Treść opublikowana przez Mike68
-
pytanie o e46
Powinno też być , u mnie przy 6km/h ryglują się a w meganie identycznie tylko że w meganie można to kombinacją tego przycisku deaktywować więc pewnie w BMW też jak i aktywować
-
JAKI OLEJ do 2.0d 215 tyś. km.???????????????
hmm , moja ma już 264tyś km , wymieniam co 15tyś , ale do przebiegu 230tyś był wymieniany tylko na przeglądach w ASO więc co 30tyś km, oczywiście Castrol EDGE
-
JAKI OLEJ do 2.0d 215 tyś. km.???????????????
ja tam mam cały czas Castrol EDGE 5W30 i jest OK , jak zaleje jakimś półsyntetykiem to wyda wyrok na turbinę
-
320d trzeszczące uszczelki szyb - jest na to sposób ?
No to ja już nie wiem , ale chyba bym nerwowo nie wytrzymał , w takiej marce i takim modelu ?? to się w pale nie mieści , a może co inne to jest ? coś w tapicerce ?
-
jakie kupić bmw na początek?
czyli brak doświadczenia oraz głupota ew popis przed kumplami ale chyba wtedy była mgła i ślisko jak nie lud a to przecież widać naj DSC wariuje w zegarach przy przyśpieszaniu , ja nie jestem zwolennikiem szybkiej jazdy bo u nast ona jest po prostu niebezpieczna
-
jakie kupić bmw na początek?
słyszałem ale to nie było e46 jak pamietam , co do lodu to się zgodzę
-
jakie kupić bmw na początek?
rzadna elektronika nie zastapi zdrowego rozsadku, przeciez jest mnostwo wypadkow z udzialem mlodych aut wyposazonych w rozne systemy, ktoregos razu przegniesz i sam sie przekonasz, poza tym jadac takim autem nieczego sie nie nauczysz wlasciwie, kiedys wsiadziesz do innego, nie wyposazonego w owe wspomagania i moze sie zdziwisz jak auto sie zachowa, po prostu nie bedziesz umial tego przewidziec, Bo tak jest ale od czego jest wyobrażnia , jeżdżę bezkolizyjnie od 20 lat różnymi autami , wiem kiedy można a kiedy nie Zresztą odbiegam od tematu , a autorowi radzę na poczatek coś z przednim napędęm ew jak już to 316 zresztą na BMW zawsze jest czas
-
jakie kupić bmw na początek?
te ograniczenia wyłącza sie jednym guziczkiem :mrgreen:
-
jakie kupić bmw na początek?
Nie zawsze , w modelu e46 z DSC system kontroluje poślizg i nie ma bata żeby wypaść z toru chyba że już sie będzie ponad prawami fizyki , ja moją wpadam z taką prędkoscią w zakręty ew gaz w podłogę na nich że np Audi / miałem 1.8T / bym dawno wyleciał z niego - a w BMW nie , system nie pozwala
-
jak podlaczyc hak
bywa że mi wywala BC błąd przepalonej żarówki tylnej ale rzadko , poza tym mam hak już 1,5 roku , nie uzywam ale bywało na poczatku że ciągłem przyczepke i było OK więc po co ?? mnie hak + montarz kosztował 450zł całość
-
Jak wymienic filtr kabinowy
czyżbym o tym zapomniał ?? wymieniam ale ten w podszybiu pod maską , coś jeszcze jest ??
-
jakie kupić bmw na początek?
a potem sie dziwią jaka jest opinia o posiadacz BMW heh co to znaczy odejscie z miejsca ?? Zależy jak kto myśli , można duzy silnik ''na pokaz'' można i do szybkiej jazdy ale... nie rozumiem tego , przecież u nas 150km/h daje adrenaline - takie drogi , dla mnie najważniejsze jest czas wyprzedzania w warunkach drogowych , a nie start i nie jazda ponad 200km/h
-
Jakie alu felgi do e46
opony idealne rozmiarem , ET coś między 35 a 40 otwory 5x120 a jaki otwór centrujący to sam nie wiem - średnica felgi 7,5-8J
-
320d trzeszczące uszczelki szyb - jest na to sposób ?
wszyskto jedno , byle by tłuste było :twisted2: ja kupiłem wazeline techniczną w CPNie za 2zł i starcza na kilka lat
-
jakie kupić bmw na początek?
BRAWO SENDRA :clap: pokażę to mojej żonie :twisted2:
-
jakie kupić bmw na początek?
dokładnie ale jak już ma na tą 328 to zaraz się rodzi pytanie , bo blisko do młodszej ale jaksłabszej wersji więc jest problem , starsza wersja full wyp. z mocnym silnikiem czy nowszy model ale najsłabszy
-
jakie kupić bmw na początek?
mając 23 lata jeżdziłem polonezem - to było pierwsze moje w 1991 roku , potem przesiadka na 325 i jakoś było tylko ten lej w baku :duh:
-
jakie kupić bmw na początek?
i ma jedną jeszcze zalete 316 , nie będzie tak zajechana jak R6 :twisted2:
-
jak podlaczyc hak
hmm, dziwne bo jak mi montowali to normalnie a nie z jakimś modułem i jest OK
-
jakie kupić bmw na początek?
nie koniecznie musi być coupe tylko ze jak dla mnie najladniejsze jest :cool2: owszem ale w E46 z 204 konnym dieslem a to już kosztuje
-
TUDM: long story - DYNAVIN - sierpien
raz kupiłem nówki dunlop sp 9000 225x45x17'' razem z alusami po Passacie B5 bo gość sprzedał auto i przy zakładaniu okazało się że musiałem wszystkie alu prostować a potem już ślady zostały , wszystko to loteria jest jak z autami zresztą
-
automat vs.manual;Za i przeciw koszty; eksploatacja
Ja też szukając nie chciałem automatu ale kolega mnie na niego namówił trudno było o dobry egzemplarz tego auta bo co już był to na miejscu zawsze coś było nie tak a w tym aucie było po prostu tak jakich mało na rynku i kupiłem , nie żałuję ale ze względu na to że codziennie jeżdżę również drugim autem i on ma manualną wolał bym taką samą
-
automat vs.manual;Za i przeciw koszty; eksploatacja
a co to za skrzynia ?? fabryka wlewa 8,1 litra i ASO też tak mówi , mi weszło nieco ponad 6 litrów - wymieniałem ponad rok temu czyli trochę już przejechałem i jest OK
-
TUDM: long story - DYNAVIN - sierpien
no coś za coś ale wnerwia mnie to ostrzeżenie , minął 2006 i jest , teraz po 2007 i nadal jest :mad2:
-
320d trzeszczące uszczelki szyb - jest na to sposób ?
teraz zimą to częsciej ale i tak jest OK , zastanawiam się tylko jak mój poprzednik na tym jeżdził skoro kupowałem to sam byłem w szoku po pierwszej jeżdzie , na nic nie zwróciłem uwagi tylko na to trzeszczenie ale widocznie przygłuchy chyba był :twisted2: