Treść opublikowana przez Mike68
-
ringi ccfl - zalozone- fotka jak wyszlo
gość sprzedaje niekompletne , normalnie są 4 ringi w cenie 80 Euro + wysyłka a ma to wyglądać tak http://img169.imageshack.us/my.php?image=ringick0.jpg acha , nie mam problemów z porą roku a już druga zima na nich i czy minus 16 jak niedawno było czy 0 stopni od razu są jakie są
-
Czy warto wstawić chipa do 2.0 136.KM
Wrocław tak ale u Master'sa , znają bawarki na wylot :mrgreen:
-
Czy warto wstawić chipa do 2.0 136.KM
a gdzie tam zaszkodzi , ja zakładałem po 250tyś km i już mam go rok no ale w serii miałem 150km , jak kupisz 330d też za jakiś czas będziesz o nim myślał , bo u mnie to już nałóg i nawet 300km bym schipował :lol:
-
Wybór i porada HID xenon
to tak jak z lekko przyciemnymi przednimi bocznymi szybkami - potem przepis i zrywanko , ja uważam tak że należy patrzeć na przepisy unijne , jak tam nie wolno to u nas kiedyś to wejdzie , zazwyczaj jesteśmy o rok do tyłu
-
Wybór i porada HID xenon
jeden z moich kumpli też załozył do A8 jakie kupił niedawno - 11 letnie auto a za ksenony dał 400zł i jest różnica kolosalna co widać jak długie zaświeci , żółte i ksenon , trochę śmieszne no ale ile tych długich się uzywa
-
330d szumi turbo, brak mocy, tragedia...
nigdy nie miałem problemu z turbawką ale ten link w Krakowie !! już go mam zapisanego bo nigdy nic nie wiadomo :D
-
320d v. 320i kombi - jakie wybrać
raz miałem przyjemność stanąć na światłach z W211 2.7CDi i byłem lepszy a wiem co te auta potrafią , tylko jak bym miał moje w serii nie miał bym szans - mimo to wolał bym jednak Pb R6 , balsam dla uszu :mrgreen:
-
320d check control
dobrze by było wiedzieć kody błędów i wykasować je , potem za kilka dni zaś odczytać , jak można mając sprzęt mówić co innego ? przecież coś im tak wskazuje chyba
-
320d v. 320i kombi - jakie wybrać
ciekawe co by powiedział właściciel takiej Toyoty po przesiadce do 330d :twisted2:
-
skad roznica cen e36 i e46
http://duet11.otomoto.pl/bmw-330-turing-m-pakiet-C4115067.html stoi w komisie kilometr ode mnie , jedno pewne , grubo kręcona a czy strzelona tego nie wiem , cena jak widać
-
skad roznica cen e36 i e46
no u mnie też , jak nówka ale ja zacząłem palić w nim , zmienie to na wiosne bo faktycznie to nie jest przyjemne , ja nie czuje ale ktoś kto nie pali jak wsiada to poczuje
-
skad roznica cen e36 i e46
Moja miała przebieg 236tyś km w niecałe 4 lata ale gość / 1 wł / cenił ją na 53000zł - salon Polska / 1,5 roku temu / kupiłem i jestem zadowolony ale szukałem też w DE i takie rodzynki były niestety droższe , teraz nawet widzę że cena dobrej np. 330d po lifcie przekracza 15tyś ojro więc Niemiec głupi nie jest
-
320d check control
to moze oznaczać wszystko związane z zasilaniem paliwa , np miałem tak w benzynie jak cewka zaczęła się konczyć , jedynie podpięcie pod komputer pokaże co jest nie tak
-
1.Kasowanie inspekcji. Wyjaśnienie i Pomoc.
tak , zdjęcia widać , też chciałem pomóc no ale dokładnie chyba nie przeczytałem :mad2:
-
320d v. 320i kombi - jakie wybrać
ja kupiłem diesla bo mam tanio ropę , wcześniej miałem 1.8T schipowane i miło je wspominam
-
1.Kasowanie inspekcji. Wyjaśnienie i Pomoc.
po skasowaniu powinno być 15000km przynajmniej tak jest u mnie natomiast nie wiem jak skasować symbol zegarka pojawiający się po przekręceniu stacyjki , u mnie jest 06.12 chodzi o płyn hamulcowy i wymiane , wymieniłem ale symbol pozostał , co do inspekcji to tak 1. Wloz kluczyk do stacyjki nie przekrecajac go w zadna pozycje. 2. Nacisnij lewy przycisk i ciagle go trzymajac przekrec kluczyk w stacyjce w pozycje 1 3. Po przekreceniu trzymaj przycisk ciagle przycisniety przez kolejne 5 sekund (okolo) do czasu az pojawi sie komunikat OIL SERVICE lub INSPECTION razem z RE lub RESET 4. Pusc przycisk i blyskawicznie nacisnij go jeszcze raz trzymajac przez kolejne 5 sek do czasu az RESET lub RE mrugna. 5 W trakcie kiedy RESET lub RE zacznie mrugac mozesz puscic przycisk i nacisnac go jeszcze raz na 1 sekunde. 6 Jezeli otrzymasz komunikat END SIA znaczy to ze cala czynnosc wykonales poprawnie.
-
320d v. 320i kombi - jakie wybrać
jasne że benzyna , czasy kartek na PB już minęły , nie ma czegoś takiego jak turbina , tansze koszta eksploatacji i oleje i wogóle no i nie ma tego dżwieku na postoju , ja bym nie kupił diesla
-
Co sadzicie o e-46 330 cd . mam zamiar zakupic ten woz
o. to tak jak moja :twisted: Do setki okolo 7s moja :) wiec ta pewnie takze... W sumie chetnie jakies pomiary bym wykonal i raz na zawsze sie wygdybal... ja również bo na g-tech na topornych nowych nokianach o bierzniku 11mm miałem 0-96 9,2s i wiem że to cieniutko ale jak nie mogłem na tych oponach 200km/h osiagnąć na autobahnie to chyba to tłumaczy toporność :twisted2:
-
Co sadzicie o e-46 330 cd . mam zamiar zakupic ten woz
no własnie , też to widzę , ciekawe ila ma to do setki w serii
-
automat vs.manual;Za i przeciw koszty; eksploatacja
mi brakuje tego mieszania w podłodze , szczerze mówiąc to wolał bym manuala mimo że automat jest po prostu świetny ale codziennie jezdże i bmw i masterem na zmianę - dwa auta moje i tam automat a tu manual moze dlatego automat nie bardzo mi pasuje , w mieście świetny ale na trasach już nie istotne co się ma
-
automat vs.manual;Za i przeciw koszty; eksploatacja
sam miałem problem wymieniać czy nie bo ASO twierdziło że nie ale ja wymieniłem mimo ze skrzynka pracowała idealnie , jak i teraz zresztą http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=41645 przecież to jest olej i traci właściwości , wystarczy poczytać na automaty.pl a ASO tak twierdzi bo po 400tyś wymienia się całą skrzynke a nie olej więc chyba lepiej zapobiegać takim kosztom rzedu 15tyś zł bo tyle ona kosztuje
-
Co sadzicie o e-46 330 cd . mam zamiar zakupic ten woz
silnik w Cd jest chyba mocniejszy jak w zwykłej 330d , czy to tylko oprogramowanie ?
-
320d trzeszczące uszczelki szyb - jest na to sposób ?
U mnie wszystkie trzeszczały ale smaruję sporadycznie wazeliną techniczną co dwa miesiące i cisza
-
zimowki Nokian - ma ktos doswiadczenie w BMW?
właśnie w tej prędkości , po zmianie z letnich na zeszłą zimę myślałem że most pada ale skojażyłem ze zmieniałem opony , na wiosnę wszystko wróciło do normy , są nieco toporne ale jazda w okolicach 200km/h nie ropbi probremu
-
wymieniac olej w skrzynii czy nie???
no ja akurat wolę jak jest najmniej awaryjne :mrgreen: dodam od siebie że po 250tys km na dnie skrzyni to już nie był olej ale galareta :lol: