Treść opublikowana przez damianz
-
demontaż turbiny. 320d e90
1.6bar-a przy 2000rpm
-
BMW 118 E87 - czy doposażenie jest możliwe ?
mozliwe
-
E90 330i CZARNA - SESJA ZDJĘCIOWA str. 33
65tys. i biorę ..... to wkońcu +5000zł :wink: Ja mam założone B8 + prokit + rozpórka przód + usztywiony stabilizator w małym samochodzie i na ostrym łuku tylne koło jest w górze. Na podnośniku to 3x koła w górze na raz :8)
-
F20 116i M-pak Estoril Blue
wyposażenie fajne, co do silnika to może ciut więcej by się koni przydało, tak z 170km. Chodź jeżeli w Norwegii nie ma gdzie tego wykorzystać to jak najbardziej OK.... dla Ciebie :roll:
-
e87 japanrot cypisek SKRADZIONO
sprzedać :wink:
-
Niedziałające Ringi - problem...
Na necie masz "xenon retrofit E8x", tam wszystko jest opisane. Nie mam tego pliku, ale gdzieś w sieci on krąży :arrow:
-
e87 japanrot cypisek SKRADZIONO
135 silnik, ale wydanie w wersji 1M :wink: Tego wam wszystkim życzę :cool2:
-
[e87] BlacK German 118d
ciekawe koło
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
tutaj taki pewny bym nie był. Dlaczego ? Już mówie, jeżeli tak jest to dlaczego BMW produkuje zderzak Performance oddzielnie do 1er i 3er skoro wyglądają tak samo :idea: Pewnie jest szerszy w 3er i inny kształt lamp.
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
jest :cool2: , ale z kołem i zawiasem to :cool2: :cool2: :cool2:
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Pokazałeś komuś "Fuck-a" to Ci palaca wyregulował :8)
-
[F21] M135i Estoril Blau 2013
Strasznie mnie ciekawią te opony letnie :roll: Muszę teraz zmienić opony w aucie i często latam na mokrym i nie wiem czy takie opony wql mają jakiś sens :roll: Polecasz je na mokrą nawierzchnię ?
-
e87 116 i spalanie
Jak na taką moc/pojemność to sporo te 116i pije. Silnik 1.6THP (175km) mini/peugeot to 12l (tylko miasto), ale to z wykorzystaniem mocy w 100%. Co światła to pierwszy itp., ale średnio 9l, trasa to nawet 5l :shock: Dużo pije bo chyba to jest raczej za mały silnik jak nawet na takie autko.
-
E91 Alpineweiss - 320d M+ str. 35 malowanie zacisków i tarcz
No dokładnie :wink: .... mają być jak Tommy Lee Jones w ściganym :8)
-
E91 Alpineweiss - 320d M+ str. 35 malowanie zacisków i tarcz
No dokładnie :wink: .... mają być jak Tommy Lee Jones w ściganym :8)
-
Bmw e92 wielka brytania zakup (jak wyglada rynek bmw w uk )
Pamiętaj, auto kupujesz tylko od Pakola, Czarnego czy Araba. Auto musi mieć choinkę o zapachu "curry" :8) Najważniejsze to, "HPI clear" ma być + co było na mot-ach i jaki przebieg był przy każdym.
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Ja wiem jakie masz kupić i pewnie 99% wie, ale nie powie :roll: . Masz klucz do kół ? Podnosnik też ? ...... to wiesz co masz zrobić :8)
-
E91 Alpineweiss - 320d M+ str. 35 malowanie zacisków i tarcz
eeeee co wy ludzie ubezpieczenia nie macie ? :D Szkoda auta wiadomo, czasu i nerwów też, ale jak dobrze wycenią to jeszcze zarobisz, chodź wiadomo jak firmy będą wyceniać :? Ciśnij ubezpieczyciela, niech wyskakuje z kasy. Pzdr.
-
[E87] 120d damianz
Zderzak sprzedany, rozpórka teź sprzedana. Jednak od BMW odchodzę na razie (na forum będę). Mam jeszcze hamulce, ale też na handel z czasem. Są inne marki, które dają przyjemność i wielką frajdę z jazdy :roll: . http://www.thetruthaboutcars.com/wp-content/uploads/2014/12/ford-focus-rs-2009-01.jpg Galeria do zamknięcia :cry2:
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Na bogato. Wez to teraz wyreguluj jak to ma tyle mozliwosci. :D
-
modyfikacje m47 z n47
Holendru ma chyba gt2056v. Z reszta kupujesz 123d i po chipie to masz.
-
BMW POŻEGNANIE Z fORUM
zimowe koło też dobre
-
modyfikacje m47 z n47
Też chciałem GT2056V hybrydę, ale to się nie opłaca. Z gówna bata nie ukręcisz :idea: Kupisz nowsze 123d lub z czasem 335d i bez wielkich kosztów będzie więcej KM/Nm
-
Mój Potworek 320si -Sprzedane temat do zamknięcia.
wariat :twisted:
-
BMW POŻEGNANIE Z fORUM
widziałem je kiedyś na allegro, chyba Lublin :wink: . Ładny egzemplarz, fajnie że wciąż ma 240tys. km, a nie 150tys. km :D Ładne :cool2: