Treść opublikowana przez maciek_w
-
640i xDrive Phytonic Blue Luxury Line LCI
Pięknie! Gratulacje :) Przy okazji, gdzie kupujesz wkłady do AmbientAir? Jak mi Dealer wydawał auto (demo, jak pamiętamy), to wkładów nie dali. :mad2: Brak mi słów. Anyway, w ogóle zapomniałem, że mam ten dings w samochodzie. A skoro chwalisz, to chętnie wypróbuję :)
-
30d czy 40i
chyba jakiś podrzędnych... szanujący się troll za bardzo ceni swój czas, żeby darmowe pustobiegi robić na naszym forum; zarabia się siejąc zamęt gdzie indziej...
-
G30 restrykcje
Jest słabo, to prawda. Natomiast pociesz się tym, że jak już wsiądziesz i pojeździsz, to pokochasz „jak swoje” :)
-
M50i 4.4 V8 530km
Gratulanten, wersja limitowana to fajna gratka. Zwłaszcza, jeśli kolorystyka Ci odpowiada
-
Zużycie energii w waszych iX3
No to ja chyba wstrzymam się z zakupem elektryka… dzięki!
-
X5 30 d M-PAKIET
Piękne auto. Oby po wyjściu z chorób wieku dziecięcego dostarczyło Ci wielkich ilości frajdy! Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Zużycie energii w waszych iX3
Z ciekawości, jaki jest zasięg przy takim zużyciu energii? Drugie pytanie, przy jakiej prędkości da się zrobić trasę typu Waw-Wro na jednym ładowaniu? Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Zawieszenie Adaptacyjne M
Magia :) Sent from my iPhone using Tapatalk
-
X5M Competition F95 Donnington Grey
X6 w obecnym wydaniu zmusza mnie do płaczu… X5 jest o wiele bardziej udanym autem! Sent from my iPhone using Tapatalk
-
X5M Competition F95 Donnington Grey
Nie sposób się nie zgodzić ;) Sent from my iPhone using Tapatalk
-
G30 restrykcje
W jakimś innym wątku podzieliłem się już historią z Porsche... Znajomy znajomego jest szczęśliwym posiadaczem nowego Cayenne. Odebrał pół roku temu. Pewnego dnia dzwoni do niego dealer. Rozmowa ma przebieg mniej więcej taki: Dealer: mam kupca na Pana auto Znajomy znajomego: ale ja nie sprzedaję Dealer: no jak to? Przecież on płaci 100 tyś więcej niż Pan nam zapłacił! Znajomy znajomego: a czym ja będę jeździł? Dealer: no, nie wiem Kurtyna
-
F40 M135i xdrive 2021
Fajne auto... może żonę przekonam w końcu i będę mógł zmienić wpis w swojej stopce ;D Jak to jeździ w porównaniu do poprzedniej, tylnonapędowej?
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
OK, czyli daruję sobie lekturę 255 ekranów. A temat zapowiadał się interesująco...
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
O czym jest ten wątek?
-
G30 restrykcje
Ok, jak ja to dobrze znam… niemniej, fajnie, że auto w ogóle Ci wyprodukowali. Oby dostarczyło dużo radości, kiedy już dotrze :) (Mojego nie zrobili w ogóle; BMW PL poinformowało mnie dwa miesiące po wpłacie zaliczki, że zamówienie zostało odrzucone w całości)
-
Jak dlugo czekaliscie na odbior?
Tez mam kabelek w samochodzie na stałe. Nie korzystam z ładowarki nigdy. Same here
-
G31 Emergency battery: Change interval reached
Ja tylko dla porządku dodam, że absolutnie nie naśmiewam się z pracy wykonanej przez kolegę powyżej. Wręcz jestem pełen podziwu dla jego determinacji i zdolności Po prostu narracja opisu wywołała skojarzenie z cytatem, który wkleiłem
-
Powłoka ceramiczna - czy warto ?
mnie koszty folii (chciałem) przeraziły... nie mam firmy, w koszty nie wrzucę, płacę brutto... kwota ponad 20k za całe auto przerosła moje możliwości i skończyło się na ceramice; przynajmniej ładnie błyszczy :)
-
G31 Emergency battery: Change interval reached
oplułem ekran resztką kawy... nie mogłem przestać płakać ze śmiechu... trochę przypomina mi ta historia pewien cytat z filmu. o ten: -Ja to proszę pana mam bardzo dobre połączenie. Wstaję rano,za piętnaście trzecia. Latem to już widno. Za piętnaście trzecia jestem ogolony, bo golę się wieczorem, śniadanie jadam na kolację, więc tylko wstaję i wychodzę. -No ubierasz się pan -W płaszcz jak pada.Opłaca mi się rozbierać po śniadaniu? -Aaaa...fakt. -Do PKS mam pięć kilometry. O czwartej za piętnaście jest PKS. -I zdanżasz Pan? -Nie, ale i tak mam dobrze, bo jest przepełniony i nie zatrzymuje się. Przystanek idę do mleczarni, to jest godzinka. Potem szybko wiozą mnie do Szymanowa. Mleko, wiesz pan, ma najszybszy transport, inaczej się zsiada. W Szymanowie zsiadam, znoszę bańki i łapię EKD. Na Ochocie w elektryczny, do Stadionu. A potem to mam już z górki, bo tak:119, przesiadka w trzynastkę, przesiadka w 345 i jestem w domu. To znaczy w robocie. I jest za piętnaście siódma. To jeszcze mam kwadrans. To jeszcze sobie obiad jem w bufecie. To po fajrancie już nie muszę zostawać, żeby jeść, tylko prosto do domu i góra 22.50 jestem z powrotem. Golę się, jem śniadanie i idę spać
-
Jak dlugo czekaliscie na odbior?
Dużo radości niech Ci sprawi! Gratulacje!
-
X5 G05 25d
G31 jeździ lepiej od wszystkiego, co BMW robi większe od piątki - czyli od 6GT (G32), 7er (G11/12), weszelkich X-ów. Z tym nikt nie dyskutuje Z kolei w kryteriach „rodzinności” G32 bije piątkę o kilka długości: więcej miejsca w środku (tylna kanapa przestronniejsza i wygodniejsza niż w siódemce!), większy i lepiej zaprojektowany bagażnik, większy komfort, ciszej w środku. I w mojej opinii, G32 jest także lepszym autem dla rodziny niż X5, bo nie lubię SUVów (nie lubię tej wysokiej pozycji za kierownicą z nogami w dół zamiast do przodu, nie lubię tej perspektywy i patrzenia na drogę i inne samochody z wysoka, i nie lubię tych dużych okien dookoła, które zaczynają się prawie na wysokości bioder… trochę przesadzam z tymi biodrami, ale tylko trochę…) Pytanie, czego kto szuka. G31 będzie lepszym wyborem dla kierowcy, G32 dla rodziny ;) Urody nie oceniam. Beauty is in the eye of the beholder. Oba auta da się spieprzyć i oba da się zrobić na efekt wow W pełni zgadzam się, że G11 jest autem rodzinnym tak samo udanie, jak jest autem sportowym. Mówię to otwarcie przy każdej okazji… ale cóż, jak mi BMW PL pokazało środkowy palec w odpowiedzi na moje zamówienie, to wziął człowiek, co było…
-
G31 m-pakiet felgi
A ja niezmiennie będę powtarzał swoje: weź zrób autu przysługę i nie masakruj małymi felgami. Weź 19” koła załóż. Na komforcie nie odczujesz różnicy, ale wyglądać będzie lepiej! I zaciski na pewno zmieszczą się w większej feldze, będziesz miał mniej kombinowania
-
X5 G05 25d
Coś w tym jest… nie pokochałem diesla… Miałem przez 4 lata F10 535d i obiecywałem sobie „to pierwszy i ostatni diesel, jakim jeżdżę”… i mam za swoje… benzyna to benzyna i nawet najlepszy diesel świata, jakim ponoć jest 3l 6cyl BMW, nie zbliża się pod kątem kultury pracy i brzmienia
-
X5 G05 25d
Bierz pan 6GT. Jestem niezmiennie zakochany w tym aucie, co wylewnie opisuję tu na forum… niefart sprawił, że zamiast 640ix jeżdżę teraz 740d…, a mogąc się zamienić zrobiłbym to w sekundę Ta szóstka to idealne BMW dla rodziny - większe i lepiej jeżdżące od X5
-
Bluestone 640i xDrive
Zapytałem bo dla mnie G32 to cały czas najlepszy możliwy wybór. Wiem, że też bardzo chciałeś ten model, ale byłem ciekaw czy perspektywa się nie zmieniła po dłuższym czasie z siódemką :) Serce nadal na właściwym miejscu ;)