Treść opublikowana przez maciek_w
-
Chiptuning F-ek/wykresy/modyfikacje itp.
Jak postawiłem swoje auto na hamowni (maha) to wyszło niefajnie... 293PS i 600 niuta... :/ Taki lajf Sent from my iPad using Tapatalk
-
[F11] 520d Pytanie o obniżenie auta.
Tu bardziej chodzi o ubezpieczenie. Mogą się czepiać, że samochod na niehomologowanych oponach. A sprężyny TUV do tego modelu mają, wiec podstaw do czepiania sie nie ma... Sent from my iPad using Tapatalk
-
M3 F80 MANHART 550HP - koniec projektu str.45
Damn... pięknie. Nie zdążyłem ;)
-
Srebrna F10 535xd 2015; ku przestrodze s.12
Hej, dobry pomysł. Tylko czy za te pieniądze jest zestaw na obie osie, bo wygląda mi jak kwota za sam przód. I pytanie pomocnicze: czy zestaw Brembo jest kompatybilny z elektrycznym hamulcem ręcznym. Bo z tym też jest ponoć różnie :/ sent from my iPhone via Tapatalk
-
Srebrna F10 535xd 2015; ku przestrodze s.12
Dzięki za opinie, panowie! Miło słyszeć, że auto wyszło fajnie :) @maja: w kwestii hamulców miałem podobne przemyślenie i zacząłem przeglądać rynek w poszukiwaniu dostępnych opcji. I może źle szukam, bo nie znajduję w ofercie M Performance hamulców do F10. Pokazują się jedynie nakładki na pedały (szukam wsród produktów przeznaczonych do F10). Znajduję zestaw hamulcowy dla M3/4, jest dla F30, etc...; a dla F10: nie ma :( Chyba, że mogę wrzucić od innego modelu?
-
M3 F80 MANHART 550HP - koniec projektu str.45
Też optowałbym za #4. Dobry wybór :) Jak bardzo odchudzisz tym zabiegiem auto?
-
Srebrna F10 535xd 2015; ku przestrodze s.12
Na nic nie narzekam. Jest lepiej niż się spodziewałem. W zasadzie na normalnej drodze nie ma różnicy do 18" sent from my iPhone via Tapatalk
-
Srebrna F10 535xd 2015; ku przestrodze s.12
Ponoć ma być -30 mm. Też wydaje mi się, że tył siadł super, a przód mógłby trochę jeszcze pójść w dół. Tak czy siak jest o niebo lepiej niż w serii. A najdziwniejsze jest to, że komfort jest mega. I to na seryjnym zawieszeniu bez EDC (o AD nawet nie wspominając). Jedynie kocie łby przerastają możliwości mojego auta na tych kołach. Gumy mało i tłucze niemiłosiernie. Przeciętne ulice nie robią wrażenia sent from my iPhone (sorry for typos) via Tapatalk
-
Srebrna F10 535xd 2015; ku przestrodze s.12
Dzięki! :) Jakby co, to dam Ci namiar na gości, którzy robili mi zawieszenie sent from my iPhone (sorry for typos) via Tapatalk
-
F10 550i xDrive 2012
Smuteczek! Szkoda obręczy :( Za to fajne opony kupiłeś. Też chciałem, tylko france jedne nie robią w "moim rozmiarze" :P sent from my iPhone (sorry for typos) via Tapatalk
-
Srebrna F10 535xd 2015; ku przestrodze s.12
Wow. Dzięki :)
-
Srebrna F10 535xd 2015; ku przestrodze s.12
Dzięki :) Grill w planach. Miał już być, ale jakoś na inne rzeczy poszło 800peelenów... Poczekajmy trochę. Ramka na blachy? W sumie. Chętnie przyjmę sugestie :) Powłoka jest już od jakiegoś czasu (link do chłopaków w moim podpisie). Przed zdjęciami auto było myte tylko myjką ciśnieniową :) sent from my iPhone (sorry for typos) via Tapatalk
-
Srebrna F10 535xd 2015; ku przestrodze s.12
No i nareszcie są. Letnie kółka założone. Do tego ceramiczne klocki oraz sprężyny H&R. Co myślicie? :) http://images.tapatalk-cdn.com/15/05/20/b3330b1d67330f1d7c71ae37580652ed.jpg http://images.tapatalk-cdn.com/15/05/20/0fc27045d7ad962e6c77379a95e941d9.jpg http://images.tapatalk-cdn.com/15/05/20/40392716737ad117d59b35e04d84ab2e.jpg http://images.tapatalk-cdn.com/15/05/20/0502772bf7260cc1b0b2ab4e3ed23351.jpg http://images.tapatalk-cdn.com/15/05/20/900d15320dd24617d2583e23eb4e8c76.jpg Sent from my iPad using Tapatalk
-
polonez -->> F11 530d - na sprzedaż!
Daje radę ;) Jakie gumy założyłeś? Pilot super sport?
-
F10 550i xDrive 2012
Nie śmiem marzyć o koszulce lidera ;) sent from my iPhone (sorry for typos) via Tapatalk
-
F10 550i xDrive 2012
o niebieskich BMW Będę pamietać, aby we wrześniowe wtorkowe popołudnia omijać Katowice szerokim łukiem ;)
-
Jaki olej do F07 535D?
Ja mam millersa i powiem: czuję różnicę, a w zasadzie słyszę. Po zmianie z fabrycznego mazidła, z którym auto wyjechało z fabryki, silnik bardziej gładko pracuje. Innych oznak zmiany oleju nie szukałem sent from my iPhone (sorry for typos) via Tapatalk
-
M3 F80 MANHART 550HP - koniec projektu str.45
jakby co, mogę zatrudnić się u Ciebie jako kierowca. 6-7 miesięcy za kierownicą M3?.. hmmm :lol: m.
-
[F11] 520d Pytanie o obniżenie auta.
Wszystko prawda. Mi chodzi o jakiś fundamentalizm w podejściu do sprawy. Pozwalają na felgę o szerokości 10,5", to po co utrudniają w kwestii opon? Przecież i tak felga będzie decydować o szerokości koła w takim układzie, nie opona... Dobra, kończę narzekania
-
wymiana nerek w f11
A widziałeś kiedyś miłość bez krwi? :wink: (Sorry za offtop)
-
[F11] 520d Pytanie o obniżenie auta.
Tylko 275, niestety. 265 nie mają homologacji. Jestem po długiej wymianie zdań w tej sprawie z BMW Polska i jednym dilerem w mieście nad Wisłą. Wniosek: rozmiary tylko zgodne z tabliczką na słupku przy drzwiach kierowcy. Niezależnie od tego, że 285/30 (nie ma na tabliczce) są lepszym odpowiednikiem dla 245/35 niż zalecane 275/30. :mad2:
-
Refleksje zza kierownicy auta zastępczego F10 520d
Enjoy! To auto naprawdę jeździ dobrze :)
-
Srebrna F10 535xd 2015; ku przestrodze s.12
Tak, felgi są czymś zabezpieczone. Nie dopytywałem o szczegóły, bo to i tak felgi tylko na zimę, więc nie zależy mi na nich szczególnie. Jak dojadą w końcu moje BBSy, wtedy oddam chłopakom do porządnego zrobienia.
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Jak to....?! :shock: Już ktoś je ma? A ja od lutego czekam i czekam, a BBS nie może wykokosić się z dostawą. (Te felgi są tylko w 20" - nie wiem, jak e90 znosi taki rozmiar)
-
Srebrna F10 535xd 2015; ku przestrodze s.12
Jakieś 1500, max 2000 km. Straszliwie pylą. Przednie koła miałem czarne. Niebawem wymieniam klocki na ceramiczne, to zobaczymy, czy będzie poprawa. Wybrałem EBC Red Stuff, ponoć mało syfią.