Treść opublikowana przez maciek_w
-
Srebrna F10 535xd 2015; ku przestrodze s.12
Nowy wątek do przemysleń. KW w końcu wypuszcza zawieszenia do F10 z x-drive. Co sądzicie? sent from my iPhone via Tapatalk
-
Srebrna F10 535xd 2015; ku przestrodze s.12
Salesman ;). Pytanie poszło. Ps. Dodam tylko, że nie wyświetla mi się zdjęcie tych nerek :/
-
polonez -->> F11 530d - na sprzedaż!
Polonez, jaka to dokładnie jest dokładka na przednim zderzaku?
-
polonez -->> F11 530d - na sprzedaż!
No, pięknie! sent from my iPhone via Tapatalk
-
F10 535i
Nie wiem, jak to działa, że po obniżeniu u mnie komfort nic nie ucierpiał. Naprawdę pod tym względem nie ma czego się bać sent from my iPhone via Tapatalk
-
BMW 5 GT 530d vs BMW 3 GT 330d
Dla mnie optycznie wygrywa zdecydowanie 5GT. No i wnętrze jest bez porównania lepsze sent from my iPhone via Tapatalk
-
Realne spalanie 2.0d 2. 3.0d 3.5d 2.0i 2.3i 2.8i 3.01 3.5i
U mnie padła granica 10l / 100 i powoli szykuje się chyba atak na 11l... Czyli, as expected sent from my iPhone via Tapatalk
-
Refleksje zza kierownicy auta zastępczego F10 520d
Haha
-
Srebrna F10 535xd 2015; ku przestrodze s.12
Popatrzę. Jeszcze zobaczę, co IND proponuje
-
Srebrna F10 535xd 2015; ku przestrodze s.12
Pewnie, że najfajniejszy... Tylko ten cholerny znaczek M5 będzie na kilometr wrzeszczał "village tuning"
-
M3 F80 MANHART 550HP - koniec projektu str.45
A te wszystkie Eisenmanny i Akrapy nie pomagają na ułomność dźwięku? Jest jeszcze MPerformance, zdaje się też od Akra?
-
Srebrna F10 535xd 2015; ku przestrodze s.12
Przy okazji zrobię małą ankietkę. Czarny grill M-Performance: TAK / NIE? Dzięki za głosy :) Sent from my iPad using Tapatalk
-
grill ze znaczkiem bmw od czego zależy
Hahaha Sent from my iPad using Tapatalk
-
F10 535i
Nie myślisz o obnżeniu? (Wiem, zaczynam się powtarzać i chyba każdego o to pytam ;) po prostu rażą trochę te przepastne dziury między kołem i nadwoziem) U mnie po zmianie sprężyn jest lepiej niż na seryjnym ustawieniu no i wygląda o wiele lepiej "po" vs "przed I drugie pytanie: badasz dalej temat mpaku w swoim kolorze? Sent from my iPad using Tapatalk
-
Srebrna F10 535xd 2015; ku przestrodze s.12
Pięknie dziękuję! Miło słyszeć. Wczoraj znajomy przechodził ulicą i ustrzelił takie cudo ;) http://images.tapatalk-cdn.com/15/06/20/f99c8e7063d026f0334df0a1b54b5d70.jpg Sent from my iPad using Tapatalk
-
Srebrna F10 535xd 2015; ku przestrodze s.12
Zdecydowanie! Nie żałuję ani złotówki. Zwłaszcza w deszczowej pogodzie. Wszystko pięknie spływa, auto mniej się brudzi, dłużej wyglada jak czyste, etc. Bardzo sensowny wydatek, przynajmniej póki co. Zobaczymy, jak będzie zimą m.
-
BMW 4GC biel alpejska - konfiguracja
no i dobrze, niech się nacieszy, dojrzeje :)
-
BMW 4GC biel alpejska - konfiguracja
my tu pitu pitu o tempomatach, a pytanie ważne brzmi: "Kiedy autor wątku zdecyduje się obniżyć auto i wrzuci foty?" :)
-
M3 F80 MANHART 550HP - koniec projektu str.45
No, piękny :)
-
BMW 4GC biel alpejska - konfiguracja
To chyba jeszcze nie robiłeś autem jednym ciągiem tras powyżej 1000km :) Po autostradach. A z drugiej strony, aktwyny tempomat + ostrzeganie o zmianie pasa = można przysypiać za kierownicą bezpiecznie ;] Oj, robiłem wielokrotnie (w Dojczlandzie, Francji, Włoszech, trochę się najeździłem)
-
BMW 4GC biel alpejska - konfiguracja
tempomat to jak s.x oglądany przez szybę... NIGDY nie skorzystałem. Nie umiałbym wysiedzieć w samochodzie, gdyby moja rola zredukowałaby się do trzymania kierownicy... no comprendo... :oops:
-
Chiptuning F-ek/wykresy/modyfikacje itp.
Daj znać, jaki cooler pasuje. Póki co żadnego plug and play nie znalazłem.
-
BMW 4GC biel alpejska - konfiguracja
Nie wyobrażam sobie, żeby sprężyny wpływały na elektronikę zawieszenia... Miałem w poprzednim aucie takie same sprężyny i działało wszystko ok - Opel Insignia z adaptacją w wydaniu Generał Motors mega utwardzenie, kanapa i coś pomiędzy). Mam w obecnym aucie, gdzie jest pasywne (bez regulacji nastawów). I działa genialnie. Na forach zagranicznych nie znalazłem informacji o tym, aby sprężyny powodowały występowanie błędów w zawieszeniu
-
BMW 4GC biel alpejska - konfiguracja
Tak. Całość (sprężyny z montażem) powinna kosztować max 1200 zł. m.
-
Srebrna F10 535xd 2015; ku przestrodze s.12
A z tyłu została seria? Te na zdjęciach wyglądają fajnie. Z jakiego auta?