Treść opublikowana przez damianz
-
320D 163km: Wykresy i parametry (Turbo, DPF, wtryski...)
Najlepiej :wink: Uznają Ci gwarancję ? Najpierw zadzwoń i się zapytaj, bo Ci powiedzą "jak nie montowałeś u nas to pewnie ty uszkodziłeś turbo .... bla bla"
-
Sprężyny obniżające Eibach Pro-Kit opinie
Zmierze srednice z tylu i przodu. Na stonie powerflex-a jest od 11mm do 15mm na tyl. Mam nadzieje ze mam 15mm. Powerflex ma dwa rodzaje gum, black series (na tor) i te niebieskie (utwardzajace). Chce dac black series na przod i tyl zwykle. Tak wql tyl nie wystepuje black series. Zapytam sie specjalistow bmw czy drazek od x5 wejdzie, jak cos to dam znać. Rozporka tez będzie jak trafię na fajną. Teraz chce shortshifter i tą zawieche ogarnąć po świętach.
-
Sprężyny obniżające Eibach Pro-Kit opinie
Dziękuje :D Ja dziś szukałem to M-pakiet po 600zł :duh: Będzię duża poprawa z M3 ? Czyli tył zostawić standard + powerflex ? P.s tak to prawda z Eibach, ale jak widziałem cenę 600zł za przód M3 używany to 1500zł za dwa nowe to okazja wręcz. :mrgreen: Edit: A może taki z X5, 29mm :idea: http://i.ebayimg.com/00/s/NzY4WDEwMjQ=/z/dxQAAOSwiCRUgCkm/$_57.JPG
-
Sprężyny obniżające Eibach Pro-Kit opinie
Za 150zl nie widziałem drazka, tylko po 500zl w górę. Najfajniejsze rozwiazanie to drazki od eibach. Mysle jednak ze chyba zostawie standard a zrobie poli zolte..... zobaczymy.
-
Sprężyny obniżające Eibach Pro-Kit opinie
Ja wlasnie chce za rok wpakować b8 + moje ac schnitzer sprezyny. Drążek od M3 nie polecam (za drogi vs zalety). Tylny M3 tak, przod nie, chyba że od e93 m3 28mm. Ja mam taki plan na ten sezon aby dołożyć gumy poliuretanowe (żółte) + rozporka, a za rok B8. Ps. Pokaze wam zdjęcia jak moj siedzi na ac Schnitzer.
-
320D 163km: Wykresy i parametry (Turbo, DPF, wtryski...)
Po regeneracji dużo osob opisuje ten problem czyli brak nominalnej mocy. Musisz zobaczyć czy ta "sztanga" się rusza. Wyglada na to że silniczek sie kończy. Silniczek jest twoj czy z innej turbiny ?
-
Sprężyny obniżające Eibach Pro-Kit opinie
Pro kit fajna sprawa lecz wlasnie dobry amor + gruby stabilizator i mozna szybko latac po zakretach. Wada jaka ja zauwazylem to na prokicie auto bardziej sie kladzie... tak mi sie wydaje. Jezeli ktoś chce fajny wygląd to PRO kit, ale jak lubi sportowa jazde to sam pro kit to za mało.
-
320D 163km: Wykresy i parametry (Turbo, DPF, wtryski...)
Tak sie konczy oszczedzanie. Pisalem Ci, NIE regeneruj turbiny.
-
320D 163km: Wykresy i parametry (Turbo, DPF, wtryski...)
czyli problem ze zmienną geometrią. Działa ten silniczek ?
-
320D 163km: Wykresy i parametry (Turbo, DPF, wtryski...)
Jezeli auto wql nie ciagnie znow to 99% uszkodzone turbo.
-
Sprężyny obniżające Eibach Pro-Kit opinie
50% to ma :search:
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
http://www.ebay.co.uk/itm/BMW-E90-E92-07-08-09-10-11-M3-335I-328I-OEM-LOGIC7-SPEAKERS-subwoofer-tweeters-/321619682145?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&hash=item4ae206e361
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Prawa & lewa narta od BMW Sauber
-
320D 163km: Wykresy i parametry (Turbo, DPF, wtryski...)
Nie rozumiem tych wykresow :think: Cisnienie wymagane 980, a masz 1480mbar? O co kaman? Moje turbo dmucha 1600mbar. Kiedy wql jest te 1480mbar ? Bardzo dziwne te wykresy.
-
Kalibracja czujnika deszczu
To prawda. Podobno INPA nawet mozna. Jak ja masz to poszukaj i cos tam pewnie znajdziesz.
-
E90 320d M47 Dziwne odglosy z silnika - film
Brzmi dla mnie jak wydmuchana uszczelka pod kolektor wydechowy, ale to jak wiadomo zgadywanie. Oby cos taniego. M47 jest pancerny :mrgreen:
-
GPower SKI/SK2/SK2CS dla M3 E92. Opinia, opis, recenzja.
Ciekawe czy mam 6.5s od 0 do 80km/h :idea:
-
Liqui moly diesel spülung
Dokładnie nie wiem, ale po wyjęciu nowego filtra paliwa w kazdym przypadku byl ogromny syf. Dlaczego? Nie wiem, po zalaniu tych srodkow auta robily do 100km. Jak umyjesz zbiornik i przewody do jak najbardziej lej ten LM, innaczej to moim zdaniem ryzyko. Polecialy 3 auta i teraz tylko leje do baku olej syntetyczny od czasu do czasu. Na innych forach polecaja olej syntetyczny zeby zapewnic lepsze smarowanie. Ile ludzi tyle opini. Jak Ci cieknie chlodnica to ja wymieniasz, a nie lejesz uszczelniacz. Taka moja logika.
-
Liqui moly diesel spülung
Nigdy osobiście do baku bym tego nie zalał, jeżeli już to bezpośrednio do wtryskow. Mowa o dieslu. Jak macie syf w baku to ten syf pociągnie wam dalej za filtr i du.a. Znajomy dolal do baku w e46 i jeden wtrysk zakończył żywot. Ja też zalałem do tdci i 4x wtryski i kiedyś pompa w hondzie padła momentalnie. Jak chcecie dobrze to jest jeden sposób który działa. Demontaż wtryskow i do myjki ultradźwiękowej na ok. 5min. Różnice w pracy słychać i spokój. P.s to moja opinia z własnego doświadczenia, raz zadziała raz nie. LM ma produkty do czyszczenia kolektorów i jaki sens to psikac jak wiadomo po demontażu lepiej to umyjemy.
-
[E82] szpera do 135i z m3
jak wiadomo "wszystko się da" Trzeba zobaczyć mocowania, wał, półosie i "ratio"
-
[E82] szpera do 135i z m3
Ja tego nie robiłem, ale tak można to zrobić bez problemu. Słyszałeś kiedyś o BMW 1M ? :wink:
-
E46 320d Touring by be..mw | SPRZEDANE
Fajna galeria, obejrzałem całe 13stron :cool2: . Blachy LU, więc Lublin. Ja jestem z Chełma, więc kiedyś Cię odwiedzę i napiszę co tam na żywo majsterkujesz. :8) pzdr
-
Jaki silnik do e90?
jakiś amator na r6 się znajdzie
-
BMW 135i E82 (USA) WRAŻENIA Z JAZDY str. 4 - Robert
Wersje amerykańskie mają lepsze wyposażenie w standardzie np. Hi-fi, które już gra bo standardowe jest dobre do słuchania wiadomości. :evil: Ta chromowana nerka bije strasznie po oczach jak gruby srebrny lancuch na szyji "dresa", szczególnie na czarnym lakierze. Podobno Amerykanin tym BMW tylko do McDrive-a jezdzil. :mrgreen:
-
Mój Potworek 320si -Sprzedane temat do zamknięcia.
lol :D