Treść opublikowana przez damianz
-
Brak Mocy. 320d e90 (FILMIK)
Tak, masz do wymiany turbo na 100%. Ciekawe czy masz turbo garrett czy Mitsubishi? Osobiscie kupilbym uzywane lub nowe. Olej w dolocie masz poniewaz turbo jest nieszczelne. Regenerowane turbo moim zdaniem to duze ryzyko i jak wiele osob tutaj na forum wie, oryginal to oryginal. Co do przebiegu to ciezko powiedziec, jeden zrobi 30kkm, a drugi 300kkm. Zalezy od stylu jazdy, ja mam Mitsubishi ktore jest ponoc bardzo wadliwe, ale dobry serwis i obsluga auta wydluza zycie turbinie. Brak pl liter chwilowo.
-
Zestaw nagłośnienia Harman/Kardon
Hifi to nie Harman. Jak masz Harman Kardon to pisze na slupkach Harman...
-
e87@120d poeta
Paski ///M ? :) Jak to mówią, w Polsce jest więcej ///M niż Niemcy wyprodukowali aut :roll:
-
Brak Mocy. 320d e90 (FILMIK)
Podlaczyc pod komputer. Zobaczyc dolot i turbo.
-
Grubość (średnica) stablizatora przedniego M3
Mam możliwość zakupu tego 26mm, ale jednak brak sensu. Kupie żółte poliuretanowe gumy na przód i tył. Tył ma 15mm, M3 ma 20mm, więc to już bardziej ma sens.
-
[e87] Spocona skrzynia biegow
Taaa, takie zakręty to ja mam codziennie. Jak dyfer jest cichy to ok.
-
[e87] Spocona skrzynia biegow
w skrzyni biegow wymien tylko olej i tyle. A tylny dyfer to mocno Ci sie leje, jak na tak mały przebieg.
-
Grubość (średnica) stablizatora przedniego M3
Szybkie pytanie, czy stabilizator przód z M3 jest grubszy i jaką ma średnicę ?
-
[E81] Czarna 118i by Mtbikerrr
A wyglądało na lekkie uderzenie :?
-
[E81] Czarna 118i by Mtbikerrr
O masz ! Pech jak cholera. Masz to nagrane ? P.s to weź xenony sprzedaj :)
-
zawieszenie,napęd
jeszcze istnieje metoda grawitacyjna :wink:
-
zawieszenie,napęd
wkładasz rurkę w zbiornik, pompujesz 3razy i jest git. Wystarczy jedna osoba wtedy.
-
[F21] M135i Estoril Blau 2013
I to tak bez "spy foto" ? :? :shock: :?
-
E91 320d - Montegoblau. Projekt skończony.
Szatańskie auto :)
-
[E87] 120d damianz
Historia bardzo dziwna. Jade i nagle buuuuummmm. A zaraz policja itp. To jak kino bollywood. Nie mam zdjec, policja sprawnie puściła nas poboczem i stalem tam mniej niz 1min. Generalnie to myślałem o czym innym. Dziwne jest to jak jedziesz 80kmh i nagle bialy nissan stoi przodem do Ciebie, a rover ktory Cie wyprzedził nie ma przodu. Kierowcy szybo wyszli z pojazdów, a czy wszystko OK to nie wiem. Mam nadzieję, że tak lecz szkoda mi kierowców i ich nerwów. Myślę, że moze jutro bedzie to opisane w gazecie czy cos. Teren jest okamerowany, więc i mnie zobaczycie. Dzis patrzylem i nic nie ma na ten temat.
-
[E87] 120d damianz
Nie mam kamerki w aucie, a dzis by sie przydala. Jade sobie normalnie z 80km/h i przez jakies 10km za mna jechala kobieta w 2014r Range Rover Vogue (ten duzy ladny) potem na moscie troche zwolnilem bo za zakretem czesto stoi policja (dzis tez stala), w tym momencie ona mnie wyprzedzila i 5sek pozniej roztrzaskala auto tak, ze przodu nie bylo (na moich oczach). Po okolo 10sek zjawila sie policja w nie oznakowanym BMW 3er e91. Nissan qasqai nie zobaczyl range na luku i wjechal pod niego. Nissana obrocilo o 180 stopni, a range przejechal przez nissana. Ja zatrzymalem sie do zera, a za mna mercedes ostre hamowanie, ale raczej to byl atak paniki ze strony mercedesa bo bylem daleko, fiuu. Chodz tez ucieklem na pobocze. Taka to historia z dzis. Najlepsze bylo to jak kobieta wyszla z Range i nawet nie patrzyla co sie stalo, wygladalo to tak, jakby miala to w d.p.e :mrgreen: To tylko aute warte pol miliona . Jaki z tego moral ?, 10kmh wolniej ratuje zycie :mrgreen:
-
Mój Potworek 320si -Sprzedane temat do zamknięcia.
Elegancko
-
zawieszenie,napęd
brzmi jak CDV
-
Doposażenie e87
Caly zestaw
-
[E87] 120d damianz
Tyl na razie zaczeka. Modul nowy by sie przydal bo wiecej bajerow ma i mozliwosci w kodowaniu. Zamiast tylne lampy LED wole kupic klamki z LED. Klamki sa dosc tanie bo jakies 150zl sztuka w kolorze. Co do bixenonow to byly za 1200zl srednio na wakacje. Teraz 1600zl to minimum za zestaw. No cóż, czekam na okazję. Mam jeszcze przedni zderzak m-pakiet od e82, e88 tez do malowania i moze nawet ładniejszy, ale jednak "performance" jest unikatowy, a mpakiet ma kazdy. Zrobię zdjęcie mpakiet vs performance to sami zobaczycie. Na wiosne zamontuje "body-kit" i inne rzeczy. P.S wczoraj sie meczylem z 2010 Focus 3d 2.0tdci (1osoba). U mnie pełny zbiornik + 2 osoby (razem 3) i powiem, ze rywal przegral, ale do 4 biegu nie wiele byl z tylu. Moc tez trzeba ogarnac bo az wstyd :oops: Kiedys jeszcze civic 2.2cdti jechal na rowno.
-
[E87] 120d damianz
Szukam bi-xenon po-lift :idea: Za normalne pieniądze, tak 1000zl z hakiem, a nie na za 2000zł czy 3000zł jak na allegro teraz. Ważne, żeby lampy były kompletne. Udało mi się takie coś kupić tylko, że srebrny + 2x nowe nerki Performance w kolorze "black gloss". Montaż na wiosnę. Mikołaj w tym roku wcześniej :wink: http://img11.imageshack.us/img11/7908/na30.jpg
-
[e87] 118d - Zablokowany obieg zamkniety
Jestes pewny ze to uszkodzona klapka? Moze lepiej zacznij od filtra kabinowego
-
Buffe -->> E87 118d PROJEKT ACS1
Mam taka sama. Dziala normalnie i kosztuje funta. Zobaczysz, ze szybko farba zejdzie z niej i zrobi sie zlota. Generalnie jaka cena, taka jakosc. Zadowolenie 6/10
-
[E87] 118d-Krzysiek-Nowe kolo ,gwint,ic str 16
Jakie wrazenia z jazdy na tym ?
-
[e87] bmw 120d olej w układzie dolotowym
Ile jest oleju intercoolerze?