Skocz do zawartości

jasiu1975

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Zauważyłem, że jak jest na zewnątrz temperatura poniżej 20 stopni to usterka nie występuje. Coś czuje, że trzeba będzie czekać do lata.
  2. Testuj i daj info później.
  3. Serwis wpadł na taki pomysł z filtrem kabinowym? Czy były błędy w komputerze? Najgorsze w tym wszystkim jest to, że to nie jest za każdym razem. Czasami po 5 min albo po godzinie jazdy. W tym czasie jak grzeje z tyłu to z przodu jakby słabiej działała klima. Jak mam jechać do serwisu z tą usterką to mnie krew zalewa. Raz nie stwierdzili usterki, a za drugim razem zrobili reset ustawień. Mają 2 godziny na diagnostykę. Proponuje serwisowi,że zostawię auto na dłużej tylko niech mi dadzą coś zastępczego. Auta na zastępstwo nie mają tylko odpłatnie.Kpina - serwis aut premium.
  4. Serwisant z Bmw jak przyjechałem z taką wysoką temperaturą powiedział poczatkowo, że wszystko jest ok. Jeżeli jest niska temperatura na zewnątrz ( było 20 stopni i przejechałem 40km do serwisu) to zawsze będzie dmuchać ciepłe powietrze. Myślałem, że sie zagotuje. Dopiero jak przyłożył rękę do wentylacji w słupkach bocznych i zobaczył że tam dmucha zimne powietrze to stwierdził że jest coś nie tak. Znalazłem na amerykańskim forum coś takiego https://g05.bimmerpost.com/forums/showthread.php?t=1611510
  5. Cześć wszystkim użytkownikom BMW. Posiadam x5 3.0d g05 z klimą 4 strefową. Od kliku miesięcy mam problem z tyną dmuchawą. Mimo ustawień klimatronika na 21 stopni, dmucha bardzo gorące powietrze ( nawet 50 stopni). Nie dzieje się to przez cały czas tylko raz na klika dni. Byłem z tym na gwarancji to zrobili restart ustawień. Pomogło na 3 m-ce i dalej to samo. Macie jakiś pomysł co to może być?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.