Treść opublikowana przez damianz
-
E93 LCI 330D 19" BBS CH-R, BC Racing, SmartTOP, Wagner
800 funtów to faktycznie tanio :mrgreen: Za te pieniądze masz KW V1, ale też chyba osobiście wziąłbym BC Racing
-
[E91] 320d 163km - zdjecia po rozebraniu turbo
pytanie czy to twoje turbo na zdjęciach :roll: bo patrząc na zmienną geometrię to auto nie miało wql mocy i prędkość 100km/h to max.
-
E93 LCI 330D 19" BBS CH-R, BC Racing, SmartTOP, Wagner
BC Racing to nie wiem czy dobry, ale jak zamontujesz to daj znać. Rozumiem, że z regulowaną twardością ?
-
e87 japanrot cypisek SKRADZIONO
trochę poczytałem i ..... czekam na foty końcowe :8)
-
Re: [E87] Freak'owa 120d |198,3KM 442,2NM|
B4 to taki podstawowy zawias, kupisz byle jaki Sachs czy KYB i będzie to samo (tylko taniej). Od B6 w górę zaczyna się "motorsport" :wink: Ile chcesz wydać na zawias ?
-
Re: [E87] Freak'owa 120d |198,3KM 442,2NM|
sportline czy pro kit ? ..... :D :D :D toż to samo tylko jeden niższy, a jak niższy to oczywiste że twardszy. Jak chcesz sztywno to H&R.
-
NURBURGRING - 18.07.2015
Wybieram się w te wakacje na tor, ale mam pewne `ale`, jak z ubezpieczeniem auta :D :roll: ? Bo osobiście coś czuję, że chyba wypożyczę clio RS na 4 okrążenia i wiem wtedy, że moim autem wrócę na kołach :wink: bez przygody. Koszta będą większe, ale jak pomyślę o kosztach naprawy auta to będzie taniej. Są jakieś inne rozwiązania bo jednak jak ma się auto własne to po co czyjeś brać ?
-
Arek F22 m235i
Za takie 2x wydechy masz przyzwoite BMW .... całe :roll:
-
E87 118D --> kross21
Wszystkie pory roku w ciągu jednego dnia.
-
bmw e81 Limited Sport Edition 120d,269KM 551Nm
Fajnie, turbo jest wyważone od nowa czy tylko koła wymienione ?
-
F20 LCI 118i 2015
Daj jeszcze dwu rurkę jak w 125i :D
-
F20 LCI 118i 2015
Ale to nowe 1er ohydne :shock: :duh:
-
BMW 135i E82 (USA) WRAŻENIA Z JAZDY str. 4 - Robert
Napisz do redakcji motoryzacyjnej :wink:
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
Kolega szuka Golfa V i jeździłem z nim po Polsce za fajnym Golfem w 1.9 TDI z budżetem 30tys.zł i już widzieliśmy z 10sztuk i żadna w dobrym stanie. Więc jak za 30tys nie może kupić Golf-a to ten pewnie kupi 1er :twisted: .... jakieś 1er kupi na pewno, może nawet dwie sztuki :wink: ...... znaczy się 2w1 :twisted:
-
116i zdechło pomocy!!!
wymień zawory uszkodzone
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
I jak tu na takich nie robić "przekrętów" ? :roll: Taki to się aż prosi o wpłatę na konto 10% za auto :wink:
-
Modyfikacje zawieszenia - 120d m47
dokładnie (od producenta), no chyba że mowa o K&W to razy 4 lub innym w pełni regulowanym. P.S znam ceny bo już mam trzeci zestaw zawiasu w Pug-u, a ceny do BMW są takie same :wink: Kolega do Passka za gwint "AP" płacił 4000zł, ale ten sam gwint kupię nowy za 1500zł.... tylko trzeba szukać
-
Modyfikacje zawieszenia - 120d m47
Pasuje od E90. Jedni mówią, że zawiecha od E82 nie pasuje do E87. Osobiście sprawdzałem i pasuje z E82 też. Generalnie 1&3er mają to samo, więc "no problem". Zawiecha M-pakiet nowa to raczej nie jest dobry pomysł za te pieniądze. Za 2500zł będziesz miał jakiś dobry gwint lub dobre 4x amory + 4x progresywne springi. Co do zawiechy to w BMW nie wiem co pasuje OK, bo mam w E87 standard + progresywne springi (średnio jeździ, ale wygląda dobrze), w E90 mam cały M-pakiet i prowadzi się dobrze (dla amatora to jest super). W peugocie za to miałem Bilstein + Eibach (za szytwno, zestaw bardziej torowy), teraz mam Koni Sport kit (sprężyny HR) i jest w sam raz, co prawda amory są regulowane. Za jakieś 2tyg wpadnie gwint FK z amorami KONI i zobaczymy jak to jeździ :idea: .
-
[E87] 120d damianz
To fajnie, jak odczucia po e87 ? :cool2: Wydech zrobiłem wczoraj i faktycznie jest znacznie ciszej niż w M47. :wink:
-
[e87] problem z odpaleniem 120d
Błąd EWS to jest 2min roboty i auto dalej jeździ. EWS oznacza, że klucz nie rozpoznaje auta i nie ma możliwości zapalenia. Teraz trzeba zakodować kluczyk INPĄ lub DIS-em. To jest dobry system jak ktoś Ci próbuje auto ukraść, ale jak widać zabezpiecza też się przed właścicielem. :wink:
-
[E87] 120d damianz
Filtr paliwa wymieniony, ale jeszcze doszedł wydech, który chyba dziś się ogarnie. Zdjęcia robione telefonem i brak ładnego tła, ale prace trwają, a jak wiadomo na budowie zawsze brudno. :wink: W tle E87 http://images66.fotosik.pl/745/99a6fa81d7961395gen.jpg Nowe opony przednie http://images68.fotosik.pl/745/645ac07f9aefae6fgen.jpg No i ta siatka rozwalona http://images66.fotosik.pl/745/b227e17c28861525gen.jpg
-
[E87] 120d damianz
Jutro zrobie zdjecie warsztatowe bo filtr paliwa do wymiany. :mrgreen:
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
To wygląda na robote Polaka, a nie Niemca :cool2: Nie ma lipy.
-
E92 LCI M3 DKG
To i mnie stać, ale takie auto to trzeba zatankować, ubezpieczyć, naprawić, a ja mam dużo bardziej ciekawsze rzeczy niż wydawać kasę na auto ........ ale i tak sobie kiedyś takie kupię :mrgreen:
-
[e87] problem z odpaleniem 120d
równie dobrze może być uszkodzona kolumna, co też często się zdarza w BMW (kłódka) i też nie odpali auto. Za dużo możliwości, aby bez diagnostyki zgadywać.