Skocz do zawartości

damianz

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez damianz

  1. 1.6bar-a przy 2000rpm
  2. 65tys. i biorę ..... to wkońcu +5000zł :wink: Ja mam założone B8 + prokit + rozpórka przód + usztywiony stabilizator w małym samochodzie i na ostrym łuku tylne koło jest w górze. Na podnośniku to 3x koła w górze na raz :8)
  3. wyposażenie fajne, co do silnika to może ciut więcej by się koni przydało, tak z 170km. Chodź jeżeli w Norwegii nie ma gdzie tego wykorzystać to jak najbardziej OK.... dla Ciebie :roll:
  4. sprzedać :wink:
  5. Na necie masz "xenon retrofit E8x", tam wszystko jest opisane. Nie mam tego pliku, ale gdzieś w sieci on krąży :arrow:
  6. 135 silnik, ale wydanie w wersji 1M :wink: Tego wam wszystkim życzę :cool2:
  7. ciekawe koło
  8. tutaj taki pewny bym nie był. Dlaczego ? Już mówie, jeżeli tak jest to dlaczego BMW produkuje zderzak Performance oddzielnie do 1er i 3er skoro wyglądają tak samo :idea: Pewnie jest szerszy w 3er i inny kształt lamp.
  9. jest :cool2: , ale z kołem i zawiasem to :cool2: :cool2: :cool2:
  10. Pokazałeś komuś "Fuck-a" to Ci palaca wyregulował :8)
  11. damianz odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Galeria - nasze samochody
    Strasznie mnie ciekawią te opony letnie :roll: Muszę teraz zmienić opony w aucie i często latam na mokrym i nie wiem czy takie opony wql mają jakiś sens :roll: Polecasz je na mokrą nawierzchnię ?
  12. Jak na taką moc/pojemność to sporo te 116i pije. Silnik 1.6THP (175km) mini/peugeot to 12l (tylko miasto), ale to z wykorzystaniem mocy w 100%. Co światła to pierwszy itp., ale średnio 9l, trasa to nawet 5l :shock: Dużo pije bo chyba to jest raczej za mały silnik jak nawet na takie autko.
  13. No dokładnie :wink: .... mają być jak Tommy Lee Jones w ściganym :8)
  14. No dokładnie :wink: .... mają być jak Tommy Lee Jones w ściganym :8)
  15. Pamiętaj, auto kupujesz tylko od Pakola, Czarnego czy Araba. Auto musi mieć choinkę o zapachu "curry" :8) Najważniejsze to, "HPI clear" ma być + co było na mot-ach i jaki przebieg był przy każdym.
  16. Ja wiem jakie masz kupić i pewnie 99% wie, ale nie powie :roll: . Masz klucz do kół ? Podnosnik też ? ...... to wiesz co masz zrobić :8)
  17. eeeee co wy ludzie ubezpieczenia nie macie ? :D Szkoda auta wiadomo, czasu i nerwów też, ale jak dobrze wycenią to jeszcze zarobisz, chodź wiadomo jak firmy będą wyceniać :? Ciśnij ubezpieczyciela, niech wyskakuje z kasy. Pzdr.
  18. Zderzak sprzedany, rozpórka teź sprzedana. Jednak od BMW odchodzę na razie (na forum będę). Mam jeszcze hamulce, ale też na handel z czasem. Są inne marki, które dają przyjemność i wielką frajdę z jazdy :roll: . http://www.thetruthaboutcars.com/wp-content/uploads/2014/12/ford-focus-rs-2009-01.jpg Galeria do zamknięcia :cry2:
  19. Na bogato. Wez to teraz wyreguluj jak to ma tyle mozliwosci. :D
  20. Holendru ma chyba gt2056v. Z reszta kupujesz 123d i po chipie to masz.
  21. zimowe koło też dobre
  22. Też chciałem GT2056V hybrydę, ale to się nie opłaca. Z gówna bata nie ukręcisz :idea: Kupisz nowsze 123d lub z czasem 335d i bez wielkich kosztów będzie więcej KM/Nm
  23. widziałem je kiedyś na allegro, chyba Lublin :wink: . Ładny egzemplarz, fajnie że wciąż ma 240tys. km, a nie 150tys. km :D Ładne :cool2:

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.