Treść opublikowana przez czestek1
-
Kto z was naprawia auto pod blokiem ?
jak bedzie mnie stac na jakas dobra maszyne najlepiej z X na przodzie to nawet kiedy nie byloby co i po co tam "grzebac" , tu podlewarowac, tam odkrecic - wymienic to bym lazil i sprawdzal czy uszczelki w drzwiach rowno przylegaja..........BO MNIE to Daje duzo przyjemnosci, satysfakcji a jak mnie cos strasznie wku.....wi(
-
Czy warto ?
........cud miod.........statyw aparatu widoczny na zdjeciu- swiadczy o niezwyklym podejsciu sprzedajacego do reklamy. Reklama dzwignia handlu........... :twisted: ta koncowka z CENy to wlasnie dla fotografa podejzewam :norty:
-
Kolejne "M" na allegro...
To jest M3 E30 - taki rarytasik. Wiesz ? :roll: za te pieniadze to ja chcialbym miec takiego cukierka jak Ty masz, a skoro to taki rarytas, to chyba jakies aukcje dla KOLEKCJONEROW , czyz nie?!
-
Kolejne "M" na allegro...
:shock: chyba musze isc do okulisty............czemu ta cena taka "wyrosnieta" on ma pozlacana kierownice czy kola?! i jeszcze ta reklama trunku dla mysliwych.....ale wnioskuje ze zdjec , ze to bylo w poczatkowej fazie aklimatyzacji w PL
-
mam problem przy hamowaniu...
no ale, tarcze nie pukaja raczej przy ruszaniu kolem, i nie wydaja dzwieku trzeszczenia przy ruchem kierownica
-
CZY TYLNA BELKA ZAWIESZENIA JEST IDENTYCZNA OD E-30 E36
widze, ze zaczynasz dalej drazyc temat "twojego krzywego kola na tylnej osce" jestes przekonany ze to plywanie to, to? Konsultowales to z osobami ktore znaja sie na sprawie? zebys sie nie wpedzal w koszty. co do tego czy pasuja to ci nie powiem , bo nie wiem. Czekaj na info od innych forumowiczow
-
mam problem przy hamowaniu...
z bankiem , ba mało tego.............ruskim
-
Kasowanie inspekcji - nieco inny problem
ja wiem, tylko si epytam czego zdjecie zrobil Sendra :?: bo moze to jest to cos czego nie ZNAMY :wink:
-
czy silnik od 318 bedzie pasowal do 316 ?
wejdz na stronke www.realoem.com to stronka z danycmi tech bmw wpiszesz tam sobie 7 ostatnich znakow z numeru VIN i sie dowiesz co tam masz :wink: ale mysle, ze masz m40 na pasku
-
Kasowanie inspekcji - nieco inny problem
To gniazdo czy zakretka???? kazdy PIN ponumerowany w bmw winien spoelniac swoje zadanie.....
-
mam problem przy hamowaniu...
z tego co piszesz to sie przyszykuj na inwestycje w nowe drazki, oby nie regeneracje maglownicy bo to pukanie jest niepokojace a to dosc kasowna sprawa. Nie chce byc niemily, ale chyba masz auto od chwil kilku, i raczej nie sprawdziles co ci wcisnol poprzedni wlasciciel na drganie kirownica przy hamowaniu maja wplyw w zasadzie wszytskie kolejno elementy gumowo-metalowe tulejki, sworznie, tarcze rowniez. z reszta co ja pisze trzaski pochodza bankowo z maglownicy
-
wymiana oleju
..JA CIE NIE moge.................sprawa banalna jak wlanie paliwa do baku.....dlaczego pytasz o to? Dlaczego nie szukasz? sruba spustowa w misce olewojej sie znajduje, filtr oleju miesci sie w czyms niczym puszeczka okragla patrzac na silnik na samym przedzie, kup sobie banke oleju 4 l i .................wiecej inicjatywy w samodzielnym odnajdywaniu informacji na forum
-
e46 diesel to dobry wybór?
przemysl, policz..................koszt zakupu Diesla, servis ilosc przejzdzanych km.....czy ci sie to oplaci?!
-
Mimo około 25 L paliwa nie ciągnie paliwa 525 TDS 1996
dziwie ci sie toroszeczke- masz internet- mozesz porownac ceny na allegro, na forum szukajac postow odnosnie tego klopotu znajdziesz jak to naprawic. w Trojce wyciagasz kanape, i masz dostep jak na dloni, wyjmujesz stara montujesz nowa i JUZ................w 5 jest bankowo taka sama zasada nie wiem jaki masz pojazd czy e34 czy e39.......ale cena pompek klaruje sie w granicach 170zł
-
Prosze o pomoc Bmw E38 porównanie które lepsze
Ze wzgledu na opcje wyp. jak i cene obstawiam ta z 95r z 3l silnikiem- jednak moze sie okzac ze auta nie sa warte zachodu. Musisz stanac oko w oko z nimi bo jak wiadomo diabel tkwi w szczegolach, do mometu jak sam nie zobaczysz to tylko gdybanie po obserwacji dokladniejszej - zdjec na gratce i na allegro stwierdzam, ze chyba ten 740 ze zdjec robi lepsze wrazenie.
-
Mimo około 25 L paliwa nie ciągnie paliwa 525 TDS 1996
Chlopaki pisali o tej przypadlosci juz wiele razy- widac, ze nie szukales :nienie: wymienisz pompe paliwa , (lub jakies tam wezyki w baku , nie pamietam czy spada czy peka) i bedzie wszystko grac. poszukaj na forum i dokladnie znajdziesz o co chodzi
-
ZyCzeNia nOwoRocznE
Zycze Wszystkim prostych, plaskich, szerokich drog.............zebyscie podjezdzajac na stacje paliw mieli usmiech na twarzy, aby mechanicy praktycznie wogole nie zagladali do Waszych aut, abysmy pomagali sobie rozwiazywac problemy dotykajace naszych samochodow bez uszczypliwosci i zlosliwosci , ktorych niemalo na forum. Wszystkiego Naj.......................
-
czy silnik od 318 bedzie pasowal do 316 ?
bedzie pasowal. bo to prawie ten sam silnik- ta sama skrzynia, to samo sprzeglo, polecam ci szukac silnika z rozrzadem opartym na lancuszku- a nie na pasku jak to jest w m40 czyli juz sinik m43 jest to silnik zmodernizowany-nastepca paskowego m40. Sadze ze on rowniez bedzie pasowal tyle ze zmiany dotycza ukladu dolotowego wiec musialbys chyba dokupic osprzet do niego (napisz jaki masz dokladnie motor ) no i jesli osoba kazaaca nazywac sie 'mechanikiem ' nie wie takich rzeczy to odpusc go sobie i poszukaj kogos kto ma codziennie cos wspolnego z ta marka
-
Lewarek zmiany biegów - straszne luzy.. :/
jesli problemem jest Tylko to ze nie odbija lewarek zmiany biegow to oczywiscie masz racje- na dzwigienkach nie ma nigdzie zadnych sprezyn co by to regulowaly- moim zdaniem zle. ja mowilem odnosnie problemu latania lewarka .Kiedy to galka jest w pozycji ZERO i wykazuje takie totalne luzy- jak ten latajacy zyd .... wydaje mi sie, ze Panowie ktorzy nad tym pracowali zle to rozwiazali
-
Kasowanie INSPEKCJI prosze o pomoc
....no bez kitu..............poj....lo mi sie :duh: jak to pisalem widzialem swoja komre silnika , nie biorac pod uwage tego ze od 2.0 jest bateryjka w bagarzniku. Przewod moz emeic na to wplyw, czasem instrukcje mowia aby kasowac przez zarowke, tak wiec opornosc moze wplywac na to. Np u mnie ni w zab nie chcialo skasowac przwodem wyjetym z wiazki telefonicznego kabla.
-
Dziwny odglos za deski rozdzielczej
bmw silniki 6scio cylindrowe robi rzedowo , cylindry masz ulozone w jednej lini a nie w w ukladzie V
-
Fota nowej 8ki....jedno z wielu jakie sie niebawem pojawi..
ja tam wole nie ogladac takich zdjec , nawet normalnych 6 stek czy aut z X na przodzie...............wole sie nie oslabiac bo mnie szlak trafia , ze sa tak "fajne" a mnie nie stac na nie.......pojezdze moze jak juz beda sie nadawac na smietnik , jak im w karcie pojazdu trzasnie jakies 10lat
-
Lewarek zmiany biegów - straszne luzy.. :/
chlopaki co do luzu na lewarku zmiany biegow..........to sloneczko odpowiada za luzy w najbardziej w pozycji pionowej. co do luzuow w pozycji poziomej czyli lewa prawa odpowiadaja wyrobione gniazda pokryte czyms w rodzaju teflony http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=AL71&mospid=47634&btnr=25_0281&hg=25&fg=05 na schemacie maly trzpien z ramienia numer 9 ktore wchodzi w pionowa wajche ( tam gdzie sa te nakladki 10 i 11.)
-
Kasowanie INSPEKCJI prosze o pomoc
czesto brak polaczen w tych dniazdach- sa zasniedziale i czasem 19 nie ma polaczenia z masa. Mozesz spokojnie koncowke przewodu przylozyc do "-" w auku. Rodzaj przwodu tez ma znaczenie. jak jednym nie idzie to probuj innym
-
Kto z was naprawia auto pod blokiem ?
co sie da naprawic , ulepszyc pod tzw chmurka to TAK, jakbym mial jeszcze pod reka wiecej narzedzi robilbym jeszcze wiecej ( chocby takie sciagacze do sprezyn- moglem kupic ale nie oplacalo sie zakupic je przyrownujac do ceny uslugi w wrsztacie - ktra i tak wykonuje sie nieczesto) Moze to i dobrze.....bo bym chyba zamieszkal w garazu z samochodem :norty: