Skocz do zawartości

lokowgw

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lokowgw

  1. Przy okazji jakby ktoś miał zderzak przedni, atrape grila i prawy błotnik w kolorze to bardzo chętnie ;]
  2. Niebieskie/czerwone/zielone można ale nie można ich używać podczas jazdy... tylko na np. pokazach/zlotach... dopuszczalne światło do ruchu to białe lub zółte
  3. lokowgw odpowiedział(a) na Krzysiek980 temat w E34
    Który to bezpiecznik? i przekaźnik :]
  4. Jakbyś doszedł do wniosku ze klapy nie bedziesz malował tylko wymieniał to ja ją odkupie od Ciebie :D
  5. lokowgw odpowiedział(a) na lokowgw temat w E34
    Panowie wie któryś od czego ten brakujący bezpiecznik? albo macie schemat do tego?
  6. Myślałem ,ze mój samochód jest w kiepskim stanie blacharskim ale jak przeczytałem Twój opis i zobaczyłem foty, od razu uśmiech od ucha do ucha! NIE JEST TAK ŹLE!! Czytając opis musiałem tak przewijać by nie widzieć foty z prawym błotnikiem xD nie pozwala mi się skupić na tekście - mistrzostwo! Jeszcze dużo roboty przed Tobą, ale abyś nie głupiał bo nie jedna sosenka Cie jeszcze zaskoczy ;] Samochód oszpecony na maxa ;] przynajmniej wielokolorowy, nie mogłeś kupić machy, błotników i zderzaka w jednym kolorze? lepiej by to już wyglądało.. ale jak na 1500zł i tak wygląda bajecznie ;]
  7. lokowgw odpowiedział(a) na Patol0 temat w E34
    Jak kupiłeś nie dawno auto, a aku wygląda do stare i nie trzyma prądu to polecam wymienić, ja do 520i 91' kupiłem aku o pojemności 74Ah za 320zł , Centre 55Ah kupisz za około 200 -220zł
  8. lokowgw odpowiedział(a) na lokowgw temat w E34
    Kabinówka ze do wymiany to wiem, ale wezmę sie za to już na wiosnę. http://img525.imageshack.us/img525/1033/zdjcie1034i.jpg tu foto bezpieczników za kierowcą od strony drzwi robione.. tego zielonego brakuje jednego.. może wiecie od czego to? Bo reszta jest ok nie popalone
  9. lokowgw odpowiedział(a) na lokowgw temat w E34
    Mógł bym prosić o jakieś schematy albo coś całej instalacji tylnej szyby? na RealOEM nie mogłem nic znaleźć..
  10. lokowgw odpowiedział(a) na lokowgw temat w E34
    Ok ogarnę pod maską zaraz czy nie jest.. a koło aku? to który? (aku pod tylnym siedzeniem)
  11. Takie pytanie.. jaką to ma moc? :D
  12. Zacznijmy od tego ile lat ma aku? i czy ma więcej wody w sobie czy kwasu...
  13. lokowgw odpowiedział(a) na lokowgw temat w E34
    Kupując taki samochód trzeba się liczyć z 15L BP po mieście.. i ja się z tym liczyłem ;] A gazu niech spali i te 17 po mieście... to i tak zrobie 100KM 45zł a nie za 90zł...
  14. lokowgw odpowiedział(a) na lokowgw temat w E34
    Który to bezpiecznik? Albo jaki ?:D bo tego tam jest w ciul... Ale jeśli lampka w przycisku się świeci po naciśnięciu go to chyba bezpiecznik ok? czy niekoniecznie?
  15. lokowgw opublikował(a) temat w E34
    No tak wiec... zaczęła sie zmina i zaparowane szyby.. Po włączeniu przycisku podgrzewania tylnej szyby zapala się lampeczka i git.. ale szyba nie odpuszcza ani szron ani para z niej nie schodzi.. po jakimś czasie kontrolka się wyłącza... jaka może byc przyczyna? Wiem ze kable pasowało bys sprawdzić.. Ale może to jest jakaś wada która często występuje w tych modelach?
  16. Nie wiem za bardzo o co chodzi z tym vinem, jak możesz to wciągnij mnie bardziej w ten temat, w wyposażeniu to to co widać el lusterka el szyber, dwie szyby el, centralny, xenon i pewnie o czymś zapomniałem. Jeśli chodzi o to co zmienione to właśnie te diody śmieszne wyrzuciłem bo wyglądały masakrycznie, no i teraz przymierzam się do lakierowania, wymienić muszę amortyzatory, i nie wiem czy to wina amorów ale tył tak śmiesznie nisko siedzi, natomiast przód wysoko. Zmienić chciałem kierownice, ta mi nie przypada do gustu myślałem nad tą co miały e34 młodsze. No i oczywiście nowe jakieś fele z rantem chciałem i skórę :) Vin to numer nadwozia, masz go w dowodzie rejestracyjnym pod literką "E" (photo: http://www.autoparto.pl/szablony/terminalczesci/images/vin.jpg ) podaj 7 ostatnich znaków to Ci go rozkoduje bedziemy wiedzieli więcej o samochodzi ;]
  17. lokowgw odpowiedział(a) na cichy77 temat w E34
    Double post - do skasowania
  18. lokowgw odpowiedział(a) na cichy77 temat w E34
    Dzięki wielkie!! Ruszam na poszukiwania taniego 149 ^^ :]
  19. Polecam jechac na kompa, sprawdza Ci bledy, wyregulują mieszanke jeśli zajdzie potrzeba i gaz i benzyne.
  20. Czy tak nisko ? Myślę ze jeszcze niższa by mogła być :) Ale to nie na nasze "piękne" polskie "autostrady". No klapę musisz zrobić, u mnie było ognisko korozji wielkości łebka od pineski .. a teraz po tych mrozach i śniegach już jest dobre 5-6 centymetrów... rdza lubi taką stara blachę.. a jak się juz dorwie to idzie błyskawicznie. Podaj VIN to Ci rozkoduje albo jak sam możesz to rozkoduj ;) Widzę ze w kierownicę masz jak ja i OBC jak ja... motor ten sam . Napisz coś więcej.. rok prod. Co zmienione co nie.. wyposażenie.. p.s widze ze auto sprzed liftu , kierunku juz masz wymienione na polftowe.
  21. lokowgw odpowiedział(a) na cichy77 temat w E34
    No dobra czyli 3 ostatnie cyfry tego kodu to jest numer końcówki. Dzięki panowie.. teraz maraton po stronach/złomach i bd szukał taniej niz 250zł :D
  22. Nie ma mocy na benzynie jak jest ciepły czy i jak jest zimny? Poroponuje jeszcze jechac na komputer.
  23. Jak strzela na gazie i dużo go pali to na 99% za bogata mieszanka, jedź na regulacje. Co do kopcenia na biało to się nie martw... biały/lekko szary dym jest ok , zacznij się martwić jak będzie czarny i gryzący
  24. lokowgw odpowiedział(a) na cichy77 temat w E34
    Oooo to super.. i powiedzmy ze mam te 27 kabli i kupie OCB z końcówką 149 i co podłączę tylko i będzie mi działało ? bez kombinowania? i np. Jak mogę sprawdzić czy to jest 149? z tych numerów na foto to jakoś wynika czy jak to sprawdzic? http://allegro.pl/bmw-e34-pelen-obc-komputer-pokladowy-wyswietlacz-i2812854390.html bo tu widac ze to 149.. http://allegro.pl/bmw-e34-e32-komputer-obc-z-koscia-kodujaca-rarytas-i2831314362.html 250zł :/
  25. lokowgw odpowiedział(a) na cichy77 temat w E34
    Jedno pytanie jeśli mam OBC to standardowe temperatura/godzina/czas i kupie sobie to pełne to wystarczy ze ktoś by mi to ogarnął tz. program czy coś tam i by mi śmigało? czy nie ma szans zeby to działało bo juz nie ogarniam w ogole...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.