Jaki olej do mojego BMW – wszystkie modele i silniki
Vermilion, chyba chciałeś mi odpisać w tym temacie: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=87&t=172008 :) spoko.tylko napisałem kto je robi,a nie gdzie je kupić :cool2:
-
Jaki olej do mojego BMW – wszystkie modele i silniki
acha, dzięki za odpowiedź.K2 też bym nie zalewał,ale mówię, z Pro-tec problemów nie miałem.
-
Jaki olej do mojego BMW – wszystkie modele i silniki
mógłbyś uzasadnić? PRO-TEC to firma renomowana niemiecka firma produkująca chemię dla warsztatów bardziej niż na rynek detaliczny. w poprzednim aucie Audi A3 8P 1.9tdi stosowałem kilka produktów od nich (płukankę silnika,preparat do czyszczenia wtrysków) i złego słowa powiedzieć nie mogę.
-
EfficientDynamics-felgi 16stki-Styling 306
odgrzeję kotleta dla potomnych - gdzieś w internecie widziałem zdjęcie,gdzie jako producent tych felg podana jest firma RONAL.
-
Jaki olej do mojego BMW – wszystkie modele i silniki
z tego typu środków to zakupiłem do swojego auta ten: http://www.motochemica.pl/produkty/preparaty/uklad-smarowania/nano-engine-protect-seal/ z firmy PRO-TEC. mam zamiar wypróbować przy najbliższej wymianie oleju.
-
ppatryk -->> E92 320dA
dobra robota! :cool2: pięknie to wygląda
-
E91 Demontaż tylnego spojlera
możesz je podważyć płaskim śrubokrętem,są dosyć elastyczne. gdzieś na forum,albo w googlach na bank jest instrukcja demontażu spoilera. szukaj! ;)
-
E91 335d LCI M-Pakiet - Do zamknięcia...
najfajniejszy białas na forum! :cool2: jak już nie masz co u siebie modzić to mogę się zamienić na jakiś czas.u mnie jest parę rzeczy do zmodzenia ;)
-
Hakelbery BMW E90 335i Montego Blue
kolor fantastyczny! na ostatnim zdjęciu wygląda masywnie,prawie jak jakiś Mustang ;) podobają mi się te lampy US. dawaj na czarno listwy w zderzaku i będzie kot! :cool2:
-
E91 Alpineweiss - 320d M+ str. 35 malowanie zacisków i tarcz
przez te naklejki, na pierwszym zdjęciu przypomina mi obniżone X1 ;)
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
Dzięki! Byłem na a3-club,miałem A3 8P.
-
E92 335d Project X - pierwsze zdjęcia F10 str. 76
ten spoiler to wisienka na torcie. szkoda ,że nie ma czegoś takiego do E91 ;)
-
[e90] Jaki olej?
mam diesel'a. przelot 230 000
-
[e90] Jaki olej?
witam, zbliża mi się wymiana oleju - niemiec lał castrola 0W40, silnik N47D20C. mam zamiar przejść na Millers'a. pytanie: lać dalej 0W40 czy zmienić na zalecany do tego silnika wg katalogu Millers'a 5W30 ?? wymiany planuję max.co 15000 km.
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
pasek performance też mi się bardzo podoba.może kiedyś... póki co muszę odkładać kasę na klocki,tarcze tył i serwis olejowy.
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
hehe, z końcówką może coś pomyślę. co do dachu to będzie bez zmian.
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
Mały update: Trochę dzisiaj miałem czasu,więc: http://img29.imageshack.us/img29/9403/8pok.jpg Tylni dyfuzor pomalowałem sprayem na czarny połysk - wyszło bardzo dobrze. Spoiler dachowy okleiłem folią - robiłem to sam,więc wyszedł mały paździerz jak się spojrzy z bliska.Chodziło jednak o sprawdzenie samego pomysłu i jestem zadowolony z takiej kolorystyki. Na przyszły sezon polakieruję jak się należy.
-
Spotkania / Spotkanie / Spot / Spoty Wrocław
jak mi nic nie wyskoczy to też podjadę. stadion może być,byle bez kibiców! ;)
-
E91 Alpineweiss - 320d M+ str. 35 malowanie zacisków i tarcz
świetny mod! czyli biegi zmienia się wciskając łopatki kciukami? czy to tylko tak wygląda przy tej kierownicy?
-
E91 Alpineweiss - 320d M+ str. 35 malowanie zacisków i tarcz
Piękna furka!miło było zobaczyć na spocie.kilka pomysłów zaadaptuję do siebie!
-
Spotkania / Spotkanie / Spot / Spoty Wrocław
Też jestem.koniec rządu nr10.kończę szoping i bede szukal beemek :)