Treść opublikowana przez lokowgw
-
e34 520i m50b20 24v 91'
Przy okazji jakby ktoś miał zderzak przedni, atrape grila i prawy błotnik w kolorze to bardzo chętnie ;]
-
Bmw wichra e34 520i
Niebieskie/czerwone/zielone można ale nie można ich używać podczas jazdy... tylko na np. pokazach/zlotach... dopuszczalne światło do ruchu to białe lub zółte
-
Podgrzewanie szyby,tył
Który to bezpiecznik? i przekaźnik :]
-
kwk222 --> 520i Weteran
Jakbyś doszedł do wniosku ze klapy nie bedziesz malował tylko wymieniał to ja ją odkupie od Ciebie :D
-
520i Podgrzewanie tylnej szyby.
Panowie wie któryś od czego ten brakujący bezpiecznik? albo macie schemat do tego?
-
525i e34 czerwona zdrapka ;)
Myślałem ,ze mój samochód jest w kiepskim stanie blacharskim ale jak przeczytałem Twój opis i zobaczyłem foty, od razu uśmiech od ucha do ucha! NIE JEST TAK ŹLE!! Czytając opis musiałem tak przewijać by nie widzieć foty z prawym błotnikiem xD nie pozwala mi się skupić na tekście - mistrzostwo! Jeszcze dużo roboty przed Tobą, ale abyś nie głupiał bo nie jedna sosenka Cie jeszcze zaskoczy ;] Samochód oszpecony na maxa ;] przynajmniej wielokolorowy, nie mogłeś kupić machy, błotników i zderzaka w jednym kolorze? lepiej by to już wyglądało.. ale jak na 1500zł i tak wygląda bajecznie ;]
-
[e34] Akumulator
Jak kupiłeś nie dawno auto, a aku wygląda do stare i nie trzyma prądu to polecam wymienić, ja do 520i 91' kupiłem aku o pojemności 74Ah za 320zł , Centre 55Ah kupisz za około 200 -220zł
-
520i Podgrzewanie tylnej szyby.
Kabinówka ze do wymiany to wiem, ale wezmę sie za to już na wiosnę. http://img525.imageshack.us/img525/1033/zdjcie1034i.jpg tu foto bezpieczników za kierowcą od strony drzwi robione.. tego zielonego brakuje jednego.. może wiecie od czego to? Bo reszta jest ok nie popalone
-
520i Podgrzewanie tylnej szyby.
Mógł bym prosić o jakieś schematy albo coś całej instalacji tylnej szyby? na RealOEM nie mogłem nic znaleźć..
-
520i Podgrzewanie tylnej szyby.
Ok ogarnę pod maską zaraz czy nie jest.. a koło aku? to który? (aku pod tylnym siedzeniem)
-
Oryginalny wzmacniacz BMW E34 525TDS - standard?
Takie pytanie.. jaką to ma moc? :D
-
E 34 525 24v problemy z pradami
Zacznijmy od tego ile lat ma aku? i czy ma więcej wody w sobie czy kwasu...
-
e34 520i Gaz sekwencja spalanie
Kupując taki samochód trzeba się liczyć z 15L BP po mieście.. i ja się z tym liczyłem ;] A gazu niech spali i te 17 po mieście... to i tak zrobie 100KM 45zł a nie za 90zł...
-
520i Podgrzewanie tylnej szyby.
Który to bezpiecznik? Albo jaki ?:D bo tego tam jest w ciul... Ale jeśli lampka w przycisku się świeci po naciśnięciu go to chyba bezpiecznik ok? czy niekoniecznie?
-
520i Podgrzewanie tylnej szyby.
No tak wiec... zaczęła sie zmina i zaparowane szyby.. Po włączeniu przycisku podgrzewania tylnej szyby zapala się lampeczka i git.. ale szyba nie odpuszcza ani szron ani para z niej nie schodzi.. po jakimś czasie kontrolka się wyłącza... jaka może byc przyczyna? Wiem ze kable pasowało bys sprawdzić.. Ale może to jest jakaś wada która często występuje w tych modelach?
-
Bmw wichra e34 520i
Nie wiem za bardzo o co chodzi z tym vinem, jak możesz to wciągnij mnie bardziej w ten temat, w wyposażeniu to to co widać el lusterka el szyber, dwie szyby el, centralny, xenon i pewnie o czymś zapomniałem. Jeśli chodzi o to co zmienione to właśnie te diody śmieszne wyrzuciłem bo wyglądały masakrycznie, no i teraz przymierzam się do lakierowania, wymienić muszę amortyzatory, i nie wiem czy to wina amorów ale tył tak śmiesznie nisko siedzi, natomiast przód wysoko. Zmienić chciałem kierownice, ta mi nie przypada do gustu myślałem nad tą co miały e34 młodsze. No i oczywiście nowe jakieś fele z rantem chciałem i skórę :) Vin to numer nadwozia, masz go w dowodzie rejestracyjnym pod literką "E" (photo: http://www.autoparto.pl/szablony/terminalczesci/images/vin.jpg ) podaj 7 ostatnich znaków to Ci go rozkoduje bedziemy wiedzieli więcej o samochodzi ;]
-
[e34] funkcje pełne obc
Double post - do skasowania
-
[e34] funkcje pełne obc
Dzięki wielkie!! Ruszam na poszukiwania taniego 149 ^^ :]
-
e34 520i brak mocy kopci strzela na lpg dużo pali
Polecam jechac na kompa, sprawdza Ci bledy, wyregulują mieszanke jeśli zajdzie potrzeba i gaz i benzyne.
-
Bmw wichra e34 520i
Czy tak nisko ? Myślę ze jeszcze niższa by mogła być :) Ale to nie na nasze "piękne" polskie "autostrady". No klapę musisz zrobić, u mnie było ognisko korozji wielkości łebka od pineski .. a teraz po tych mrozach i śniegach już jest dobre 5-6 centymetrów... rdza lubi taką stara blachę.. a jak się juz dorwie to idzie błyskawicznie. Podaj VIN to Ci rozkoduje albo jak sam możesz to rozkoduj ;) Widzę ze w kierownicę masz jak ja i OBC jak ja... motor ten sam . Napisz coś więcej.. rok prod. Co zmienione co nie.. wyposażenie.. p.s widze ze auto sprzed liftu , kierunku juz masz wymienione na polftowe.
-
[e34] funkcje pełne obc
No dobra czyli 3 ostatnie cyfry tego kodu to jest numer końcówki. Dzięki panowie.. teraz maraton po stronach/złomach i bd szukał taniej niz 250zł :D
-
e34 520i brak mocy kopci strzela na lpg dużo pali
Nie ma mocy na benzynie jak jest ciepły czy i jak jest zimny? Poroponuje jeszcze jechac na komputer.
-
e34 520i brak mocy kopci strzela na lpg dużo pali
Jak strzela na gazie i dużo go pali to na 99% za bogata mieszanka, jedź na regulacje. Co do kopcenia na biało to się nie martw... biały/lekko szary dym jest ok , zacznij się martwić jak będzie czarny i gryzący
-
[e34] funkcje pełne obc
Oooo to super.. i powiedzmy ze mam te 27 kabli i kupie OCB z końcówką 149 i co podłączę tylko i będzie mi działało ? bez kombinowania? i np. Jak mogę sprawdzić czy to jest 149? z tych numerów na foto to jakoś wynika czy jak to sprawdzic? http://allegro.pl/bmw-e34-pelen-obc-komputer-pokladowy-wyswietlacz-i2812854390.html bo tu widac ze to 149.. http://allegro.pl/bmw-e34-e32-komputer-obc-z-koscia-kodujaca-rarytas-i2831314362.html 250zł :/
-
[e34] funkcje pełne obc
Jedno pytanie jeśli mam OBC to standardowe temperatura/godzina/czas i kupie sobie to pełne to wystarczy ze ktoś by mi to ogarnął tz. program czy coś tam i by mi śmigało? czy nie ma szans zeby to działało bo juz nie ogarniam w ogole...