Skocz do zawartości

akrystian

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez akrystian

  1. moje e36 było z 91 r. i na szybach byly 3 i 4 chyba, dokladnie nie pamiętam - jedynek w każdym bądź razie nie było
  2. u mnie tez były różne te cyferki ale to nie jest rok produkcji szyby.
  3. Jak na wszystkich szybach masz znaczek BMW to raczej jest ok (nie pamiętam jak było z nazwami producenta w moim byłym e36 ). Roku produkcji z szyb w bmw nie odczytasz
  4. akrystian odpowiedział(a) na mavic temat w E34
    i co na gazie chodził ok a na benzynie nie, dziwne troche
  5. akrystian odpowiedział(a) na mavic temat w E34
    jeśli na gazie jest ok a na benzynie bee to zapłon raczej ok. Spróbuj pojeździć pare dni tylko na benzynie moze komputer się przeprogramowuje.
  6. Po pierwsze skorzystaj z opcji szukaj a dowiesz się wiele ciekawego. Większość tematów była omawiana na tym forum. O komputerze niedawno tez coś było - język można zmieniac (ja mam np. angielski) ale polskiego nie ma.
  7. O widzisz mam podobnie. Zazwyczja zapala mi z pół obrotu ale sporadycznie dopiero za drugim lub trzecim razem (niezależnie ciepły czy zimny). Mam zdiagnozowaną usterkę sondy lambda więc może to właściwy trop.
  8. akrystian odpowiedział(a) na saintman temat w E32
    te lampy z założenia są niefajne a do e32 jakoś wybitnie mi nie pasują :zlosc:
  9. akrystian odpowiedział(a) na zielony temat w E32
    a co to za firma :?: mają może stronę internetową
  10. akrystian odpowiedział(a) na Falcon temat w E34
    jeśli uruchomisz samochód z odpietym licznikiem to powoduje to złapanie błędu i świeci się kontrolka AIRBAG. Jak to naprawić to już sobie odpowiedziałeś (tylko komputer).
  11. tego samochodu człowiek uczy się całe życie :lol:
  12. i mój tez to ma :shock: - tylko nie wiedziec czemu jak wyłącze wycieraczki na chwile to znowu trzeba powtarzac procedurę programowania, jakieś niedorobienie.
  13. ja tez tak mam i nic się nie dzieje
  14. u mnie też ssania jakby brak - czym sie mierzy tę rezystencję ?
  15. Jesli masz gaz z komputerem to sonda musi być sprawna bo komputer od gazu pobiera informacje z sondy i steruje miaszanką poprzez dodatkowy silnik krokowy. Natomias jeśli masz mieszankę ustawioną na stałe (czyli na śrubę) to sonda nie ma wpływu na pracę na gazie.
  16. pewnie masz gassss
  17. ten typ tak ma
  18. mam to samo i sie nie przejmam
  19. akrystian odpowiedział(a) na Budyń temat w E32
    Dziwny jakiś ten alarm. Podczas drugiej próby otwarcia cisza. Kazałem sie zamknąć w samochodzie próbuje otwierać drzwi telepie samochodem i nic. Też mam czujniki ruchu tak jak napisał saintman tylko na jakiej zasadzie to cholerstwo dziala bo ja juz nic nie rozumiem ?
  20. akrystian odpowiedział(a) na Budyń temat w E32
    Podłączam się pod temat. Zastanawiałem się po co mam kontrolkę na desce rozdzielczej przy środkowym nawiewie, która miga po zamknięciu auta aż do dzisiaj. Właśnie zrobiłem sobie w pracy przerwę na fajkę (minister zdrowia ostrzega że palenie szkodzi itd. :)) otwieram drzwi a tu zaczyna wyć klakson a ja jak ten idiota stoję i nie wiem co zrobić :oops:, żadnego pilota nie mam, odpalam motor a ten dalej wyje w końcu zamknąłem go z klucza i ucichło. Teraz musze poczekać aż wszyscy sobie pójdą do domu po pracy i spróbuję od nowa.
  21. P R Z E P Ł Y W O M I E R Z
  22. Ale każdy diesel troche dymi na czarno, tak musi być. Jak jeżdże w trasie to widzę, że nawet nowe audi przy wyprzedzaniu potrafią porządnie zadymić. Pare lat temu widziałem jak spod świateł ruszała omega C TDS (a więce auto było prawie nowe) i tez pociągnął za sobą czarny ogon może to taka jego uroda.
  23. Kolega miał w mondeo TD podobny problem auto było słabowite i dymiło jak stary autobus. Po przeczyszczeniu tego zaworu recyrkulacji wszystko wróciło do normy, a chcieli mu mechanicy popmpe wtryskową wymieniać itd. .. :shock: A co do problemów z odpalaniem TDS - a to słyszałem, że bardzo często winę za to ponosi rozrusznik (pobiera za duzy prąd czy coś) kolega niedawno miał to w omedze TDS.
  24. ja mam 730 (manual) z takim samym silnikiem i pali w trasie pomiędzy 14 a 15 litrów a miasto 21/22 :( ale jak kupiłem to palił mi 27 średnio, tak więc pojedź na regulację. A gaz to masz jaki z komputerem i silnikiem krokowym czy na tzw. "śrubę"
  25. Nierówna praca może byc spowodowana za małymi luzami na zaworach - jest to szczególnie odczuwalne na rozgrzanym silniku. Niedawno mechanik ustawiał mi luzy w M30 i zrobił też na 0,25 i nic się nie dzieje. Książkowo powinienem mieć chyba 0,30.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.