Treść opublikowana przez Szamil
-
Zna ktos to auto
Cena 10900 a gosciu powiedzial ze przez ta pompe oddalby za 10. W obydwie str mialbym jakies 800-900 km po to auto. kurcze sam nie wiem czego chce. Mam dobrze a chce sobie popsuc. Doprowadzilem 7 so stanu niemalze idealnego(poza paroma pierdolami ) i chce zaxczynac od nowa, tj pompa, zawieszenia itd bo jak kupujesz takie auto to zawsze jest cos do zrobienia. w sumie nie myslal bym o zmianie auta ale robie dosyc duzo km miesiecznie a 730 lubi "lyknac" Zobaczymy. Jak sprzedam 7 to bede zmuszony do zakupu jegiegos nowego srodka lokomocji:)
-
Zna ktos to auto
Witam. Jesli uda mi sie sprzedac moja 7 to bede zainteresowany powazniej jakims TDS'em. Na poczatek cos takiego mi sie rzucilo w oczy: http://moto.allegro.pl/item206679136_bmw_525_tds_kombi_klima_2_x_szyberdach_.html ogladal moze juz ktos to auto?? Dzwonilem do goscia i mowil ze pompa cieknie i ciezko pali na ciplym. ostatecznie odda za 10tys. co o tym myslicie??
-
zakupić siadują
www.allegro.pl
-
Mam problem:)
:arrow: Patrykos Poszlo na priw.
-
Temperatura silnika
Jak sie visco wlacza to spod ,aski slychac taki mocny szum/wycie.
-
Seryjne głośniki w E38 i E32
Jesli to seryjne naglosnienia to na 98% s ato glosniki Nokii.
- to już trzecia ;-)
-
Gongi komputera.
Jezdzilem paroma e39 i w zadnym czegos takiego nie zuwazylem.
-
tapety z e32
http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=46784 :dance: :twisted2:
-
skrzynia automatyczna zmieniona na manual
Co do pierwszej czesci pytanai to pogadaj z xsilverem bo on u siebie tez kiedys zmienial skrzynie na manuala. A co do drugiej cz to normalne ze jak na pracujacym silniku odkrecisz korek od oleju to obroty spadaja. Bylo kilkakrotnie. :search:
-
który z was ma problem z notorycznym biciem przednich kół ?
witam! Nie bede zakladal nowego tematu, tylko podlacze sie pod ten. U mnie wystepuje bicie tez od jakis 80 wzwyz. Zawieszenie ma zrobione. opony nowki, felgi proste, tarcze i klocki tez nowe. Dosyc mocno mi sie poca te dwa weze od zbiorniczka wspomagania, ale ten problem zalatwie w nast tygodniu. Mianowiciechodzi mi o to ze bylem dzisia w CNF(dla ludzo z poza 3miasta - zajmuja sie zawieszeniem, kolami itp) i wrzucili moje przednie kola na wywazarke i okazalo sie ze opony sa troche kiepsko zalozone na felgi i minimalnie chodza w pionie. w zwiazku z tym zaproponowali mi tzw optymalizacje(odpowiednie ulozenie opony na feldze za 66 zeta od kola no i potem wywazanie i dowazanie kol na samochodzie za jakies 150-170 za komplet. I tutaj moje pytanie: robil to ktos juz u nich albo gdziekolwiek?? Ceny maja tam okropne, ale jesli to ma pomoc to chetnie wyda te pieniadze.
-
POMOCY wydałem na naprawy2760zł i znowu się popsuła
To dziwne bo mi po miescie nie zejdzie [ponizej 15 a nie mam gazu.
-
POMOCY wydałem na naprawy2760zł i znowu się popsuła
litosci...
-
Kto ją chciał zobaczyc??
Bardzo ladna sztuka. :arrow: Łukasz735 po raz kolejny : NIE MA FULL OPCJI !!!! a co do granatowego metaliku http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=46784 :lol: :lol:
-
Podświetlanie panelu klimatyzacji
Jak nie zapomne to zrobie dzisiaj wieczorem zdjecia jak to wszystko jest podswietlone. Mam pytanko czy powinna byc podswietlona zapalniczka z tylu?? Tzn ta obramowka wokol zapalniczki.
-
Chwilowy brak mocy w 740D
Gratuluje Marcin! Piekna, jak bedziesz mial wiecej fotek zapodaj.
-
Wymiana oleju w automatycznej skrzyni
No ja wlasnie mam zalany ten Mobil :lol:
-
Jaka nawigacja do e39?
Jesli chodzi o navi PL to polecam np jakies MIO do tego karta ze 2GB i AUTOMAPA XL. Rewelacyjna mapka PL. Jezdzilem nia sporo po PL i sprawdza sie z nr budynkow. PO Europie natomiat jezdzilem z Clarionem MAP 560 i poza granicami PL tez sie dobrze sprawdzal.
-
Chwilowy brak mocy w 740D
Marcin jakies zdjecia poprosimy.
-
Wymiana oleju w automatycznej skrzyni
Sluchajcie ja mam taka sama skrzynke i zalalem dexron II. Jest ok czy powinien byc dexron III?
-
Chwilowy brak mocy w 740D
Sluchajcie nie znam sie bardzo na mechanice ale w firmowej octavi TDI bylo cos podobnego. Wymienili przeplywke, chwile bylo ok i znowu to samo. Okazalo sie ze to jakas puszka wyrownujaca cisnienie w sprezarce. Teraz samochod stoi w serwisie i regeneruja turbo. Zobaczymy czy cos to pomoze.
-
Formuła do czyszczenia wtryskiwaczy
Raczej sie z Toba nie zgodze.
-
Formuła do czyszczenia wtryskiwaczy
Czerwony to jakis uszlachetniacz do paliwa, a czarny do czyszcenia wtryskow. Wniosek z tego ze jesli nie widze roznicy to u mnie bylo i jest wszystko ok.
-
Formuła do czyszczenia wtryskiwaczy
Mozesz lac smialo ten STP. Ja na poczatku lalem go do kazdego tankowania, teraz leje co drugie.
-
750iL 1991 - problemy z odpalaniem
A aku czasem nie wyzional ducha??