Treść opublikowana przez lokowgw
-
Ile placicie za OC
lokowgw odpowiedział(a) na czeski1811 temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneOdradza MTU, mój starczy już się z nimi włóczy 2gi rok po sądach.. 5 lata bezszkodowej jazdy i tylko 15% zniżki.. kombinatorzy jakich mało... a jak przychodzi co do czego to nawet z odszkodowaniem jest problem. MTU to takie same g**no jak samopomoc czy jak im tam....
-
Ile placicie za OC
lokowgw odpowiedział(a) na czeski1811 temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneBMW e34 520i bez gazu 91 rok... OC w link4 , pierwszy samochód, pierwszy ubezpieczony pojazd, 0 zniżek, 0 zwyżek , dwie raty po 712zł, gdybym płacił za jednym zamachem, 1210zł za rok.
-
Wskaźnik zerwisu
Witam! Mam problem z wskaźnikiem serwisu.. na zapłonie palą mi sie wszystkie zielone kosteczki zrobilem wymiane oleju, 4 tys km i dalej są wszystkie.. coś chyba nie gra... powinny znikac prawda?
-
[524TD] stuki przy puszczaniu sprzegla/zmianie biegow
U mnie jest to samo, to tak jakby tylni most się odkręcił, ale to zapewne krzyżaki w wale... Panowie to jest taki efekt jak by przy ruszaniu coś w bagażniku uderzało o klapę. Stawiam ze kolega nie oszczędza samochodu i go piłuje , ruszanie z piskiem itp itd.. i po tym zaczęło sie to dziać? Stawiam albo na luzy w wale na krzyżakach albo coś z mostem.. gumy czy coś.. jeszcze nie robilem tego u siebie ale chyba będę musiał
-
e34 wieś tuning wnętrza
Spokojnie do zegarów dorzucam tylko aluminiowe obręcze i może strzałki na czerwono i to wszysto
-
e34 wieś tuning wnętrza
No dobra spokojnie spokojnie, nie oszczpece tego samochodu :D można zamknąć:D
-
e34 wieś tuning wnętrza
No do standardowych właśnie myśle wsadzić, je się wkleja, czy są na wcisk?
-
E34 JAKI OLEJ? WSZYSTKO O OLEJU DO SILNIKA.
Ja mam benzynke 2L , 24V mechanik wlał mi mobil 1 półsyntetyk , silniczek cichutki jak nie wiem, olej po 5 tys. km. dalej taki sam, porównując z tym z butelki nie widać różnicy w niczym. Na poprzednim oleju były lekkie przecieki a teraz nic jakby samo sie uszczelniło...
-
BMW e34 wibracje.
Ja mam to samo, tylko ze u mnie przy 120 zaczyna wibrować całe auto a przy 150-160 przestaje.. To jest nic innego jak Albo krzyw felgi albo opony, no i źle wyważone, jak pojechałem do wulkanizatora to powiedział ze chyba ktoś to na pałę wyważał, zdjął mi 2 x po 20 a założył 3 x po 20, 2 x po 10 i chyba z 5 x po 5 ... I jest dużo lepiej...
-
e34 wieś tuning wnętrza
Tu widzę bardzo ciekawą koncepcje, no nad klamkami się teraz bardzo zastanawiam, miałem dać dziody które by świecły tylko tlyko zeby było widać ich zarys.. bo każdy jeździ łapą po tych drzwiach i szuka klamek , zwłaszcza z tylu.. No neony pod siedzeniem to przesada :D I poświetlana kierownica:D a co myślicie o tym? http://allegro.pl/bmw-podswietlana-e30-e32-e38-e34-e36-e39-e46-i2806634132.html i o tym http://allegro.pl/tarcze-zegary-indiglo-bmw-e34-1988-94-240-260-km-h-i2759892631.html (tylko inne kolory cos bardziej czerwono biale) http://allegro.pl/aluminiowe-ramki-na-zegary-bmw-e32-e34-i2800130841.html
-
Złamany kluczyk e34
Siemano, odkąd mam moją e34-rke musze zamykać drzwi z prawej strony xD Spowodowane to jest złamanym kawałkiem kluczyka który siedzi w drzwiach od kierowcy juz kupe czasu.. Jak go wyjąć bez rozbierania benbenka? Jakieś pomysły? jest to dość głeboko,
-
Nawiew e34
A to dużo zachodu.. no nic coś innego sie wyduma , trzeba wymienić kabinówkę i tył grzać przez nogi
-
Przekaźnik podgrzwania tylnej szyby 520i
I czy w '91 520i to ten sam czy inny?
-
e34 520i
Witam, poszukuje tylniej klapy do BMW e34 przedliftowej (sedan/limuzyna) bez rdzy, bez lub z elementami typu światła zamek, wyciszenie... w kolorze Kashmir Beige Metallic
-
Nawiew e34
Ok dzięki wielkie za pomoc, a może ktos wie czy da się to jakoś przerobić zeby śmigało i ciepłe? czy gra nie warta zachodu ?
-
e34 wieś tuning wnętrza
No to , nie wygląda tak źle ;]
-
e34 wieś tuning wnętrza
Siemano, zastanawiam się nad jakimś wieś tuningiem w swojej e34 :D jestem maniakiem światłe, światełeczek i tego typu pierdół... Co ogarnąłem: -Czerwone wskazówki na zegarach (przez pomalowanie xD) -podświetlenie klamek żaróweczkami z licznika podłączonymi bezpośrednio do oświetlenia konsoli -podświetlenie nóg pociągnięte od głównej lampki.. Jakieś jeszcze pomysły? Ale konkretne i realne a nie choineczki, napisy "Adam" jak w cięzarówkach...
-
Co sądzicie o takich fotelach
Mi się bardzo podobają, myślałem o zakupie tekiego wnętrza ale trochę z kasą krucho :D Kumpel kupił coś podobnego rok temu do swojej e34 i w ogóle nie ma śladów używania po roku eksploatacji...
-
Nawiew e34
Dzięki wielkie i sorry za niesprawdzenie czy było coś na ten temat , bo faktycznie nie sprawdziłem, a da się to jakoś przerobić bez zbytnich dodatkowych elementów i dużego nakładu finansowego? Stawiam ze dlatego jest tak bo to bardziej pod klime robione.
-
Nawiew e34
Witma , w mojej e34-rce jest jeden mały feler.. jeden z wielu xD Ale chodzi mi tym razem o nawiew, z przodu leci gorace powietrze tak jak to powinno byc a z tylu ze środkowego tunelu.. tylko zimne.. nie wazne czy klapy ustawione sa na cieple czy na zimne zawsze leci takie samo.. czego moze być to wina?
-
525TDS Wstępna wycena kosztów po stłuczce
Ja stawiam ze będzie koło 500-700zł Naprawa zderzaka nie będzie droga jeśli nie uszkodziło lakieru, co do błotnika, to na pewno będzie trzeba malować cały element , a lakier tani nie będzie, halogen około 30-40zł , zaślepka z 20 dychy , plus termoter...
-
Jaki akumulator do E34 2.0 150km benzyna bez vanos
Ja mam w swoim 75 i nie ma oznak niedoładowania , taki sam silnik.
-
e34 520i Pompa paliwa
No dobra, to się pobawię, zobacze co z tego wyjdzie. Może jeszcze da się z nia coś zrobić. W razie kłopotów bd pisał :]
-
e34 520i Pompa paliwa
Ja wiem jak to wygląda tylko chodzi mi o to jak sama pompka (nie pływak) jest mocowana w zbiorniku, czy ona leży na dnie czy siedzi w jakiś zatrzaskach, czy wisi... czy po wyjęci bede umiał to wsadzić tak jak powinno siedzieć
-
e34 520i 1991 Podgrzewanie lusterek
Mam nadzieje ze ten slimak ich nie przykleił ale wezmę się za to , modle się ,że nie pękną.