Treść opublikowana przez Szamil
-
Kola na lato
7,5 ET20 o ile dobrze pamietam a jesli chodzi o miejsce miedzy blotnikiem a kolem to postaram sie zrobic foto i wrzuce. A tutaj sesja wiosenna: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?p=335263#335263
-
Kola na lato
Witam! Wiosna przyszla a razem z nia pora na zmiane kolek. Tak jak pisalem wczesniej zakupilem komplet Fulda Karat Excelero w rozmiarze 225/55/16. Autko w tych oponach i felgach od e38 prezentuje sie naprawde bosko. Piekny klasyczny BMW Stajl:). Ale niestety musial pojawic sie problem. Mianowicie z przodu, jak wsadze reke to prawie nie ma wolnego miejsca miedzy opona a sprezyna. Podczas jazdy nic nie ociera, na dolkach takze cisza, przy skretach tez. Dzisiaj jak przejezdzalem szybciej przez duzy garb dopiero poczulem dobicie. Pomozcie prosze co mam zrobic. Jakies dystanse, odboje albo huk wie co bo nie usmiecha mi sie zakup 2 kolejnych opon. PS djecia jak przenetuje sie autko postaram sie podrzucic niebawem
-
Pomorskie
Z puszczeniem tych wiazek to bym sie wybral raczej np na Kubusia Puchatka w Oliwie albo do jakiegos innego warsztatu zajmujacego sie Car Audio.
-
[ E34 ] wymiana żarówek od zegarów = lipa
No to bajer :) Jak bede mial troche czasu to wyciagam zegary i wkladam zarowke:)
- Pąpa paliwowa pilne!!!
-
podlaczenie glosnikow z tylu e38
Wg mnie to porznac pilka mozna tylna polke golfa a nie e38. Takie nieporozumienie troche.
-
boardcomputer e 34-ktoś zakładał
No to teraz zglupialem. Jak mam od nowosci OSC z cyfrowym zegarkiem i temp zewn to mam kabel na ile wiazek??
-
tragiedia sie stala z kluczykiem od e32 .....help
Jestem pewien na 80 % ze tak wlasnie bedzie.
-
Kola na lato
Dziex i wlasnie dlatego rozgladam sie juz za 225/55/16
-
Pływania po drodze + szarpanie kierwonicy
Przede wszystkim wsadz nowe tarcze i klocki. To podstawa. Nastepnie sprawdz czy nie masz zapieczonych zaciskow bo masz nierowna sile hamowania.
-
tragiedia sie stala z kluczykiem od e32 .....help
Koszt dorobienia kluczyka w aso do e39 to jakies 600pln, mysle ze tutaj bedzie podobnie.
-
boardcomputer e 34-ktoś zakładał
Patrzylem ostatnio i znalazlem ale przyciski byly po wlosku wiec troche nie bardzo. A wiesz moze jakie numery musze celowac zepy pasowaly do mnie??
-
M30B35 brak mocy przez żle ustawione zawory ?
Hmm no to bajka:) Juz wpisauje do kalendarza :)
-
boardcomputer e 34-ktoś zakładał
Witam ! Mam u siebie ten najprostszy komp z zegarem i temp zewnetrzna i chcialbym wsadzic OBC IV. Czy jak dostane odpowiedni OBC to calal operacja bedzie polegala na "plug and play"?? Czy ma ktos moze do sprzedania takowy OBC pasujacy do mojego auta??
-
Pływania po drodze + szarpanie kierwonicy
Witam! Zanim wywalisz kilka stowek na tarcze i klocki pojedz do jakiejs stacji obslugi niech zrobia Ci owalizacje hamulcow.Wtedy bedzxiesz wiedzial czy wymienuiac czy nie. A co do zachowania auta na drodze to u siebie tez to mialem. Wymienilem tylne amorki i tuleje (te duze) w tylnym wozku i jest miodzio. Co do amorkow to podjedz jeszcze do innego warsztatu niech ci sprawdza. Kiedys mieszkalem w siedlcach i wiem ze jest tam dobry fachowiec ktory jezdzi 740 e38, jednakze nie znam jego ani imienia,ani warsztatu ani nr tel. Podjedz do chlopakow na Shella moze Cie nakieruja na tego goscia. PS czy Twoj nick wywodzi sie z tego ze masz Stafforda?? :D
-
[ E34 ] wymiana żarówek od zegarów = lipa
A ja odnosnie kontrolki niezapietych pasow. Nie mam u siebie wsadzonej tam zarowki. Nie mam bo nie bylo jej. Jak ja tam zamontuje to bedzie sie palic chwile po odpaleniu??
-
Pąpa paliwowa pilne!!!
Sory Stary ale co to jet "papka" ????
-
UWAGA NA TE STACJE PALIW w POLSCE..
Ja tankuje tylko na Shellu wiec porownania za bardzo nie mam, ale wiem ze na stacji "Anno Lej" w Poizdowie (woj lubelskie okolice Ryk :D) maja straszne paliwo.
-
ile pali 750 e38 na trasie przy predkosci 160-180 ?
Mysle ze jest to bardzo mozliwe. Duze silniki(mam na mysli silniki od np 2,5 w gore) sa pochlaniaczami w miescie, natomiast poza miastem paliwozernosc spada i to bardzo mocno. Ostatnio robilem traske Gdansk-Lublin i z powrotem 4 osoby na pokladzie bagaznik zapchany do oporu duzo kickdownow pred 140-180 i wyszlo 12. Co do spalania przy 70-80 to nie moge nic powiedziec bo ile razy tak probuje jechac to i tak zaraz lece ponad 120 :D :8)
-
M30B35 brak mocy przez żle ustawione zawory ?
A moze trochewczesniej np srodek miesiaca??
-
gdzie kupic wycieraczki do e38? czy sa takie same jak w e34?
Jesli sa takie same jak do e32 to uchwyt do ich mocowania po str kierowcy jest odwrocony w druga str w porownaniu do innych aut. Z tego co pamietam to Champion chyba produkuje wycieraczki tego typu. :arrow: olejus U siebie po str kieorwcy mam sama gume BOSHA(sam przerabialem) a po str pasazera Valeo i musze stwierdzic ze jednak Bosh jest lepszy
-
nie działajaca regulacja kierownicy
Mam poduche i regulacja dziala, zreszta jak wszystko w moim autku :wink:
-
Swiatala mijania
Witam! Jak wiadomo e32 i e34 nie ciesza sie rewelacyjnymi swiatlami. Wiem ze mozna wyczyscic soczewke ale wole sie za to nie zabierac bo z moimi zdolnosciami to pewnie bede mial zaraz duzo rzeczy do wymiany. Wiec wolal bym kupic jakies dobre zarowki. no i moje pytanie: jakie zarowki polecacie??
-
Niewidzialna wycieraczka
A tak wogle to zeby zupelnie nie bylo nic widac jak na prawej str szyby to musialby ktos stac na dachu i lac wode z wiadra. Dla mnie tego typu zdjecia przypominaja reklamu "super" preparatow do odchudzania gdzie widzisz wyglada kobiety/mezczyzny przed i po uzyciu "cudownego" preparatu.
-
Prostowanie felg 17" na śląsku
Michal zapraszam na pomorze, w CNF powinni to zrobic bez problemu a i spocik jakis od razu :mrgreen: