Skocz do zawartości

maciek_w

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez maciek_w

  1. Jak postawiłem swoje auto na hamowni (maha) to wyszło niefajnie... 293PS i 600 niuta... :/ Taki lajf Sent from my iPad using Tapatalk
  2. Tu bardziej chodzi o ubezpieczenie. Mogą się czepiać, że samochod na niehomologowanych oponach. A sprężyny TUV do tego modelu mają, wiec podstaw do czepiania sie nie ma... Sent from my iPad using Tapatalk
  3. Damn... pięknie. Nie zdążyłem ;)
  4. Hej, dobry pomysł. Tylko czy za te pieniądze jest zestaw na obie osie, bo wygląda mi jak kwota za sam przód. I pytanie pomocnicze: czy zestaw Brembo jest kompatybilny z elektrycznym hamulcem ręcznym. Bo z tym też jest ponoć różnie :/ sent from my iPhone via Tapatalk
  5. Dzięki za opinie, panowie! Miło słyszeć, że auto wyszło fajnie :) @maja: w kwestii hamulców miałem podobne przemyślenie i zacząłem przeglądać rynek w poszukiwaniu dostępnych opcji. I może źle szukam, bo nie znajduję w ofercie M Performance hamulców do F10. Pokazują się jedynie nakładki na pedały (szukam wsród produktów przeznaczonych do F10). Znajduję zestaw hamulcowy dla M3/4, jest dla F30, etc...; a dla F10: nie ma :( Chyba, że mogę wrzucić od innego modelu?
  6. Też optowałbym za #4. Dobry wybór :) Jak bardzo odchudzisz tym zabiegiem auto?
  7. Na nic nie narzekam. Jest lepiej niż się spodziewałem. W zasadzie na normalnej drodze nie ma różnicy do 18" sent from my iPhone via Tapatalk
  8. Ponoć ma być -30 mm. Też wydaje mi się, że tył siadł super, a przód mógłby trochę jeszcze pójść w dół. Tak czy siak jest o niebo lepiej niż w serii. A najdziwniejsze jest to, że komfort jest mega. I to na seryjnym zawieszeniu bez EDC (o AD nawet nie wspominając). Jedynie kocie łby przerastają możliwości mojego auta na tych kołach. Gumy mało i tłucze niemiłosiernie. Przeciętne ulice nie robią wrażenia sent from my iPhone (sorry for typos) via Tapatalk
  9. Dzięki! :) Jakby co, to dam Ci namiar na gości, którzy robili mi zawieszenie sent from my iPhone (sorry for typos) via Tapatalk
  10. Smuteczek! Szkoda obręczy :( Za to fajne opony kupiłeś. Też chciałem, tylko france jedne nie robią w "moim rozmiarze" :P sent from my iPhone (sorry for typos) via Tapatalk
  11. Dzięki :) Grill w planach. Miał już być, ale jakoś na inne rzeczy poszło 800peelenów... Poczekajmy trochę. Ramka na blachy? W sumie. Chętnie przyjmę sugestie :) Powłoka jest już od jakiegoś czasu (link do chłopaków w moim podpisie). Przed zdjęciami auto było myte tylko myjką ciśnieniową :) sent from my iPhone (sorry for typos) via Tapatalk
  12. No i nareszcie są. Letnie kółka założone. Do tego ceramiczne klocki oraz sprężyny H&R. Co myślicie? :) http://images.tapatalk-cdn.com/15/05/20/b3330b1d67330f1d7c71ae37580652ed.jpg http://images.tapatalk-cdn.com/15/05/20/0fc27045d7ad962e6c77379a95e941d9.jpg http://images.tapatalk-cdn.com/15/05/20/40392716737ad117d59b35e04d84ab2e.jpg http://images.tapatalk-cdn.com/15/05/20/0502772bf7260cc1b0b2ab4e3ed23351.jpg http://images.tapatalk-cdn.com/15/05/20/900d15320dd24617d2583e23eb4e8c76.jpg Sent from my iPad using Tapatalk
  13. Daje radę ;) Jakie gumy założyłeś? Pilot super sport?
  14. Nie śmiem marzyć o koszulce lidera ;) sent from my iPhone (sorry for typos) via Tapatalk
  15. o niebieskich BMW Będę pamietać, aby we wrześniowe wtorkowe popołudnia omijać Katowice szerokim łukiem ;)
  16. maciek_w odpowiedział(a) na copymax temat w F07
    Ja mam millersa i powiem: czuję różnicę, a w zasadzie słyszę. Po zmianie z fabrycznego mazidła, z którym auto wyjechało z fabryki, silnik bardziej gładko pracuje. Innych oznak zmiany oleju nie szukałem sent from my iPhone (sorry for typos) via Tapatalk
  17. jakby co, mogę zatrudnić się u Ciebie jako kierowca. 6-7 miesięcy za kierownicą M3?.. hmmm :lol: m.
  18. Wszystko prawda. Mi chodzi o jakiś fundamentalizm w podejściu do sprawy. Pozwalają na felgę o szerokości 10,5", to po co utrudniają w kwestii opon? Przecież i tak felga będzie decydować o szerokości koła w takim układzie, nie opona... Dobra, kończę narzekania
  19. maciek_w odpowiedział(a) na acybulski82 temat w F10, F11
    A widziałeś kiedyś miłość bez krwi? :wink: (Sorry za offtop)
  20. Tylko 275, niestety. 265 nie mają homologacji. Jestem po długiej wymianie zdań w tej sprawie z BMW Polska i jednym dilerem w mieście nad Wisłą. Wniosek: rozmiary tylko zgodne z tabliczką na słupku przy drzwiach kierowcy. Niezależnie od tego, że 285/30 (nie ma na tabliczce) są lepszym odpowiednikiem dla 245/35 niż zalecane 275/30. :mad2:
  21. Enjoy! To auto naprawdę jeździ dobrze :)
  22. Tak, felgi są czymś zabezpieczone. Nie dopytywałem o szczegóły, bo to i tak felgi tylko na zimę, więc nie zależy mi na nich szczególnie. Jak dojadą w końcu moje BBSy, wtedy oddam chłopakom do porządnego zrobienia.
  23. Jak to....?! :shock: Już ktoś je ma? A ja od lutego czekam i czekam, a BBS nie może wykokosić się z dostawą. (Te felgi są tylko w 20" - nie wiem, jak e90 znosi taki rozmiar)
  24. Jakieś 1500, max 2000 km. Straszliwie pylą. Przednie koła miałem czarne. Niebawem wymieniam klocki na ceramiczne, to zobaczymy, czy będzie poprawa. Wybrałem EBC Red Stuff, ponoć mało syfią.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.