Treść opublikowana przez damianz
-
E92 335d Project X - pierwsze zdjęcia F10 str. 76
FAKE ! FAKE ! FAKE ! VW Passat się nie psuje :!:
-
E90 320d dymi na biało - krzywy korbowód ? Proszę o pomoc
Sprawdz plyn, jak za malo to dolej i znow obserwuj.
-
[E87] 120d damianz
Mówiłem, że sprzedaję auto ? ........ więc po co mi to :shock: No cóż, będzie do następcy :8) http://i.ebayimg.com/00/s/MzAzWDQ3OQ==/z/PhoAAOxyBjBTT9s8/$_12.JPG
-
BMW E81 lusterka poliftowe anglik
To one są wql inne ?
-
E36 316i Compact Individual - Randall
Napisz coś więcej na temat "Ceratec" bom ciekaw :wink:
-
Listwa rączki tapiceki
można to przetopić i zrobić w drugą stronę pod EU wersje :8)
-
[E82] 135i mierzwin
No ale jaka satysfakcja :wink:
-
[E87] 120d damianz
Ja po prostu lubię wolnossące R6. :8) Szukałem: Focusa 1.6TDCI -----> 120d 207 1.6HDI -----> 1.6THP 123d -----> :?: ..... :wink: Co do 530d to on raczej nie pali 3.5L/100km ON tak jak Renault. Megane to auto rodziców, więc to ostatni tydzień mojej jazdy Megane :cry: :wink: i znów do 120d, które stoi i czeka od początku grudnia. Fajne ma fotele 207: http://www.km77.com/00/peugeot/207/rc/gra/107.jpg
-
M47N2 piezo czy elektromagnetyczne wtryski ?
Elektro....dance
-
[E87] 120d damianz
135i mnie nie interesuje. Uwazam, ze ten silnik tutaj nie pasuje. Wersja 130i jest super fajna tylko te spalanie chodz moze nie jest tak zle jak mysle. Tygodniowo robie 300-400km wiec chyba jeden zbiornik da rade. Najbardziej interesuje mnie 123d tylko ten rozrzad. Silnik 1.6thp to silnik BMW i rozrzad tez do wymiany bo wadliwy jak w n47. Dlatego teraz mam wydatek chodz duzo tanszy niz w n47 bo i tak robie sam. Tutaj kosz to 700zl. Jak widac bmw daje ciala. Wersji 123d jest malo na aledrogo, ale ja mam czas. Na razie smigam 1.5dci 82km i robie ponad 1000km na zbiorniku..... jest tu jakis cwaniak? :D Jak sprzedam BMW to poszukam zalet 207 az do momentu kupna nowego 1er. Na forum musi byc pierwsze 1M. :8)
-
[E87] 120d damianz
A wiec tak, obnizylem cene do 32tys z hakiem i temat ruszyl do przodu. Dzwonia, ogladaja i mozliwe (oby) szybko sie sprzedalo. Dodatkowo jako, ze jazda jednym autem mnie nudzi wyrwalem czerwone 207 RC 1.6THP, ale brakuje mi emocji mimo to. Jak auto sprzedam to bedzie albo 120d lub 123d. Najchetniej to 123d w mpakiecie i bogatym wyposazeniem. Bede szukal az znajde, na 100% wymienie rozrzad. Musze sie dowiedziec ile kosztuje full ubezpieczenie do bmw ktore zagranica mnie obejmie. Za peugota place tylko za 1 rok tyle ile auto jest warte :duh: . ... czyli duzo za duzo. Mysle jeszcze o megane 2.0dci sport w wersji Cup. P. Jak bedzie 123d za 25tys zl to pisac ! :8)
-
Odpowietrzanie układu chłodzenia 320d
na górze mowa o M47
-
e87 japanrot cypisek SKRADZIONO
Jak lubisz się tym bawić to jak najbardziej popieram. Ja osobiscie mam bzika na temat rowerów mtb, prawie jak motor tylko mam 2 konie :D
-
e87 japanrot cypisek SKRADZIONO
Ja się znam na "moturach" :) A więc twój jest czerwony ..... jak w bmw, naped łańcuchem .... jak w bmw, tylny napęd ..... jak w bmw, posiada amortyzatory .... jak w bmw i widzę że masz wersję "deluxe" z kołami :wink: . Nakleji to +10 respect. + za numer bo lubię nr. 21, chodź więcej lubi 69 :norty:
-
E92 335D PERFOMANCE 443 KM 710 nm black and red :)
Co robi twoje BMW e92 na youtubie? :8) disturbed city 2
-
[E82] 135i mierzwin
Ta beema stoi na babybmw.net widzę Arnie :8)
-
[E82] 135i mierzwin
Fajne autko, znajomy też ma identycznego "angola" i teraz ma ok 470km na oryginalnych turbinach lecz to one już nie pozwalają na więcej.
-
zmiana dyferencjału i wieksze tarcze z tyłu
Tak jak pisałem tyl jest większy bo bębny są w tarczy (wszystkie tak maja e8x). Tył ma 300mm a przód 294mm. Tak jest zmontowane w 120d w oryginale. Czy tyl hamuje lepiej ? No jasne że nie bo powierzchnia styku i sam zacisk jest mniejszy. Jak macie jakies "ale" to bmwstore i tam wymiary sa podane. :8)
-
zmiana dyferencjału i wieksze tarcze z tyłu
Ja mam tylne hamulce wieksze i jeżdżą. Z reszta z tylu mam większe w standardzie.
-
zmiana dyferencjału i wieksze tarcze z tyłu
Montuj większe. Ja mam z tyłu większe
-
Nastawnik turbiny
1.3 bara dmucha ? I kiedy zaczyna ?
-
zmiana dyferencjału i wieksze tarcze z tyłu
1. Jak jest to wymienna część to w czym problem ? 2. Tak wplynie na jakosc hamowania co jest logiczne. 3. A ty wql masz mocowania i zaciski do tarcz nowych ? Wesołych wszystkim
-
Sprężyny obniżające Eibach Pro-Kit opinie
Przód mam 26,5mm lecz po numerze części na forum e90post jest on wymieniony jako "upgrade" i widziałem, że montują go do 335i. :idea: Jak dla mnie to jest standard, a nie "upgrade", ale ok :cool2: Co daje nam takie gumy: http://www.powerflex.co.uk/black-series/product-details/Front+Anti+Roll+Bar+Mounting+Bush+26.5mm/8948.html Tył nie wiem i dziś już nie zobaczę bo Święta, więć trzymajcie się i wszystkiego najjjjjjj :wink: Przód raczej zostawię taki jaki jest + rozpórka Ac Schnitzer bo wygląda solidnie i jest w dobrej cenie + ten powerflex Tył zmierzę i jak jest 15mm to OK, jak mniej to kupię większy :wink: P.s przód może też kupię :mrgreen:
-
Sprężyny obniżające Eibach Pro-Kit opinie
Jutro rano zmierzę i od razu kupię stabilizator. AC Schnitzer http://images66.fotosik.pl/295/3e9decde6b3e74d0gen.jpg http://images69.fotosik.pl/295/fb4f9af6a28e10adgen.jpg
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
no może i tak, ale airride w BMW :? w VW itp. to tak :roll: