Serwis wpadł na taki pomysł z filtrem kabinowym? Czy były błędy w komputerze?
Najgorsze w tym wszystkim jest to, że to nie jest za każdym razem. Czasami po 5 min albo po godzinie jazdy. W tym czasie jak grzeje z tyłu to z przodu jakby słabiej działała klima. Jak mam jechać do serwisu z tą usterką to mnie krew zalewa. Raz nie stwierdzili usterki, a za drugim razem zrobili reset ustawień. Mają 2 godziny na diagnostykę. Proponuje serwisowi,że zostawię auto na dłużej tylko niech mi dadzą coś zastępczego. Auta na zastępstwo nie mają tylko odpłatnie.Kpina - serwis aut premium.